Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EwelinaFrackowiak26

PRACA DLA MŁODYCH MAM !!!

Polecane posty

Gość EwelinaFrackowiak26

Praca polega na sprzedaży bezpośredniej, katalogowej produktów firmy Fm Group. Oferowane produkty to: perfumy(aż 150 zapachów) chemia gospodarcza( nowoczesne z nanotechnologią, koncentraty), kosmetyki kolorowe, kosmetyki Make Up oraz kawa. Otrzymasz 30% zysku z każdego sprzedanego produktu oraz zniżkę na własne zakupy. Brak limitów oraz terminu na składanie zamówień. KONSULTANTKA decyduje kiedy i jak duże składa zamówienie, adekwatnie do tego otrzymuje wynagrodzenie. Możliwość skorzystania z wielu rabatów oraz dodatkowych gratyfikacji. Praca nie koliduje z codziennymi obowiązkami, a przy okazji spotkań z innymi można fajnie dorobić do domowego budżetu. Praca ceniona przez wiele młodych kobiet, które wychowują dzieci i nie mogą pracować na etacie, a chciałyby zarobić na własne wydatki. Zapraszam, zero ryzyka. WARTO !!! KONTAKT Ewelina Frąckowiak e-mail: ewelina_frackowiak@poczta.fm tel. 605 830 150 gg. 39560245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toś wypaliła :) Ten syfiasty MLM to nie jest żadna praca dla młodych mam tylko akwizycja i żebractwo. Spadaj z tym szajsem i przyjdź jak będziesz miała coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę liczyć na Pani pomoc? Jestem zdecydowana, chcę się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika262626
Przepraszam bardzo a to twój wątek niekulturalny człowieku ??? Wszystkim polecam taką pracę, zawsze można dorobić do domowego budżetu. Sama mam dziecko i wiem o czym mówię bo nie moge iść do pracy. Zresztą w dzisiejszych czasach opiekunki tyle kosztuja, że głowa boli. A tutaj zawsze jest jakieś wyjśce. Mama cos zamówi, siostra, koleżanka i ja mam dla siebie produkty tansze. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaFrackowiak26
Proszę napisać w e-mailu swój nr telefonu, zadzwonię do Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełXV
Nie zwracajcie uwagi na tego gościa on wszystkim bluźni i zaśmieca każde forum. Ma po prostu jakieś problemy psychiczne i nalezy mu wybaczyć, jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhaha
Do gościa co zaśmieca te forum. Cześć. Przyślij mi swoje zdjęcie, bo mój tato składa rower i nie wie jak wygląda pedał. Nie będę z Tobą polemizował ponieważ wegetujesz na niskim poziomie intelektualnym kolidującym z moją wyrafinowaną osobowością" "Drogą dedukcji dochodzę do konkluzji iż twoje chipokrycje dotyczące mej aparycji są wręcz efemeryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Monika262626: To żadna praca, tylko zwykłe nachalne żebractwo. Mając dziecko też można pracować. Będziesz tak się tłumaczyć przez 18 lat? :) - - - @ @ @ Zresztą w dzisiejszych czasach opiekunki tyle kosztuja, że głowa boli. @ @ @ A ponoć jesteś taka bogata, tyle dorabiasz do tego budżetu :D Zwykła żebraczka :) - - - @ @ @ A tutaj zawsze jest jakieś wyjśce. Mama cos zamówi, siostra, koleżanka i ja mam dla siebie produkty tansze. Jestem zadowolona. @ @ @ No właśnie, mama coś zamówi, koleżanka ... Trzeba żebrać i wciskać każdemu ten szajs. Tańsze produkty to żaden argument. Podróbki perfum, też mi produkt pierwszej potrzeby :) Gdyby to były masło, mleko, chleb, warzywa, owoce itd. to jeszcze mogłabyś coś takiego pisać. A tak to tylko pierniczysz bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@PawełXV: @ @ @ Nie zwracajcie uwagi na tego gościa on wszystkim bluźni i zaśmieca każde forum. Ma po prostu jakieś problemy psychiczne i nalezy mu wybaczyć, jest chory @ @ @ Sam jesteś chory durny mlm-ku. Koleś