Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przeprowadzka

Polecane posty

Gość gość

Mam kilka kartonów do przewiezienia i szukam albo jakies firmy przeprowadzkowej albo jakies auto bagazowe. Czy ktoś moze mi doradzic co bedzie tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy przeprowadzce korzystałam z firmy http://www.najtanszeprzeprowadzki.pl/, mają i taksówki bagażowe, i większe auta do przewożenia większych rzeczy. mają duże doświadczenie w tym co robią i to był mój główny warunek w poszukiwaniu takiej firmy - bo wiedziałam, że odpowiednio zabezpieczą mi meble, które nie są stare i byłoby szkoda jakby się zarysowały... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka kartonów to moze ci jacys znajomy z samochodem pomogą przewiexc czy nie masz takich? Jak nie to albo taksówkę bagażowa wez albo firmę przeprowdzkowa http://www.autor.pl/przeprowadzki.php jak ta np. Ja z ich pomocy korzystalam ale oprocz kartonow to mialam sporo mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierrana
A kontaktowałaś się z firmą JAPA? Oni sprawnie pomagają w przeprowadzkach. A jeżeli masz jeszcze za mało kartonów, to oni przywiozą Ci tyle, ile będziesz potrzebować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientuje się ktoś jak wygląda kosztowo taka przeprowadzka za granicę? Dużo trzeba zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japa & Co to najlepsza firma do przeprowadzki. Ja już dwa razy korzystałem z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony. 100 % satysfakcji gwarantowane. Niczym nie trzeba się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również muszę przyznać, że Japa&Co jeżeli chodzi o przeprowadzki jest najlepsza. Mają najlepszą ekipę, która wszystko szybko ogarnia i nawet się nie obejrzysz, a będziesz już mieszkać w nowym miejscu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszych niż Japa&Co! I powie Wam to każdy, kto z nimi współpracował. Mają bardzo fajne indywidualne podejście do klienta i przygotowują się do każdej przeprowadzki. Są po prostu mistrzami w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że przy każdej przeprowadzce najlepiej pomoże Japa&Co. Szczególnie dlatego, że jest to firma z doświadczeniem i to niemałym, także bez względu czy planujesz małą czy dużą przeprowadzkę, oni na pewno pomogą Ci ze wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×