Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, wy naprawdę uważacie, że obowiązki domowe i wych. dzieci to praca?

Polecane posty

Gość gość
Ty w domku, benefity oczywiście, a mąż praca, po pracy piwkowanie z kolegami i wieczorem w domu. Myślisz, że nie wiem jacy są standardowi Polacy na wyspach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwornie, ja mam rodzine koło siebie a ty kogo?:D:D muslimów i czarnuchów?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma dziecko to jedyna ambicja jest porzadne wychowanie go a nie jakies prace:O Dziecko w zyciu rodzicow jest NAJWAZNIEJSZE ch/u/j z cala reszta liczy sie dziecko i tylko dziecko, to nie zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie byłoby nudne gdyby każda miała takie same priorytety i to samo zdanie na dany temat. Ale ciekawe, czy jedna by drugą od "ścier" wyzwała na ulicy, gdyby głośno swoje zdanie wyraziła.... Co z tego, że pracujesz kobieto, skoro kultury nie masz i szacunku dla drugiego człowieka? No cóż ci z tego... kasa kasa kasa.... Ja wolę kochającego męża i czas spędzony z dzieckiem. Wolę mieć mniej, a więcej dać dziecku. Na cóż mi tak "puste" życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczy sie dziecko i tylko dziecko, a z czego bedziesz żyła? a no tak mąż zarobi i da, gorzej jak nie będzie któregoś dnia chciał oddać ci wypłaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do "czarnuchów"... Jednym z nich jest mój mąż, a moja rodzina też tutaj mieszka.... coś jeszcze wymyślisz rasistko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swoje pieniądze i nie jestem od faceta zależna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no popatrz, uczyłyśmy się, pracujemy i jeszcze nam za to płacą smiech.gif a tobie na kasie ile by płacili?smiech.gif x nie podskakuj tak wywłoko, bo przyjdzie głupsza od ciebie, ale to będzie córka kumpla twojego szefa i ty wylecisz na zbity pysk, albo dostaniesz miotłę i szczotkę do czyszczenia kibla, żeby córunia znajomego miała dobrą posadę, a twoją naukę każdy bedzie miał gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do "czarnuchów"... Jednym z nich jest mój mąż, a moja rodzina też tutaj mieszka.... coś jeszcze wymyślisz rasistko? x typowa tępa polka bez wykształcenie na utrzymaniu męża ciapaka, bo tępe dzidy gustują w rozkładaniu nóg przed brudasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz czym się chwalić.... czarnym mężem :-oa potem słychać że Polki to największe urwy co za kase doope dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywłoka? oto poziom kur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zauważyłam że tylko kury rzucają tu wulgaryzmami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś liczy sie dziecko i tylko dziecko, a z czego bedziesz żyła? a no tak mąż zarobi i da, gorzej jak nie będzie któregoś dnia chciał oddać ci wypłaty smiech.gif Xxx I pudelko bo ja jestem tym mezem:-P Tak zarobi i da bo kocha i zone i dziecko jak nikogo. Nie ma takiej opcji zeby nie chcial oddac wypl. A wiesz czemu? Bo to moze przeze mnie zarobione pieniadze ale Jej wlasnosc bo w malzenstwie niewazne ile kto da gdyz wspolne jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>liczy sie dziecko i tylko dziecko, a z czego bedziesz żyła? a no tak mąż zarobi i da, gorzej jak nie będzie któregoś dnia chciał oddać ci wypłaty smiech.gif<< nie każdy maz to tępy idiota co słucha bełkotu starej qrwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>liczy sie dziecko i tylko dziecko, a z czego bedziesz żyła? a no tak mąż zarobi i da, gorzej jak nie będzie któregoś dnia chciał oddać ci wypłaty smiech.gif<< nie każdy maz to tępy idiota co słucha bełkotu starej qrwy x po pierwsze nie udawaj faceta a po drugie, do czasu jak zawróci ci inna baba w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''stara q***a'' poziom plebsu na utrzymaniu mężów, bez wykształcenia trzymajace sie cudzego portfela bo lepiej iść na łatwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>po pierwsze nie udawaj faceta a po drugie, do czasu jak zawróci ci inna baba w głowie smiech.gif<< nie udaję faceta tępy qrwiszonie z mózgiem cielka i zawrotami głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda dyskusji, niewykształcone to, to i kultury nie miał kto nauczyć wśród ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''stara q***a'' poziom plebsu na utrzymaniu mężów, bez wykształcenia trzymajace sie cudzego portfela bo lepiej iść na łatwizne x tylko qrewski plebs ograniczony umysłowo wpiernicza się obcym ludziom do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, jaki poziom, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ktos odpowiada za mnie:O Ja jestem facetem i nigdy zadna nie zawroci mi w glowie bo baby to brzydale oprocz tej mojej. Zycze zebyscie tez kiedys tak kochali i byli kochani:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele rasizm, zazdrość i poczucie wyższości... Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewykształcony plebs myśli że błyszczy tymi wulgaryzmami, współczuć tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że taki rasizm to minął wraz z komuną, ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciotka nie pracuje, dziecko w przedszkolu,a w domu i tak brudno. Na pewnym znanym portalu spolecznosniowym jes pelno idiotycznzch gier typu farma. Kto w nie gra? niepracujace mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>szkoda dyskusji, niewykształcone to, to i kultury nie miał kto nauczyć wśród ludzi<< idź dziffko pod latarnię to więcej zarobisz i nie będzie wyłudzać kasy od kumla z pracy za ciągnięcie mu pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhio
"Co ty robisz na kafe? Przecież pracujesz, prawda? " - Istnieje coś takiego jak przerwa w pracy, albo nienormowane godziny pracy :) Nawet kurze domowej przerwa się należy :) Praca w domu to jest praca. Często jest męcząca i czasochłonna. Pracuję na etacie 8 godzin, a w domu jadę na pół etatu, bo mąż jest tak miły i wziął połowę roboty za mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pałe to ciągniesz swojemu mężowi by dał c****eniądze na kosmetyki bo sowich nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie czemu w sumie nie wroze Wam nic dobrego? Bo nie macie pojecia co to partnerstwo,milosc i malzenstwo. Traktujecie malzenstwo jak zlepek dwoch osob, jest maz i zona. A tak naprawde to jestescie Wy jako jednosc.Dzieli sie wszystko rowno i kazdy ma rowne prawa. Zrozumcie,ze malzenstwo to nie osobne jednostki to wspolny organizm. Czytam czesto o zarobkach co wypisujecie. I napisze,ze niewazne czy ja mam tysiac zl a zona 10 tys lub na odwrot bo i ona i ja mamy 11 tys. Malzenstwo to taki twor w ktory chcesz wkladac i sprawia to radosc,to nie przymus,to czerpanie radosci z rozmowy,wspolne wypady i radosc macie i tacierzynstwa. Do tego trzeba miec poukladane w glowie i dojrzec. Oraz brac slub z milosci a nie "bo trzeba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×