ma rację, jesteście naiwnymi żebrakami. To wy zaśmiecacie kafeterię tym akwizycyjnym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: @ @ @ Czy mogę liczyć na Pani pomoc? Jestem zdecydowana, chcę się zarejestrować. @ @ @ A jaką pomoc tu trzeba? Wystarczy wejść na stronę tej piramidy finansowej i się zarejestrować. Widać, że to ta sama naciągaczka odkopująca swój wątek pisząca pod innym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćhaha: @ @ @ Do gościa co zaśmieca te forum. Cześć. Przyślij mi swoje zdjęcie, bo mój tato składa rower i nie wie jak wygląda pedał. Nie będę z Tobą polemizował ponieważ wegetujesz na niskim poziomie intelektualnym kolidującym z moją wyrafinowaną osobowością" "Drogą dedukcji dochodzę do konkluzji iż twoje chipokrycje dotyczące mej aparycji są wręcz efemeryczne @ @ @ Jeśli twój tatuś jest tak samo "mądry" jak ty, to wcale nie dziwię się, że nie wie jak wyglądają pedały :) W końcu to takie samo mlm-owskie zwyrodnienie :) Ale zawsze może spojrzeć na ciebie. W końcu ty jesteś mlm-owskim pedałkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@EwelinaFranckowiak26: Nie ma to jak pisać sama ze sobą :) Totalne mlm-owskie ogłupienie :) Ale przynajmniej pokazałaś wszystkim jak działacie. Nachalni żebracy. Wydzwaniacie do ludzi i wciskacie im ten szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie masz z kim pogadac to idz do lekarza psychologa może on ci pomoże. Jak widzę to ty sie podstawiasz za 2 osoby zal cie sciska ze komuś to się podoba?Monika nie napisala ze jest bogata czytaj ze zrozumieniem tylko ze dorabia. A ile można dorobic kilkaset zl. Pare stówek co najwyżej. Jak dobrze pójdzie. Jakby ktos nie chcial to by nie kupowal proste. Nie spotkałam sie aby ktos wydawał z litości własne pieniądze i kupowal cos czego nie potrzebuje. Przestań człowieku wyzywac wszystkich nie każdy to mlmowiec. Jakas krzywda ci sie stala w zyciu? Musisz byc naprawde nieszczęśliwy . Żal mi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu El Camillo. Nie czytajcie jego wypocin to brednie. Ten człowiek wyzywa każdego na forum ale jeszcze troche i przestanie tu bywać. Tak prywatnie to mogę ci polecić Camillo dobrego psychoterapeutę . Slodkich. Snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camillo to dzialacz konkurencji nie dajcie sie zwieść. Pracuje dla innej firmy stad te wyzwiska. Ale takim sposobem to porażka gotowa. Firma kaze pisac mu te wypociny ale ja juz sie dla was dowiem jaka to firma. I co rozszyfrowalem cie pedal...u? Nieźle sie usmialem z tym zdjęciem o pedale trafione w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha Działacz konkurencji :) Nie bądź śmieszny tępy żebraku :) Jaką konkurencję może mieć FM? Takiego szajsu nikt inny nie produkuje, więc tępe mlm-ki mogą się poczuć elitarne :P A teraz posmaruj się wazelinką z FM-u mlm-owski pedałku i czekaj na swojego chłopaka, któremu się oddasz w zamian za zakup kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ I znowu El Camillo. Nie czytajcie jego wypocin to brednie. Ten człowiek wyzywa każdego na forum ale jeszcze troche i przestanie tu bywać. Tak prywatnie to mogę ci polecić Camillo dobrego psychoterapeutę . Slodkich. Snów @ @ @ I znowu troll marketingowiec-pedałowiec ukrywający się tu pod wieloma nickami :) Naucz się wreszcie pisać po polsku tępaku. To ty najpierw obrażasz każdego, kto ma złe zdanie o waszych piramidach finansowych a później płaczesz, że ktoś ci odpowiada. Ty lepiej zgłoś się do psychiatry, bo terapeuta już ci nie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Jesli nie masz z kim pogadac to idz do lekarza