Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bękart a podział majątku.

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No wlasnie ja nie rozumiem waszej zawisci- plujecie mi tu jadem bog wie po co. Same zaczelyscie-a moj interes czy jestem zla czy nie. ktora corka by nia byla??? Ja tu nie napisalam wszystkiego wiec skad glupie wnioski.Ale ok,chcecie wiedziec to prosze bardzo- moja matka jest bardzo atrakcyjna , kiedys byla modelka ale potem zrezygnowała. Za nia do tej pory lataja. Dba o siebie ale nie wymaga nie wiadomo czego. I za to powinien ja szanowac. A tamta? 100 facetów w miesiąc, jak nie wiecej. Imprezy uzywki to norma. Juz ma dziecko ktore sie jej wstydzi , jest w naszym wieku.O wygladzie nie wspomne. Gruba, niska z twarzy straszna, nos na pol mordy, oczka chinskie krzywe zeby. Ale chodzi o to, że dobrze daje doopy i imprezuje. To ojcu imponuje, bo on zawsze byl d****arzem. Pod tym wzgledem wygrywa.Ale jestem pewna,ze do mamy wroci. Tzn bedzie chcial. Jest o nia chorobliwie zazdrosny i zawsze byl. Tamta jest tylko worem na sperme. xxx obudz sie dziecko, obudz sie szybko wor na sperme, bekart, kasa dla nas nade wszystko? obudz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz sobie pluć na tamtą babę i wychwalać swoją mamusię - a dziecko i tak dziedziczy w takich samych częściach jak ty i twoja siostra! mało tego - ojciec może wszystko zapisać tamtemu dziecku - a wy będziecie się do końca życia włóczyć po sądach i żebrać o zachowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bym rzekla-skoro jestescie przekonane,ze ona jest lepsza- że brzydzę się jej. Jestem tolerancyjna, ale niektorzy naprawde sa oblesni z wygladu i odpychajacy. Wyobrazcie sobie kobiete 160 wzrostu waga 100 kg, rozstepy celulit, przebarwienia, tzw myszka na twarzy, na nogach i szyi przebarwienia, to wyglada jakby byla brudna. Wlosy ma rzadkie, glowe wielka.Nos strasznie wielki, oczy male, zeby krzywe i zolte. I w ogole nie jest obyta. Wiec musi czyms nadrabiac- doopa. Tym najlatwiej faceta owinac i to kazdy powie. Pod zadnym innym wzgledem nie jest nawet przecietna. bardzo wyroznia sie swoja szpetota. W dodatku chodzi jak kaczka :D ojciec sie z nia nie afiszuje bo sie jej wstydzi. Zawsze tez sie smial z takich, gustowal tylko w ladnych. Moja mama jest sliczna mimo wieku (50) uroda zostaje na zawsze, kiedys byla modelka i dobrze sie zapowiadała, potem zrobila lepsze wykształcenie, ma w sumie wszystko. Tamta do piet jej nie dorasta ale nie o tym temat . Napisalam zebyscie mi tu wiecej bzdur nie pisaly i uswiadomily sobie, ze kochanki sa wlasnie od dawania doopy.On dostaje doopy ona kase i sa zadowoleni obydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie wór na spermę jednak jest lepszy od matki modelki co na wszystko się godzi dla byle kogo i czeka uj wie na co> Twoja matka to niech założy sprawę rozwodową, tak będzie trwało i to długo, ale chyba nie ma co czekać, co?Zwłaszcza jeśli mogą być długi. Potem czeka jeszcze sprawa o podział majątku- jeszcze dłuższa, ale tam się mogą rozliczyć z tego kto utrzymywał dom, kto ile dał itp. To uprości sprawy spadkowe na przyszłość. Ale tak jak mówię matka modelka może sobie dalej czekać nie wiadomo na co, ale będziecie potem płakać i wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec jeszcze żyje. Więcej - płodzi bękarty. A 18 letnia córeczka już dzieli schedę po nim. Córeczko! Podziel też skórę z jego pleców - zrobisz se rękawiczki. A jak uda ci się wycyckać bękarta i siorke - to może ci i na cholewki starczy. TFU!! TFU!! TFUU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie zapisze calosci. Tzn my testamentu nie przyjmiemy dlatego chcemy zeby za zycia nam zapisal. WTEDY tamto moze sobie naskoczyc a ja wiem ze ojciec sie nie przyzna do czasu rozwodu bo on nie chce miec z orzeczeniem winy! Moze byc ze umrze za rok,dwa, 5 bo jest przed 60 i dopiero po rozwodzie sie wyda. A jak nam zapisza cale mieszkanie to tamten bekart sobie moze. Dziwka chyba mysli,ze sie ustawi ale jeszcze pozaluje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co