Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

I już się czepia słówek.. kto co dokładnie powiedział... też żenua... 😴 Nie mam na to sił i ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj Raport o Rzeczpospolitej autorstwa Jarosława K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś I już się czepia słówek.. kto co dokładnie powiedział... też żenua... spioch.gifNie mam na to sił i ochoty.xxJa?A kto napisał te post:x"Myrevin dziś IMHO to pan Petru jest żenującym idiotą. Stawki minimalne w za pracę w GB.oStawka dla osób powyżej 21. roku życia - £6.50Stawka dla osób w wieku 18-20 lat – £5.13oKogo pan żenadek Petr******ałby tam skusić ekstra wysoką płacą minimalną w Polsce, 1750zł?"xxTy Myrevinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Polacy nie musieli wyjechac dlatego, że tutaj nie ma pracy. Jest praca tylko za małe albo malutkie wynagrodzenie w porównaniu do tego jakie jest w Anglii. } o Bezrobocie rejestrowane w Polsce to 11%, ale jest praca. Nie dość że ciężko ja znaleźć to jeszcze za zarobki ledwo da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś I już się czepia słówek.. kto co dokładnie powiedział... też żenua... spioch.gifNie mam na to sił i ochoty.xxA słow o których piszesz, "żenadek Petru' nie wypowiedział.Po prostu jak zwykle kłamiesz i przyłapany na kłamstwie po raz kolejny, uciekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobocie rejestrowane w Polsce to 11%, ale jest praca. Nie dość że ciężko ja znaleźć to jeszcze za zarobki ledwo da się żyć.xxOczywiście, ze jest praca ale ludzie nie chcą jej podjąć a więc są... Bezrobotni.Ciężko znaleźć?Idź do najbliższego McDonalda, Biedronki, Lidla itp.Praca jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy 12 czy tam 14% bezrobociu ty twierdzisz,ze jest praca? smiech.gif ,to raz dwa Kaczynski rowniez mowil jako prawnik o zgliszczach legislacyjnych smiech.gif ,takie prostoty,ci trzeba tlumaczyc smiech.gifxxCo do bezrobocia to juz powyżej napisałem.Bezrobocie jest również w De czy Anglii ale jakoś z pracą nie ma kłopotu.I ty wiesz o czym mówię...:OO czym bredził Jarosłąw K. nie sprecyzował. Mówił i napisał o zrujnowanej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca jest. } o No szkoda czasu na wymianę z tobą postów. Mieszkasz w mieście to i pieprzysz że jest praca. Zresztą w Takim warmińsko mazurskim województwie gdzie bezrobocie sięga 18% to pewno i w Lidlu roboty nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trzecie praca chlopie to jest wtedy-kiedy sie za nia czlowiek moze sam utrzymac i podstawowe potrzeby zyciowe zaspokoic,bo chyba "zebraniny" 300 eurowej niecalej nie okreslisz jako "praca" pechowiec.gifpwez zimny prysznic,bo jak pierdyknie ZUS-to i tacy jak ty pierdykna i glosno zaplaczaxxJAk ZUS pierdykie i przestanę na niego płacić to głośno zapłaczę?:DJA się ucieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do "żebraniny". Tak w Polsce jest poziom wynagrodzeń wynikający z rozwoju gospodarki.I obietnice tego nie zmienia.I jest tak jak jest i tak dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeszcze wracajac do ZUSu.Pisałem o tym nie raz, ostanio chyba mówił o tym Lewandowski.ZUS nigdy nie m"pierdyknie" bo jest w zasadzie w budżecie państwa.Państwo musiałoby zbankrutowac i to gorzej niż Grecja, żeby ZUS "pierdyknął".Wbijcie sobie to raz na zawsze matołki do waszych pustych łebków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobocie jest również w De czy Anglii psmiech.gifpjest bo bardziej sie oplaca niektorym siedziec na zasilku niz pracowac smiech.gif i zarobic o 100 lub 150 eu wiecej smiech.gif lub funtow-o czym ty chlopie piszesz,ty w ogole realiow nie tylko ze zachodnich krajow nei znasz,ale tego w ktorym jestes uprzejmy wegeteowacxxPo pierwsze... Nie wegetuje.Po drugie.U nas sytuacja jest podobna bo ludzie wola pracować na czarno niż oficjalnie bo więcej zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym ty chlopie piszesz,ty w ogole realiow nie tylko ze zachodnich krajow nei znaszxxPodaj JEDEN przykład na te twoje słowa.JEDEN w formie cytatu z mojej jakiejkolwiek wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co w żenadka Petru powinien powiedzieć Duda? Wracajcie bo jest praca za 1750 zł brutto miesięcznie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś w PL to nigdy nic sie nie zmieni shatyn,jak bedziemy utrzymywac i stawiac kolejne pierdzistolownie,a nie fabryki,bo kraj ktory zajmuje sie wytwarzaniem papierzyskow, bakow pierdzistolow inaczej ukrytego bezrobocia,pieknych wiezowcow, i knajp nigdy do niczego nie dojdzie-zeby miec kase trzeba cos sprzedawac,a co PL produkuje i sprzedaje swiatu?xxxFabryki stawiają ludzie bogaci.Co produkuje i sprzedaje?Wystarczy popatrzeć do Rocznika statystycznego.Z czegoś to polskie PKB się bierze. Ale jak widze ty chyba o tym nie masz pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Czyli co w żenadka Petru powinien powiedzieć Duda? Wracajcie bo jest praca za 1750 zł brutto miesięcznie?xxCo powinien powiedzieć?Nic.Bo na tym polega właśnie dyplomacja.Chyba, że to jest dyplomacja "postronkowa"...