Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumiśka Bunia

Roczna lub dwuletnia szkoła policealna dla mnie?

Polecane posty

Gość MarcinM
Polecam szkołę Omega w Katowicach. Mają dużo bezpłatnych kierunków. Jestem ich absolwentem i za nic tam nie płaciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja jest ok :) Ma fajnych nauczycieli i sympatyczną atmosferę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje córka zapisała się do szkoły dla dorosłych Progres, jest bardzo zadowolona, zajęcia z praktykami dostosowane do wybranej specjalizacji, nie żałuje , że nie poszła na studia bo po dwóch latach będzie mogła być aktywna zawodowo ;-) Warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem teraz te wszystkie szkoły policealne oferują multum fajnych kierunków z których warto skorzystać. Tym bardziej, jeśli są one bezpłatne i można się uczyć bez dodatkowych kosztów. Zajęcia i tak są co jakiś czas, więc można sobie to jakoś poukładać i znaleźć czas na wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie chodzisz do Cosinusa ? Ja jestem na etapie myślenia :D którą szkołę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seban5ruy
Polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu. To szkoła która wyróżnia się na tle pozostałych. Uczciwe zasady, dużo kierunków darmowych. Super jest też to, że zajęcia odbywają się w centrum miasta. Prowadzą je świetni nauczyciele przyjaznie nastawieni do słuchaczy. Dużo zajęć praktycznych i co też jest wielkim plusem mają wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVACE
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdyni, Gdańsku, Szczecinie, Olsztynie, Lublinie, Wrocławiu, Gliwicach, Rzeszowie, Poznaniu, Pruszkowie, Legionowie, Piasecznie, Białymstoku, Bydgoszczy, Kielcach, Opolu, Radomiu i Tarnowie . Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, zawodowych i językowych. Darmowe kierunki, wpisowe 0 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy możecie polecić dobrą szkołę policealną w Rzeszowie dla kierunku technik rachunkowości? może jest ktoś kto skończył lub jest w trakcie albo też się wybiera...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco szkołę NOVA w Poznaniu. Jestem na kierunku opiekun medyczny i bardzo sobie chwalę tą szkołę. Ciekawie prowadzone zajęcia oraz dużo praktyki co pozwala lepiej poznać ten zawód. Nauczyciele z ogromem wiedzy. Kierunek kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w tym zawodzie. W szkole jest bardzo duża zdawalność egzaminów ponieważ nauczyciele są egzaminatorami OKE , więc bardzo dobrze przygotowywują do egzaminów. Bardzo sobie cenie tę szkołe i polecam wszystkim. Co też dla mnie ważne. mają bogatą ofertę edukacyjną i każdy może coś znaleźć dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie warty uwagi jest Cosinus. Brak umów, wszystko za darmo. Poziom z tego co widać na stronach OKE też spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinuss
Niezależnie od tego czy się uczysz, pracujesz, prowadzisz działalność - COSINUS jest dla Ciebie. Nasza szkoła jest bezpłatna, a nauka odbywa się w systemie wieczorowym i zaocznym. Co to oznacza? Możesz zyskać nowe kwalifikacje, nowe umiejętności, nowe znajomości nie rezygnując z dotychczasowych obowiązków. Możesz zmienić swoje życie na lepsze nie wydając nawet grosza. POSIADAMY: - zaoczne liceum dla dorosłych, - bogatą oferta rocznych lub dwuletnich kierunków policealnych, - kierunki medyczne, - kursy zawodowe, - kursy maturalne. Wejdź na stronę https://rekrutacja.cosinus.pl/ i zapisz się już dziś! Sprawdź nas na www.cosinus.pl albo odwiedź osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova Bydgoszcz
W NOVA nabór dobiega końca! Śpiesz się oczko.gif Zgarnij znajomego a otrzymasz korzystne promocje! - technik informatyk - asystentka stomatologiczna - LO - psycholog wychowawczy - asystent nauczyciela przedszkola - dietetyk - filolog języka niemieckiego Możliwy zapis na semestr wyższy!!! Zapraszamy na Krasińskiego 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×