z tego jak twoja matka nie umiała wybrać faceta, dawała się poniżać, toleruje jakieś kiepskie zachowania, nie umie zadbać o siebie i dzieci i o wasze bezpieczeństwo majątkowe. Co to za inteligencja jak się nie umie własnego życia ogarnąć i godzi się na to żeby kiepski facet poniżał kilkadziesiąt lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tatuś wam zapisze mieszkanie to ten bękart będzie i tak od was chciał zachowku więc się nie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz rozumiem twojego ojca w pelni, na 100 procent co ja gadam,na 200 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc ze umrze za rok,dwa, 5 bo jest przed 60 i dopiero po rozwodzie sie wyda. A jak nam zapisza cale mieszkanie to tamten bekart sobie moze. Dzi**a chyba mysli,ze sie ustawi ale jeszcze pozaluje xxx ha ha ha ha ha ha ha ha ha no co za idiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama zlozy o rozwód do konca roku na pewno, tyle ,ze teraz jeszcze kasy na to nie ma, mamy przejsciowe problemy. Zreszta od zlozenia pozwu tez sie dlugo czeka na rozprawe wiec podejrzewam ze ten rozwod jezeli przebiegnie bez problemow bedzie za okolo 2 lata dopiero. Po tym czasie ojciec moze umrzec, roznie bywa. On jest starszy o prawie 10 lat od mojej mamy i pozno nas mieli. A on na rozwodzie raczej sie nie przyzna ze ma dzieciaka. I glupota z jego strony-w tym wieku sobie zmajstrowac. Kto utrzyma to dziecko?? Dziwka? Jak ona do tej pory zyla dzieki jeleniom,ale niestety juz pod 50 jest wiec ma male szanse na to zeby kogos znalezc. A dziecko co najmniej 20 lat trzeba finansowac... I tu moje pytanie czy ona moze mnie i siostre lub mame podac o jakies alimenty/? Moze slyszeliscie o takiej historii albo sami mieliscie z tym stycznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak to się stało , ze tatuś nie chce być z piękną matką modelką z wykształceniem, taką miłą zgodną i dobra, tylko woli być z jakimś potworem z wyglądu , którego się wstydzi. Nie chcę ciebie martwić ale nie ma kobiet tak dobrze dających d..... żeby zupełnie nie zwracać uwagi na wygląd. Przy dobrej kasie to można mieć młodą i ładną która też dobrze daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka, gruba, krzywe zeby.... a tu modelka, piekna, wyksztalcona... hmmmm... juz wiem...., to musi byc milosc. Nic innego tylko milosc. Tamta brzydka kocha tego faceta a ten facet kocha brzydka. Bo modelka byla zimna i nawet teraz chce tylko kasy. Kasy. Kasy. Kasy. Facet dziany i umie rzarobic. Jak sie skonczy to skonczy sie i kasa. Dlatego tak walczycie zeby zapisal za zycia mieszkanie na was. Gdyby matka umiala na to zarobic to nie mialoby to dla was znaczenia co i komu ojciec zapisze. Ten facet wygral los na loterii. Znalazl milosc zamiast zimnej wyrachowanej kobiety ktora do tej pory doi z niego ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowek?? jak np sad przypisze mu 1/3 mieszkania ze wzgledu na mniejszy wklad i to ze mieszka na stale w norwegii gdzie dobrze zarabia? to ile dostanie? o ile w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
Wszędzie tylko kasa kasa kasa zastanawiają się co z mieszkaniem żeby zagarnąć każdy sobie ale nie zastanowicie się, że ten niczemu winny "Bękard" To wasz brat albo siostra? Jeszcze człowiek żyje, Jeszcze matka żyje, a oni już o spadkach i bękartach, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad to wiesz, tatus ci powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz akt własności - jeśli na akcie widnieje tylko Twoja matka to nic się nie należy dziecku owemu jednak jeśli mieszkanie jest współwłasnościowe to dziecku należy się część spadkowa po ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pierwsza taka historia,ze facet leci na brzydka. Na forum nawet tutaj pisza ze maja kochanki i akceptuja je bo spelniaja kazda zachcianke. Powiem więcej: przyjaznie sie z chlopakiem i jego ojciec tez zdradzał matke. Ogolnie jego rodzice sa wyksztalceni, na poziomie.Matka ladna, ale nie jakas imprezowiczka, moja tez nie. ALE szukali wlasnie imprezowiczek ktore spelnia kazda