Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję za potwierdzenie mojego przekroczenia progu uczelni bo jak widac wiem co to jest diagnoza i na podstawie czego, ja tworzymy.Jeszcze raz dziękuje i mam nadzieję, że dla otulonej to jest wreszcie upragniony, przez nią, dowód.I myślę też, że gdybyś nie byłą stara panną, to też byś o tym wiedziała, przemiłą Iftar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre fragmenty mojego postu powyżej, powstały z tego powodu: "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom" o czym już nie raz ostrzegałem.I jeszcze raz ostrzegam.Moja tolerancja i wyrozumiałaś, m.in. z powodu smutnego czasu w który wkroczył twój organizm, ma swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz Braun, słynący z antysemickich i skrajnie nacjonalistycznych wypowiedzi, miał w czwartek wygłosić wykład w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Po interwencji "Wyborczej" - dzień przed wykładem - uczelnia ogłosiła, że nie udostępni mu sali.xGrzegorz Braun intensywnie promuje swój komitet wyborczy "Szczęść Boże". W auli wrocławskiego Wydziału Teologicznego miał wygłosić dzisiaj wykład pt. "Rozdział Kościoła od państwa oraz rola władzy świeckiej i duchowej".xx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Przechodzimy w fazę straszenia...xxOstrzegania. Tylko.Prywatne sprawy, i twoje i moje, powinny pozostać prywatnymi a nie stac się publicznymi.Jak widze tego nie jesteś w stanie zrozumieć a więc tylko, jak zwykle lojalnie, ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska miała wielu wybitnych Polaków, ale z przykrością przyznaję, że tak wybitnego to jeszcze nie miała. Z jeszcze większą przykrością (choć i rozbawieniem) przyjmuje do wiadomości fakt, iż Jarosław Kaczyński został wybrany Człowiekiem Roku przez Radę Programową słynnego z pretensji do bycia czymś więcej niż jest Forum Ekonomicznego w Krynicy.xNie wiem czym Kaczyński zasłużył sobie na ten tytuł w tym konkursie piękności, choć w zasadzie to wiem, tylko po co to po raz kolejny opisywać? I tak w tekstach używam zbyt wiele wulgaryzmów, kolejne to byłby przesyt, choć obiecuję że i tak zaraz padną.xNa uhonorowanie Kaczyńskiego bardzo naciskał, szef Rady Zygmunt Berdychowski, który jak widać rzucił się do wylizywania d**y Kaczyńskiemu nim jeszcze ściągnął gacie.xTo sygnał nie pierwszy zresztą, że całkiem spora już grupka smakoszy, ustawia się frontem do klienta, a w zasadzie za klientem, tęskno spozierając w jego dupsko, mimo że nie było jeszcze wyborów i klient ich jeszcze nie wygrał. A jak wygra, to dopiero będzie wyżerka!xxCAłość:https://tabloidonline.wordpress.com/2015/09/10/czlowiek-roku-i-ludzie-z-wazeliny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz życze miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź taczki wozić :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn zapomnial jak w programie Tomasz Lis na żywo bito brawo Tuskowi ? A teraz nagroda Kaczyńskiego tak boli ? Na szczęście Szalony Stefan nie zawiódł i jak zawsze dał popis platformerskiemu dobremu wychowaniu.Stefan jest slodki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I obsadzil swoimi ludźmi dwie największe partie.Mowia że 25 października Misio Kamiński zamelduje .....panie prezesie melduje wykonanie zadania :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara w końcu potwierdziła, że Shatyn nie przekroczył progów wyższej uczelni, fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł dobry.Ale w wykonaniu PO wyszło by jeszcze gorzej.Oni to robią bo są pewnie tajne sadaze gdzie widać ich wynik poniżej 20 %. A i jeszcze Kaczyński wspomnial wczoraj ze dobierze im się do d.... .No i panika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończy się dyktatura złodziejska. jeszcze jak do tego dojdzie strach ludzi przed inwazją islamistów którą zmontuje nam PO na rozkaz angeli to w wyborach nie przekroczą 20 procent. trochę dostanie partia banksterów i może lewica ale nawet do spóły nie zmontują koalicji. jak to powiedział pan wołodyjowski: DZIĘKI BOGU ZŁO MIJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie wojna! Nie taka oczywista jak dotychczas... większość przyszłych ofiar nawet nie zda sobie sprawy z tego kto konkretnie poderżną jej gardło. Europa się już nie obudzi... dzięki Merkel, Tuskowi, Schultzowi... dostanie cios, wg lewactwa w ogóle nie spodziewany, w oczy. Część ciała nie istotna. Będą NAS MORDOWAĆ, przy chórze idiotów (vide shatyn) iż to nasza nietolerancja przy ich witaniu spowodowała. No przecież już to europejscy politycy próbują ustalić kto z nich i gdzie ma przebywać. To ci uchodźcy właśnie przed tym tutaj uciekają... :D Przed dyktatorami, którzy narzucają im ich miejsca... przed tym gdzie mają być i co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Otulina
