Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tc maly brzuch

Polecane posty

Gość gość

jestem w 22tc i mam bardzo maly brzuch...zaczyna mnie to martwic:( jak to jest u was? dodam ze to moja 1ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz w najszerszym miejscu a ile miałaś przed ciążą? A co na to gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ciesz idiotko. Wolałabys mieć bęben i wyglądac jak słonica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nka
Moja siostra urodziła synka kilka dni temu, w 22 tygodniu również miała mały brzuch i to była jej pierwsza ciąża. Wyraźnie było go widać dopiero w 7 miesiącu. Myślę, że nie masz powodu do niepokoju. W drugiej ciąży brzuszek rośnie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana nie martw się! też taki temat zakładałam i też w 22 tc! Chciałam baaardzo żeby było widać mój brzuszek... No i jadłam nawet wszystko co było, żeby utyć (wiem głupie haha) I potem miałam już tak wielki brzuch (plus rozstępy), że tęskniłam za tym 22tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych co piszą ciesz się. Hm nie ma z czego się cieszyć ja jestem w 23 tc 2 ciąży brzucha praktycznie nie ma w porównaniu do pierwszego dziecka. Przy pierwszej nie miałam rozstępów, ale tyłam miarowo mniej więcej po 2 kg miesięcznie, a teraz raptem 4 od początku. Cieszę się, że tak jest bo mniej utyje niż 20 kg, ale coś czuje, ze jak mi bęben w przeciągu miesiąca wyskoczy to i będzie fioletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam mały brzuszek a urodziłam małego giganta ważył 3200 a długość 57cm:) Również pytałam lekarza o to i mówiła że nie ma obaw też to była moja pierwsza ciąża:)Jeśli się martwisz dla pewności zapytaj swojego gin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli byłaś szczupła przed ciążą, i jest to I ciąża to brzuszek widąć tak w kolicach 7 mies, u mnie tak było, teraz w II ciązy brzuszek wyskoczył w połowie 4 mies i jest taki jak przy pierwszej w 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 7mies miałam mało widoczny urodziłam dziecko ponad 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie na odwrót w pierwszej był wielki, a teraz w drugiej maluteńki, ale zostały mi jeszcze 3 miesiące zobaczymy co to będzie. I dodam, że przed pierwszą ważyłam 42 kg a zaczynając tę ważyłam 50 kg (cieszę się, że mi zostało bo walczyłam z mega niedowagą rozmiar XS był na mnie za duży). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 20 tc i rozumiem Cię. Też bym chciała żeby było już widać, a tu nic. To nie jest żadna nieprawidłowość i to jest najważniejsze. Myślę, że gdzieś dopiero za osiem tyg. będzie u mnie widoczna ciąża gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U szczupłych brzuch jest mało albo odwrotnie szybko widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po mnie w 22 tyg nie było widać ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio ogladalam swoje zdjecia z tygodni i ja nie wiem czym sie jaralam w 7mym miesiacu, nie dziwie sie, ze nikt mi nie ustepowal miejsca bo nie bylo nic widac.. teraz mam 9ty i wyglada na 5-6 i kobiety z widocznym brzuszkiem. Tez gin mowila, ze nie ma sie czym martwic, maly wazy i rosnie tak jak powinien to wystarczajacy powod do tego by sie nie martwic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja praktycznie do 24 nie miałam za to potem urósł w cztery tygodnie tak że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie brzuch było widać dopiero jakoś w 6 miesiącu. Do połowy ciąży mieściłam się w spodnie sprzed ciąży. Więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Spokojnie :) ja w 1 ciąży tez schizowalam ze mam maly brzuch mimo ze podczas badan wielkość dziecka zgadzala się z tygodniami. Jestem raczej średniej postury, 170/64kg a brzuch mialam na prawdę malutki, dziecko 3,5kg a wszyscy wrozyli ze 3kg mieć nie będzie. Mialam dla porównania znajoma w tym samym tyg i ona miala gigantyczny brzuch a dziecko tylko 100g większe. Ciesz się, później będzie mniejszy flak do wchloniecia ;) Teraz w 2 ciąży brzuch wyskoczyl mi bardzo szybko ale teraz w 5 MC jest taki jak w tym czasie w poprzedniej ciąży i tez chce żeby byl taki maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy 1 i 2 ciaży w 22 tyg miałam maluteńki brzuch,wyglądałam jakbym się przejadła ;) a na końcu przy 1 ciąży 116cm a w drugiej 116cm ale poród był w 38tc dzieciaki ponad 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu ciążach miałam mały brzuch ;)W pierwszej 88 cm, przed 2 porodem mierzył 93 cm.w 22 tc wyglądałam jakbym sie dobrze najadła.Dzieci zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam maly w pierwszej ciazy I mala urodzila sie z waga 2.2kg nie wiecej niz 40cm w 38tyg. Miala IUGR czyli hipofolie czy jak to tam sie nazywa w polsce. Teraz druga ciaza 29tydz brzuch znowu maly I tez podejrzenia pod katem IUGR. W poniedzialek badania to bede wiedziec. Maly brzuch w ciazy to nie zawsze dobra rzecz. I nie chce cie straszyc ale jezeli martwisz sie o cos to skonsultuj to z twoim lekazem,lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że mały brzuszek nie zawsze jest dobrze, ale jeśli macica rośnie zgodnie z tyg ciąży, a na usg potwierdza że wszystko jest ok, to nie ma się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, przecież lekarz na wizycie sprawdza wielkość dziecka, chyba ze na nfz chodzisz i nie robi tak często usg , to polecam udać się prywatnie zeby uspokoić zle myśli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×