psychologa może on ci pomoże. Jak widzę to ty sie podstawiasz za 2 osoby zal cie sciska ze komuś to się podoba? @ @ @ To ty głąbie szczekasz do mnie z kilku kont. Sam powinieneś udać się do psychologa, a może już nawet do psychiatry. Mam to gdzieś, co się komu podoba. Ale jak widzę, że ktoś wypisuje takie głupoty, to aż mnie skręca ze śmiechu :) - - - @ @ @ Monika nie napisala ze jest bogata czytaj ze zrozumieniem tylko ze dorabia. A ile można dorobic kilkaset zl. Pare stówek co najwyżej. Jak dobrze pójdzie. Jakby ktos nie chcial to by nie kupowal proste. @ @ @ Tak napisała ale jeszcze chwila i dowiedzielibyśmy się jaki to jest super biznes i jak wielkie miliony można zarobić na MLM :) Kilkaset złotych? Chyba jak wciśniesz ten szajs połowie rodziny ;) Tak nie kupowałby. Zważywszy na fakt, że tak nachalnie wciskacie się z tym gownem. Niektórzy już dla świętego spokoju kupią jakieś badziewie, bo maja w domu takiego szalejącego "biznesmena", który za wszelką cenę próbuje zarobić :) - - - @ @ @ Nie spotkałam sie aby ktos wydawał z litości własne pieniądze i kupowal cos czego nie potrzebuje. Przestań człowieku wyzywac wszystkich nie każdy to mlmowiec. Jakas krzywda ci sie stala w zyciu? Musisz byc naprawde nieszczęśliwy . Żal mi takich ludzi. @ @ @ Mnie jest ciebie żal. To właśnie ciebie musieli skrzywdzić podczas tego szkolenai w kawiarni. Może cię prze ru.cha.li za starterek i teraz desperacko próbujesz sobie to odbić ;) Pewnie, że nikt nie kupuje czegoś, czego nie potrzebuje. Ale właśnie wy wpychacie te graty rodzinie, która już kupi każde dziadostwo od swojego synka/wnusia itd. żeby tylko sobie zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka zaprzecza "idei" mlm-owskich żebraków. Przecież MLM to nie jest sprzedaż bezpośrednia :) Te mlm-owskie żebraki imają się już wszystkiego, żeby tylko naciągnąć naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhaha
Tak wiec impertynencja twej mętalności nie obliguje mnie do dalszego utrzymywania z Tobą stosunków merytorycznych lub jakichkolwiek innych" "Twoje aforyzmy na moje aparyzmy mają podtekst afronalny." "Twój poziom intelektualny nie upoważnia cię do konwersacji ze mną na tematy aspołeczne" Mentalność twojej wypowiedzi nie obliguje mnie do prowadzenia notorycznej konwersacji z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby elokwencja ???? wyraz "mętalności" mówi wszystko :D hahaha głupek mlmowski :D a może "naciągaczą" ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zajmij się obciąganiem. Idealne dla mlmków. Też poniżające tyle że lepiej płatne. IDealne zajęcie dla mlmków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćhaha: @ @ @ Tak wiec impertynencja twej mętalności nie obliguje mnie do dalszego utrzymywania z Tobą stosunków merytorycznych lub jakichkolwiek innych" "Twoje aforyzmy na moje aparyzmy mają podtekst afronalny." "Twój poziom intelektualny nie upoważnia cię do konwersacji ze mną na tematy aspołeczne" Mentalność twojej wypowiedzi nie obliguje mnie do prowadzenia notorycznej konwersacji z tobą @ @ @ I skąd to skopiowałeś mlm-owski debilku? Pewnie z Samosi :) Bo widzę, że wklejasz to drugi raz. Zostaw tą sektę i wyjdź z domu, to może zobaczysz trochę świata, bo do końca życia będziesz tępą pałą wciskającą ludziom tandetne kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camillo : Nie będę z Tobą polemizował ponieważ wegetujesz na niskim poziomie intelektualnym kolidującym z moją wyrafinowaną osobowością" "Drogą dedukcji dochodzę do konkluzji iż twoje chipokrycje dotyczące mej aparycji są wręcz efemeryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×