Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkabg

czy zielony jeczmien dziala?

Polecane posty

Gość gość
A poza tym mój wpis nie jest personalny kieruję go do wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
nie sądzę, żeby np. 'cenne wskazówki z autopsji niezbędne do napisania książki' były równie częstą przyczyną co 'chęć chodzenia na skróty' może wypowie się ktoś znający temat z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzenie trzy po trzy para piętnaście miałkie filozofowanie dzielenie włosa na czworo pies jak niema co robić to siada pod stół i sobie jajeczka liże jak nie masz idioto co robić złośliwcze to zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa w ogole !! Nie dajcie sie nabrac . Zjadalam 60 tabletek wedlug zalecen i nie schudlam ani grama . dodam ,ze cwicze codzienie , biegam i dosc zdrowo jem . Chcialam na wiosne byc troche szczuplejsza miec lepsze paznokcie wlosy cere ...i dalam sie nabrac . 200 zł w bloto. To zwykle oszustwo dla naiwniakow ...jak ja . Oczywiscie oz zwrocie kasy mozna zapomniec . Naciagacze i tyle . Nawet paragonu nie przyslali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciężko schudnąć po czymś co po prostu dostarcza witamin i mikroelementów, to tak jak by schudnąć od codziennego jedzenia buraka - no jest to kompletnie nierealne, więc nawet na to nie liczę. Ja stosuje krótko bo może z 2 tygodnie . Nie czuję się tez jakoś mega ożywiona ( bo niby ma to być bomba witaminowa). To co obserwujemy to chyba cząstrze wypróżnienia (u mojego chłopaka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys1234
załapałem się na "darmowe wypróbowanie" za jedyne 99.00 zł.stosowałem tabletki zgodnie z zaleceniem i zmieniając dietę .to naprawdę wielkie g.....i bzdury.schudłem około 1,5 kg.zgodnie z obietnicą chciałem odzyskać pieniądze co jest j niemożliwe.zadzwoniłem na podany numer infolini i tam poinstruowano mnie co mam robić.na podanej stronie jest regulamin o którym przy oferowaniu produktu nikt nie wspomniał.reklamację trzeba złożyć w ciągu 30 dni,a tabletek jest też na 30 dni,czyli trzeba się spieszyć.należy przesłać zdjęcia przed kuracją i po kuracji,no i najlepsze odesłać należy opakowanie i puste blistry po pigułkach.szkoda że tego wszystkiego nie mówią przy wciskaniu towaru.oszustwem śmierdzi na kilomert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam i schudłam pijąc codziennie na czczo ;) Polecam młody jęczmień z dobrego źródła- sklep internetowy tobio.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia465
Niestety na mnie zielony jęczmień nie działa czułam po tym bóle brzucha zamiast chudnąć moja waga stała w miejscu dlatego też postanowiłam poszukać czegoś innego,przeglądałam różne fora,stronki i zainteresował mnie artykuł o afrykańskim mango http://szczupla-kobieta.pl zaryzykowałam i kupiłam i nie żałuję ani grosza wydanego bo efekty są naprawdę widoczne nie tylko na ekraniku wagi ale i na ubraniach i samym moim samopoczuciu;) 3 miesiące 18kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie działa. Tabletki z zielonym jeczmieniem zatrzymuja wodę. Nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielony jęczmień to świetna sprawa. Spożywam od dawna i widzę efekty. Zamawiam na laventi.pl. Bardzo szybko wysyłają i mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletaa33
Na mnie też nie zadziałał zielony jęczmień więc nie warto :( schudłam 10 kg ale dopiero jak przeszłam na dietę Sandruni, jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×