zachcianke. Kiedys opowiadal o tym jakiemus znajomemu na gg i kolega po nim przysiadl do komputera i przeczytal . I co tam pisal. Ze jest brzydka ale akceptuje ją, bo ona robi wszystko. Pozwala sobie srac na klate,obciaga kilka razy dziennie, daje analnie i wszystkie wymyslnie zachcianki,.bdsm czy jakos tak. No wszystko.A ktora zona sie na to zgodzi? Czesto brzydkie nadrabiaja doopa. A tamta nawet wyksztalcona nie jest. Totalne zero z niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do dziecka jeśli się nie przyznaje i dziecko nie będzie mieć po nim nazwiska , nie będzie nigdzie zaznaczone ze jest ojcem a śmierć go dopadnie to wtedy dziecku sie nic nie należy no chyba że pobiora dna do badania od trupa - by uznać jego ojcostwo - i takie historyje się zdarzają. Powiem Ci jednak że dobry adwokat może zdziałać cuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyszukiwarka gogle i szukaj ile wynosi zachowek i kiedy można dostać, co to rączki się skleiły, że wszystko trzeba podać na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha ha ha ha ha ten wasz braciszek albo siostrzyczka jak będzie mieszkać w Norwegii to nawet nie splunie w waszą stronę, jak się na was pozna, a po co mu 1/3 mieszkania w Polsce, na waciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie uzna dziecka, to jest sądowne ustalenie ojcostwa więc się nie cieszcie, bo to można zrobić nawet jak ojciec umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az mdli jak sie to czyta. Facet zyje a ty i mamuska juz chcesz kase po nim jak umrze. Co za bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze jest brzydka ale akceptuje ją, bo ona robi wszystko. Pozwala sobie srac na klate,obciaga kilka razy dziennie, daje analnie i wszystkie wymyslnie zachcianki,.bdsm czy jakos tak. No wszystko.A ktora zona sie na to zgodzi? No widzisz , ja jestem żoną i lubię bdsm- chociaż nie bardzo brutalne, musiałam męża zachęcać , ale też polubił z czasem uprawiam też anal i oral-ten naprawdę chętnie. Defekacja mnie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee jakas prowokacja to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.dziewczyno wez sie do roboty, bo jestes na razie takim samym darmozjadem jak ta jego kobieta 2. matka moze jest i wyksztalcona ale z pewnoscia nie jest inteligentna, co po niej odziedziczylas,niestety. Pamietak inteligencja nie rowna sie wyksztalcenie, i ta druga wlasnie jedt inteligentna, potrafi o siebie zadbac 3. az strach trzymac kase w bankach, skoro taki tuman jak twoja mateczka tam pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty tu widzisz brak inteligencji w moich postach pisanych pod wplywem emocji? I jakim prawem uważasz ze moja matka nie jest inteligentna- nie znasz jej i nie wiesz jaka jest. A to ze ktos wykorzystuje druga osobe to niestety ale nie swiadczy to o zadnej inteligencji. Wyrachowane ,cwane osoby nie zawsze są inteligentne. Ja bardzo duzo o tej babce wiem, wiem jaki to tłuk, nie ma ani wyksztalcenia, inteligencji ani wygladu.Nie wie jak zachowac sie w najprostszych zyciowych sytuacjach nie radzi sobie z niczym. Wiec to ze celowo zaciazyla nie rowna sie inteligencji. Sama Musisz byc glupia skoro takie rzeczy piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skremujemy go :D A DNA od nas nie pobiorą, ani od jego rodziny bo oni mieszkaja daleko i tylko jeszcze jego matka zyje ale juz tez dlugo nie pociagnie. Co Cie tak razi gościu, patrze realnie co może się stać. Ojciec jest pod 60-tkę, jest po chorobie rakowej, ma mnostwo innych i ledwo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamta pojechala do Norwegii ze swoim mezem i szybko go zostawila , ona nie chodzi tam do pracy tylko zyje z takich jeleni jak moj ojciec , niestety ale bedzie musiala zjechac jak sie rozstana :D bo z tego co wiem nie ma zadnej rodziny a jej rodzice dawno temu wyrzekli sie jej, dziecko ktore ma 18 lat nie przyznaje sie do niej i juz pracuje takze nikt jej nie pomoze. I ten dzieciak bedzie skazany na pieklo dzieki takim patologicznym rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×