Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gosc malina
Witam sie ladnie , mam termin na 8-10 lipca. Mam troche pytan , ale najpietw krotko o mnie . Od jakis 2 mies mam skrocona szyjke (ponizej 1cm) , jest miekka a ostatnio zrobilo sie rozwarcie na palec. Glowka jest nisko bo lekarz podczas badania mogl ja delikatnie odepchnac.od maja mialam problem z bardzo twardniejacym brzuszkiem i bylam tydz na patologii ciazy gdzie dostalam zastrzyki na rozwoj pluc. Lekarz kazal sie do pewnego czasu oszczedzac bo bylo zagrozenie wczesniejszym porodem. Teraz juz nie musze lezec. Czy moj stan wskazuje na to ze urodze przed terminem?za pozwoleniem lekarza wkoncu zrobilam porzadki w mieszkaniu i chodze na zakupy. Jednak mimo wysilku nie mam zadnych objawow porodu. Zadnego czopa nie widzialam ani wod plodowych , brzuch tez sie nie obnizyl. Jedynie co czuje to okropny bol w okolicy lonowej i wogole w kroczu , jakbym sie miala rozsypac.czy stan mojej szyjki moze wrozyc wczesniejszy porod? Drugie pytanie , z innej beczki ale mnie zastanawia. Chodzi o wlosy.zawsze mialam geste i piekne lsniace wlosy a teraz zrobily sie suche sianowate. Po umyciu wygladaja koszmarnie i bez prostownicy jest tragedia:( ale prostowanie zajmuje mi ok godz z powodu ilosci wlosow i braku wprawy.nie chce zreszta ciagle niszczyc wlosow prostownica. Czy po ciazy wroca do swojego wczesniejszego stanu? Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tu jakies mamy ktore urodzily w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×