Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Sama widzisz, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na reakcje wielbłądków na doktorowe. A nuż to się jakoś poskłada ;) Ewentualnie może pusza poproś... albo tę zauroczoną Twoim ciałem pomarańczkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusza lepiej nie prosić...jak zacznie marudzić, to ani tyle wielblądziątka nie będą chciały rosnąć, a jeszcze się nie daj boże skurczą:D zdaje się, że tych pomarańczek jest tu dziś więcej niż jedna...nie wiem, jestem zdezorientowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie zauważyłaś! ja to razem z wczorajszym ręcznikiem po kąpieli chyba na wieszak przewidywalność odwiesiłam. Pusz rzeczywiście zajęczałby je na śmierć. Co do Twoich adoratorów to chciałam popatrzeć (może bym się doliczyła :D ) ale mi nie pozwoliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doobra jpg i przeprosiny zostaną przyjęte :D A tak serio ;) Cieszę się, że nareszcie jesteś :) Już myślałam, że Pusz Cie zamknął w piwnicy, zakneblował, związał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
smoffff jak mozesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwóreczko masz racje pomarańczki są najlepsze Jesteś wspaniała*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą ścieżką raczej nie...cześć Błędny :) Widzisz Lubię...czasem tak rzeczywistość potrafi przytłoczyć, że nawet pisać głupoty na irracjonalnym forum się odechciewa...ale wróciłam już do żywych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze! Zabraniam umierania :) Zapłakałabym się Sis. Już zobacz i tak muszę przywdziać żałobę po Rycerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllo ja tu jestem [mówiąc to zaczął podkakiwac] halllllooooo [ zaczął wymachiwać i fikać koziołki] jaka żałoba? tutajjj tutajjjj jstemmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bledny pisałeś tam na priv? I jak było zdradz rąbka tajemnicy he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby jesteś a jakoby Ciebie nie było. Za inną wodzisz oczyma. Serce moje krwawi. Czwóreczki również zapewne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×