Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy też uważacie, że od kilku lat nie ma nic ciekawego w telewizji ?

Polecane posty

Gość gość

Kiedyś były ciekawsze programy :( Big Brother, Dwa Światy, Łysi i blondynki, Agent, Wyprawa Robinson, Kawaler do wzięcia, Najsłabsze ogniwo ze Szczuką, taki program dla mlodziezy 13nastolatki, to byl teleturniej prowadzila go Trafankowska, Milionerzy, Zerwane Więzi ktore prowadzila Reisch Modlinska, Kalambury na polsacie, Drzewko Szczęścia a teraz co ? od rana do wieczora jakies trudne sprawy, dlaczego ja, ukryta prawda, szkola, szpital :O durne kretynskie seriale pierwsza milosc, m jak milosc, barwy szczescia, przyjaciolki, prawo agaty :O w tych programach ciagle promują patologie, zboczenia, pijanstwo, narkomanie masakra jakas Kiedys SZOKIEM były gołe cycki w Big Brotherze, a teraz ? Dymają sie na ekranie o 21 i lud sie cieszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie oglądam tv od lat, rzygam już reklamami, gołymi cycami i doopami, niestety teraz wszędzie gołe cyce, nawet na kafeterii na dole, do obrzydzenia :) nie dziwię się że teraz tak trudno stworzyc trwaly związek i tyle zdrad, rozwodow, skoro wszędzie tylko seks i gole doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądam i wk.a mnie , bo płace abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już sobie dałam spokój z programami tego typu. Na szczęście seriale są coraz lepsze. I polskie i amerykańskie, więc jest co oglądać. Poniedziałki w tv nie są już takie złe odkąd jest "Wrogie niebo" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki dyrektorem programowym jest ta stara "nastolatka" raszpla Terentiew, na Polsacie będzie ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest WSPANIALE stulecie na tvp1 , nieziemski serial, cudowny, fantastyczny, z tych co wymieniłaś to jakies głupie teleturnieje i show, teraz zamiast dwa swiaty jest rolnik szuka zony, kto poślubi mojego syna, ugotowani, master chef i inne kuchenne , kiedyś stawaili na rozrywke a dzisiaj na to , ze szukają "talentow" , spiewakow, kucharzy itp. . pamiętam 13 latki to był fajny program z tych co wymienilas , tam tak biegali do slupa, ale fajne to było, na Polsacie chyba? jakiś dziwny magiczny facet, był jeszcze teleturniej 5x5 wpspierający upośledzonych ludzi, chyba kasa szła na taki cel, co niedziele Śmiechu Warte, teraz jest za mało dla dzieci i młodzieży, za mało radochy, maraton uśmiechu, albo takie z wrzucaniem facetow do wody i leciała piosenka horny horny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i super teleturniej PIRACI! to było mega, a jeszcze te wszystkie baje dla dzieci, teraz już nawet wieczorynki nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria Trafankowska prowadziła Szalone Liczby a nie Krzyżowek , Krzywózkę 13 latkow czyli Światowid prowadzil Andrzej Nejman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bynajmniej temat bedzie aktyulany jeszcze przez sto lat dobrze ze mam teraz w gigakablowce nagrywarke wiec przynajmniej moge sobie nagrac ulubione seriale i po powrocie do domu w wolnej chwili obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie tak jest ale prawdę mówiąc już się do tego przyzwyczaiłam i aż tak mi to nie przeszkadza jak kiedyś. Prawdą jest że mamy dostępne kilkanaście jeśli nie kilkaset programów i jak człowiek chce coś ciekawego oglądać to okazuje sie że nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co się dziwić wszystko co darmowe jest słabej jakości w dzisiejszej rzeczywistości a co dopiero telewizja która nie musi być wysokich lotów a po drugie już wszystko co dobre już było nie ma co ukrywać stare seriale może z efektami są słabe ale na pewno fabuła lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie telewizja polska skupia się aktualnie na odgrzewaniu starych kotletów. Zamiast wprowadzać coś nowego, albo emituje starocie, albo imituje dokumenty angielskie, amerykańskie. Wszystko to albo powtarzanie albo naśladowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałabym, że np. Big Brother to był aż tak zachwycającym programem. To fakt na początku był interesujący, bo to było coś nowego. Późniejsze edycje były znacznie słabsze. Alternatywą jest internet, możesz obejrzeć taki serial, jaki lubisz i to bez reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
Jedyny reality show jaki oglądałem to były "Dwa Światy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Amazonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się nie zgodze. pobrałem sobie tv zapp, oglądam sobie fajne, ciekawe rzeczy, mam zarządzanie programem telewizyjnym, sprawdz sobie, moze zmienisz zdanie o tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×