Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Gość dżanga
Dobry wieczór wszystkim Pozdrawiam wszystkich miło i serdecznie:) Mam na sobie białą bluzeczkę wciętą w talii, z białym kołnierzykiem, zapiętą z dołu do góry na ostatni guziczek aż po samą szyję :) do tego spódniczka klasyczna przed kolanko, obcisła dopasowana do sylwetki, rajstopki i szpileczki - mogę wejść? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
Marzę o tym, żeby to wszystko z siebie zrzucić i zostać w samej bieliźnie -ale chyba nie wypada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
Aaa....psik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
Chyba jednak pozostanę w ubraniu. Dobra, szkoda czasu na gadanie. Zapomniałam dodać, że mam półmisek żarciem - kurczak z rożna (nie mylić z kurą) ziemniaki i mizeria. Gdzie ten gość co zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
No i nie ma gościa.. Pewnie się przesiadł do innego stolika. Zaś kelnerki będą się mylić zamówienia.;) No trudno zostawiam tackę na stole. Jak mu żołądek zacznie przyrastać do kręgosłupa, to sam znajdzie swoje jedzonko :) Napój owocowy i słodki buziaczek 👄 -na koszt firmy. Lecę pa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżanga jesteś blondynką?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanga
Cholera;) to aż tak widać? Soczek w kartoniku dla tego gościa proszę:) - na koszt firmy oczywiście;) Naprawdę muszę lecieć:) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem nadzieję na złamanie kolejnego stereotypu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów do mnie "Misiu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnej nocy eLKa😘 Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robocop :D a teraz to ja juz uciekam.... mialam dosc stressowe popoludnie wiec... moze jak rano sie obudze bedzie lepiej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny Samiec ty na pomarancz tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
mmmmmm słoneczko moje jestes niezastąpiona :D biorę Cię z tacą :)a jak chcesz to pomogę wyswobodzić z tego krępującego ubioru:D chodź ooooooo o tam tam Ci pomogę. 👄 aha i hejka łamacze, i cuś jeszcze w wyżej wymienionym przypadku- stereotyp jest złamany:) do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciala kawy :) ma ktos na zbyciu? ale taka prawdziwa, mielona, parzona, w porcelanie, z dwoma kostkami cukru, smietana (nie zadnymi odtluszczonymi mlekami, tylko prawdziwa smietana). nawet ze slodkosci moge zrezygnowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Miski i inne Tygrysy :P Się umazałam miodem, na słodko :D No to teraz żeberka do tego i można piec :D Chyba, że macie inne pomysły? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×