Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochote

Polecane posty

Gość mariusz25l
To ja chcę jednego biało czarnego, daj mi ;) Proszę proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Nie wyszło :P Jak się robi tego ludka co to tak śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
😴 Zobaczymy czy któreś z tych weszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotow sie nie rozdaje.. to faceci nalezacy do rodziny 😴 [ spioch ] .. tylko bez spacji po i przed nawiasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Dobra już wiem jak 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Jak się kogos lubi to się mu rozdaje :P Dawaj kota ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
frida, Ty masz 7556 wypowiedzi na tym forum !! Ile czasu tu jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynik wieczorową porą
frida jest tutaj od czasu gdy sam byłem jeszcze romantykiem :P już wtedy była ciocią, więc nie wiem czy dzisiaj nie powinienem się zwracać babciu czy to może niestosowne? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Cześć cynik A Ty gdybyś tak się zaczernił to też chyba byś nabił trochę co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jestem tu na niebiesko (kiedyś było na czarno, widzę że pamiętasz ;-) ). Jak piszesz pierwszego posta logując się z poziomu odpowiedzi to pokazuje Cię na czerwono nawet ze stałym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprawdzalam ile mam postow. nie przywiazuje do tego zadnej wagi.. ale mysle, ze mam ich na swoim koncie wiecej :) aaaa.. pan cynik.. witam wieczorowa pora :) niech pan nie bedzie taki skromny, bo ja przy panu jestem niemowlaczkiem... ale jesli pan ma zyczenie to moze do mnie mowic babciu.. chociaz nie poczuwam sie do jakiegokolwiek pokrewienstwa z panem. mariusz, rodzina to nie zawsze wiezy krwi... ale to nie znaczy, ze nalezy ja rozdawac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
No właśnie jakiś czas temu coś tu się pozmieniało. Gdy wszedłem na kafe po dłuższej przerwie to nawet nie rzuciło mi się w oczy, że zarejestrowane nicki są "niebieskie" a nie "czarne" jak kiedyś. A to, że napisałem "zaczernić" to tylko z przyzwyczajenia ( kiedyś tak się pisało :P ) Zaczernić nicka :D Teraz to trzeba ... nie wiem ... zniebieścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
frida Ale znaczy to, że można ją powiększać lub pomniejszać :D Niech Twój biało czarny kotek ożeni się z moim i zamieszka u mnie :P Twój drugi czarno biały też się ożeni i Twoja rodzina będzie miała tyle samo członków co ma teraz. Tak wymyśliłem :P Dawaj kota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem.. zenic sie moga. dzieci z tego nie bedzie. obydwaj sa kastratami 😴... chcesz do nich dolaczyc? .. znaczy do rodziny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Ale to musiałbym się z Tobą ożenić. A ja już się z Kasią ożeniłem. I tak Ci podwędż kotka :P Kupie pęto kiełbasy i wywieszę Ci za oknem. Jak zobaczy a raczej wywącha to nic go nie powstrzyma. Wleci mi przez komin do domu :P Będzie mój i będzie spał pod kołdrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona dotarła :D Ty znow o kotach :D wiec moze zamilcze, bo to nie moje tematy :D Ale z checia poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
No dobra, nie rozmawiamy o kotach ale pamietaj, że już jest w domu :P Ja wychodzę o 5:00 rano do pracy więc to Ty karmisz naszego maluszka :P On wstaje o 7:00 a jeść trzeba mu dać o 8:00 jak już załatwi poranną toaletę. A jak się naje to za uchem podrapać żeby mruczał. I koniec o kotach :P U Ciebie też dziś był taki ładny dzień ? U mnie słońce prawie cały dzień i jeszcze biorytm taki korzystny. Pełen energii byłem, aż chciało się zyć ! :D Mogłoby tak być cały rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok :D Niech bedzie. Tak, u mnie tez dzis był piekny dzien.. ale jak wyszłam z pracy to juz było ciemno :( buuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
A o której wyszłaś ? :( Ja o 16-tej kończę. Dziś nie ćwiczyłem więc wcześniej na kafe ;) Jutro trochę później wejdę bo trening. Niedługo będę miał tak, że z rana jak będę wychodził będzie ciemno ( tak jest już od dawna ) i z powrotem jak będe wracał to też będzie ciemno ( to już niedługo ) :( Idę sie jeszcze szybko ogolić. JUż po kąpieli jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariusz twoja zerówka to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 17, no i juz było ciemniutko :(gładziutki bedziesz :D to bede mogła sie poprzytulac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Jaka zelufka ? :( Wrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kasia a wolisz gładką buzię czy taki zarost na 3 dni no wiesz jaki. Jak wolisz ? ;) Śpiewałaś mi wczoraj kołysankę ? Ja Tobie tak ! Miś słuchał i po chwili zasnęliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gładka :D jezeli miałabym sie przytulac :D całowac.. bo lepiej tez to wpływa wtedy na moja buzie :D zarost 3 dniowy tez lubie, jest to takie meskie :D ale juz bez przytulaskow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Przechodzimy chyba na następną stronę wrrrrrrrrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Ja czasami golę się co 3 dni właśnie bo codziennie to trochę niewygodne. Łatwo skórę podrapać, takie głupie krostki wtedy się robią :( No i 20:00 :D Idę spać :P Kołysanka, później buzi dla misia i śnimy 😴 Dobranoc Kasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×