Koran im nakazuje 3 etapy dżihadu: podstępne udawanie pokojowego nastawienia w celu osiedlenia się, walka z niewiernymi i wprowadzenie prawa islamskiego (szariatu) zamiast prawa krajowego oraz w końcu mordowanie niewiernych. Protestujcie póki nie jest za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystkich forach o tę sytuację z emigrantami oskarżana jest Unia. Trzeba zapytać co to jest ta bezmyślna? nieprzewidywalna? Unia. Przecież do tych wszystkich instytucji unijnych zostali wybrani ludzie żyjący pośród nas, zwykłych obywateli, którzy zanieśli swoje karty wyborcze i zdecydowali kto będzie podejmował decyzje. To nie jest jakiś twór przywleczony z innego wrogiego kontynentu ani z innej galaktyki. Bo jak się czyta te zarzuty względem Unii ma się wrażenie, że piszecie i jakimś potworze, który niespodziewanie zawładnął umysłami przywódców unijnych. To my sami przez nasze wybory, teraz widać, że złe, spowodowaliśmy sytuację, z którą nie możemy się pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Bo oni się protestami przejmą. :D o Z pół roku temu... nie pamietam dokładnie, usłyszałem Wolniewicza jak odpowiada na pytanie, co robić z uchodźcami. Odpowiedział "Topić!". Wtedy otworzyłem oczy ze zdumienia, dziś poważnie się zastanawiam nad tym, czy czasem nie miał racji. Prawie 80% uchodźców to mężczyźni... komu jeszcze wydaje się normalne i mało podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Shatyn Pan taki mądry i na stanowisku a ja się obawiam , że Muzułmanie naspuszczają się Polkom aż zabraknie gabinetów aborcyjnych. co Pan na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażnik Lechistanu
Do rzeczy - Kopacz zgodziła się na przyjęcie 10 000 ""uchodźców"" z krajów islamskich, przeważnie mężczyzn. Francuskie doświadczenia są takie, że 1 ""uchodźca"" w krótkim czasie ściąga 10 członków rodziny. Z 10 000 robi się 100 000 muzułmanów, którzy mają jeden cel - nawracać niewiernych albo obcinać im głowy lub zmusić do płacenia specjalnego podatku w złocie, ewentualnie zmusić ich do emigracji. Oni wkrótce będą zdolni - w Europie Zachodniej - do przejęcia władzy mimo, że są w mniejszości.Jak? Ano tak: Kiedyś Europejskie kraje miały armie z poboru - liczne, posiadające od 1 do kilku milionów broni długiej w magazynach mobilizacyjnych. Teraz mają armie zawodowe i nieliczne.Broń z magazynów została wyzłomowana lub po cichu sprzedana - przede wszystkim do krajów muzułmańskich, bo tam był na nie popyt. W tej chwili magazyny mobilizacyjne są przeważnie puste, bo nie ma kogo mobilizować, skoro miliony europejczyków nie umieją strzelać etc. Tymczasem muzułmanie nie przejmują sie zakazami, brakami pozwoleń, a nikt nie odważy sie wejść do ich dzielnic. Wraz z ogromnym przepływem towarów, do krajów zachodnich powraca broń, wcześniej sprzedana z byłych magazynów mobilizacyjnych, powraca nielegalnie. I coraz częściej jest ona w dzielnicach muzułmańskich, lecz na razie nie wisi ostentacyjnie na ścianach ich mieszkań. Należy uświadomić sobie, że najliczniejsze armie zawodowe Europy liczą max. 200 000 żołnierzy (coraz częściej także muzułmanów) i oficerów.. Muzułmanie służą także w policjach tych krajów i jedni i drudzy mają broń służbową. Jak przyjdzie co do czego, to po ogłoszeniu fatwy i świętej wojny, żołnierze i policjanci zaczną strzelać w plecy swoich kolegów, niemuzułmanów.Armie te będą zmuszone walczyć z rebelią we własnych szeregach. Czy 100 lub 200-tysieczna armia jest w stanie obronić obszar większy niż stolica i kilka większych miast? Gdyby w Europie był system armii z poboru, to w magazynach byłaby broń, a w każdym kraju kilka milionów potencjalnych obrońców.A tak kicha.Palącym problemem jest przywrócenie w Polsce powszechnej, 3-miesiecznej służby wojskowej z poboru, w obronie terytorialnej kraju - nie tylko ze względu na zagrożenie rosyjskie. I odbudowanie magazynów mobilizacyjnych. Albo za niewiele lat zaczną naszym, skłonnym do zdrady babom, obcinać głowy na asfaltowych jezdniach naszych miast, zrzucać pedałów na bruk z 10-tego piętra, obcinać złodziejom bochenka chleba z Biedronki ręce, nakładać na nas podatki w złocie - za bycie niemuzułmaninem (ca ok. 5 000 zł od osoby? Rodziny średniozamożne ca 10000 zł / osoby/rok, zamożne ca 15000 zł?), zmuszać do wyjechania z własnego kraju lub obetną nam głowy (za brak możliwości zapłacenia w.w. podatku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowny MYREVINIE