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz roznice pomiedzu siedzeniem na socjalu,ktory wynosi okolo 900 eu na reke a minimalna okolo 1100 na reke,a pracowaniem na czarno?xxWidze bo różnica jest taka sama jak pomiędzy polską gospodarka a niemiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu o eksporcie polskim..x"Według wstępnych danych GUS, eksport towarów z Polski w 2014 r. wzrósł o 5,2 proc., osiągając poziom 163,1 mld euro."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś przyklad nieznajomosci realiow,masz w moim poscie powyzejxxNie ma tam nic na temat mojej nieznajomości realiów. Żadnego mojego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby miec kase trzeba cos sprzedawac,a co PL produkuje i sprzedaje swiatu?xx"Według wstępnych danych GUS, eksport towarów z Polski w 2014 r. wzrósł o 5,2 proc., osiągając poziom 163,1 mld euro."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK. Odniosłem sie do waszego czepiania się i stwierdzens typu:"Bezrobocie rejestrowane w Polsce to 11%, ale jest praca. Nie dość że ciężko ja znaleźć to jeszcze za zarobki ledwo da się żyć."JAk sama widzisz odniesienie jest bezpośrednie.Bezrobocie - ale jest praca.Nie ma nic o powodach polskiego bezrobocia a więc i ja nie pisałem o powodach zagranicznego bezrobocia.Czy już dotarło czy jeszcze raz wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw dane GUS to mozesz sobie wiesz,gdzie wsadzic,poczytaj chociazby Polityke,wklejalam kilka artykulow z tego tygodnika,ktory wprost twierdzil,ze te dane sa albo zawyzone,albo zanizone na potrzeby medialnej propagandyxxOK.To podaj jakiekolwiek wiarygodne INNE źródło opisujące polski eksport.Poczytam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poza tym... Niech sobie będą zawyżone. NAwet o 50% ale to nie zmienia faktu, że polski eksport jest liczony w dziesiątkach a może setka miliardów euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żyję w żadnym karaju szczęśliwości i nigdy tak nie napisałem.Takie twoje kłamstwa, podobnie jak Myrevina to właśnie m.in. jest trolling a nie to co ja napisałem.M.in. dlatego, że w każdej chwili potrafię uzasadnić swoje słowa i wyjaśnic z czego one wynikają i na czym się opierają.W przeciwieństwie do ciebie i np Myrevina.A więc obrażanie mnie jest typową zagrywką troll, który jak nie ma argumentów to obraża innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz powyżej.Poprosiłem Myrevina, żeby zacytował wypowiedź Petru o której wspomniał.I co? I nic.Poprosiłem ciebie o podane innego niż GUS źródłą opisującego polski eksport bo GUSowi nie wierzysz.I co? I nic.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś poza tym ,moze w Krakowie,lezacym blisko Czech chociazby i miasto historyczne,stare ,uniwersyteckie z tradycjami to i bezrobocia nie ma,az tak moze widocznego i biedy,ale jakbys byl uprzejmy pojechac na Slask( Bytom,Tarnowskie Gory),ew podlasie to bys zobaczyl jak wyglada bieda,bezrobocie i beznadziejaxxA czy ja twierdziłem gdziekolwiek, że jest inaczej?Nie.Cały czas pisze o Polsce ze słabo rozwiniętą gospodarką a więc i słabymi płacami na tle "zachodu" ale to do was nie dociera.I w Krakowie są miejsca biedy i beznadziei.Są też w Nowym Jorku i w Paryżu.Wszedzie są bo tak jest ten świat zbudowany.Ale generalizowanie i opisywanie na takiej podstawie Polski czy USA jest po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pozoru wszystko gra,a jak sie wglebisz patologii ,przekretow i niescislosci cala masaxxJak wszedzie na świecie, otulona.Poczytaj np o Nixonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś podawalm kilka razy artykuly z Polityki,ktore opisywaly to iz GUS sie myli i posilkuje sie nieprawdziwymi danymi,nie jestem w stanie w tej chwili tych numerow podac,poniewaz ida w ludzipco do Myra nie wypowiadam siexxOK.Masz prawo.To na czym opierasz swoja wiedzę na temat eksportu i importu polskiego?Na temat ludności czy ilości firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×