Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dochodzę tylko na misjonarza.. dlaczego??

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie... troche mnie to już drażni i mojego męża chyba też... dlaczego tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam. Wynikalo to z braku otwartosci w kwestiach seksu i lekkiego wstydu. Teraz już nie mam takiego problemu. Może trochę po eksperymentuj. Musisz bardziej wyluzowac i porzadna gra wstępna to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem tylko dlaczego was to drazni? ja dochodze w kazdej pozycji, i to pare razy, ale najbardziej lubie pozycje klasyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drażni nas |( albo mnie, bo mąż nic o tym nie mówił) to dlatego że zawsze kończymy tak samo tzn w tej samej pozycji. Może i coś w tym jest żeby się porządnie wyluzować. Jak u was wygląda gra wstępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Lubic mozna jedną pozycje ale jest to frustrujące jak tylko w jednej dochodzisz. Poprostu wieje nuda. Rozumiem autorkę bo też tak mialam. Minelo z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda różnie :-) napewno trwa tyle żebyśmy oboje byli bardzo napaleni. Nie ma reguły co do zasad i trwania. Wg mnie gra jest kluczem do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej nie rozumiem. co to znaczy - nuda? skoro konczy sie orgazmem? a czym skonczy sie w innej pozycji? urwaniem glowy? :O p.s. u nas gra wstepna to posmarowanie ci/pki zelem intymnym :P ja nie przepadam (i tak, jestem kobieta) za dluga...chyba za zadna gra wstepna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie ze konczysz zawsze w jednej pozycji. Tylko pod facetem . Nigdy inaczej. Z czasem jest to naprawę nudne. Spróbuj przez miesiąc dochodzic tylko na misjonarza to zrozumiesz o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wychodzi na to że nie jestem jedyna, już zaczełam się zastanawiać że może mam jakieś zaburzenia :P ale to dziwne by było bo jednak dochodzę :P czasem jak dojdę przed mężem to się zmieniamy żeby on doszedł w innej pozycji :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest na misjonarza, przecież oni nie uprawiają seksu bo im nie wolno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan narzekac ja nie dochodze w zadnej pozycji, moge sobie wywijac i zawsze pozostaje niezaspokojona. Denerwuje mnie jak takie jak ty narzekaja, biedna tylko w jednej pozycji.Co ja bym dala zeby chociaz raz w zyciu, w jednej pozycji dojsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co to za przyjemność z sexu jak nie dochodzisz wcale?? i dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz oduczyć swoje ciało od dochodzenia w jednej pozycji. Kup sobie malutki wibrator (wielkośc***alca, są takie) i pieść łechtaczkę, gdy jesteście w innej pozycji, np. ty na górze. Z takim dopalaczem gwarantuję, że dojdziesz. Następnie w trakcie kolejnych stosunków zmniejszaj obroty, aż wibrator w ogóle nie będzie konieczny. W ten sposób nauczysz swoje ciało dochodzić w innych pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały post o seksie napisałam a ocenzurowało mi słowo "palca". Hehe, niezłe to forum jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł..... :) może skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pooglądajcie wspólnie może jak inne pary to robia, tu masz taką darmowa stronkę z filmikami amatorskimi http://www.filmy69.pl/ Może znajdziecie inną pozycję która was oboje zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka to pozycja na misjonarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dochodzę właściwie tylko w jednej pozycji, a raczej 95% orgazmów tak mam i jakoś mi to nie przeszkadza, ważne, że nie muszę pomagać sobie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, pytasz autorko dlaczego. Może penis twojego męża jest w jakiś sposób wygięty tak, że pociera bardziej twoje wrażliwe punkty właśnie w pozycji klasycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie już mi palą sto czytając wasze problemy. Kocham się z kilkoma kobietami tygodniowo bo lubię sex i każda dochod******ażdej pozycji. U każdego człowieka orgazm rodzi się w głowie a to co widzimy na zewnątrz to efekt naszych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×