Ludzkość ulega złudzeniu, że świat prowadzą ludzie mądrzy. Byłoby to niemożliwe choćby dlatego, że większość tej ludzkości to przeciętność - jeśli już nie ludzie głupi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażnik Lechistanu
Ten obecny pajac S i były moczymorda nie ogarnia, że dzięki takim kretynom jak on za kilka lat na miejscu Bramy Brandenburskiej będzie stał jakiś obsrany meczet. Że muzułmańska dzicz będzie z niego zawodzić do jakiegoś świra Srallaha czy innego Łachmymeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastnanawiają mnie następujące fakty: Dlaczego nikt nie mówi o tym że polska przyjeła prawie pół miliona Ukraińców wydając 435 tysięcy wiz, Dlaczego nie ma żadnego pozytywnego progresu w dyplo,atycznej pracy makreli na Ukrainie, Dlaczego przewodniczącym parlamentu 500 miloinowej społeczności jest facet bez wykształcenia średniego, Dlaczego nie zrobiono autopsji w dóch ostatnich przypadkach, międzynarodowa komisja powinna być powołana w sprawie znalezionych martwych osób aw tirze i sprawa powinna być zbadanam sprawozdanie na stole, powinno byc zrobione gnenetyczne badanie domniemanego ojca, wiadomo że w europie tak zwany ojciec nie miałby prawa do ojcostwa narażając dzieci na takie niebezpieczeństwo, media podają jakieś telefoniczne rozmowy brednie, wiadomo że takie osoby kłamią. Zwłoki chłopca zostały znalezione gdzie indziej niż zrobiono pokazową sesję medialną. dlaczego tuSSk wogóle się nie odzywa, Dlaczego niemcy rozkazują zachowują sie coraz bardziej buńczucznie. Dlaczego niemcy urządzaja w europie nieodpowiedzialny burdel, Co na to kraje arabskie, Co na tę liczbę ludności mówi ONZ, to jest kryzyus humanitarny i ONZ powinien mieć rolę przewodnią a nie makrela. Prosimy makrelę o raport jej sukcesów. pan schultz jest nieodpowiedzialny aby zajmowav takie stanowisko Co na to nasz prezydent , się nie odzywa prawie wogóle, niech episkopat powie jak ma zamiar poradzić sobie w naszym biednym kraju z tym probleme Dlaczego nie sprowadziliśmy Polaków z SYberii, i Kazachstanu i chociażby Iranu, przeceiż nikt nam w tym nie pomaga a zmuszono Polaków do opuszczenia ich ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie głosowałem za unią chce wystapienia z unii nie chcę!!!! *żeby islamiści obcinali łechtaczki polskim dziewczynkom *gwałcili polskie dzieci *zabierali nasze podatki *obcinali głowy tasakami *żyli powyżej minimum socjalnego i zasiłku bezrobocia w PL *nie wpuszczaj i ch kopacz do Polski!!! ty wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
ja z kolei czytalam,ze ojciec utopionego chlopca,przyjechal tu leczyc zeby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
pewnie wszystko powiedza,zeby usprawiedliwic jego przybycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się ten Niemiec tak nie napina. Wkrótce tysiące jego rodaków, zacznie emigrować do Polski i innych krajów słowiańskich. Taki im los zgotują rządzący przyjmując "uchodźców". Zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo lemingów! Zamiast nie przeszkadzać islamistom opuszczenie terytorium Polski, to oni ich gromadzą w naszym kraju... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażnik Lechistanu
I po co zatrzymywać ? Durnota do bUlu. Oni kochają Angelę, niech jadą do niej.Z panem Allachem. NIEMCY kolejny raz w historii ściągają na Europę kataklizm.Myślą ,że muzułmanie /jak kiedyś Turcy/ będą na nich pracować.Ani pracować ,ani asymilować się.To Niemcy będą niedługo. biegać z dywanikiem ,bo ich dzieci przechodzą na islam, żenią się lub wychodzą zamąż za muzułow..Będziemy graniczyć z kalifatem.Jeśli pozostaniemy krajem katolickim ,to może być dla nas całkiem niezła sytuacja.Jeśli będziemy silni w unii z krajami dawnego ,,demoluda'''nikt nam nie fiknie.O Germanach ,będziemy uczyć się jak o jakichś Etruskach ,czy innych Wizygotach. :DSAMI TEGO CHCĄ. Mają cóś z klepkami nie tak,-- ichni Koścół zaraz się podzieli.Taki chce być ,,nowoczesny''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×