Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ostatni niedziel

Jak sobie poradzić z niską samooceną?

Polecane posty

Tak wiem, ja zawsze byłam nadwrażliwa.. przejmowalam sie tym, na czym inni oka zawiesic nie chcieli..w skrytosci przezywam zawsze... czemu ja jestem taka poj-bana ... a przeciez powinnam miec twardą d**e i isc po trupach jak reszta... musze sie chyba bardziej do tej terapii przylozyc :-O Inaczej ktoregos dnia skocze sobie z 10 tki jak tak sie bd wszystkim przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to terapeuta ma za Ciebie się zmienić? Zapłacisz mu a on wszystko załatwi? I skąd u diabła pomysł, ze ktokolwiek ma CI MÓWIĆ co masz robić? Terapia to w 60-80% praca samodzielna w domu. Możesz znaleźć terapeutę, że będziesz niemal miała "zadania domowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - nie obrazam sie na mysl o samodzielnej pracy" ale jestem dda i czasem nie wiem, co moglabym zrobic, co robią "normalni" ludzie w dziwnych sytuacjach, to tak jakby sie uczyć tego, co "normalni" nauczyli sie jak byli dziećmi..gdzie leży granica pomiedzy tym co korzystne, a tym co niekorzystne..zresztą ludzie ktorych zycie po dooopie nie wykopało, to tego nie zrozumieją, więc po choooya to tłumacze :D :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa, zaczynamy "ojej, nikt mnie nie zrozumie, taka jestem wyjątkowa a skoro tego nie rozumiesz to g****o wiesz". Wygodne :D Akurat Niedziel będzie wiedział kim jestem to się jego zapytaj jak wszyscy mają wspaniale w życiu, tylko nie Wy ;) x Znalazłeś koleżankę na swoim poziomie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se założę temat "Jak sobie poradzić ze zbyt wysoką samooceną" :classic_cool: Znajdźcie sobie w końcu porządnych terapeutów pracujących w praktycznym nurcie. Wieloletnia psychoanaliza jak dla mnie realnego skutku nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowales psychologa online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×