Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Polecane posty

Gość inspektorgadzet
" >>>inspektorgadzet 2014.12.15 Latarka Nite Ize BugLit LED Black , niezly gadzet>>> ale ze jak ? moge prosic jakis link ? " http://www.ceneo.pl/30316511 a proszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny jest ten pajączek bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>Latarka Nite Ize BugLit LED Black , niezly gadzet>>> ale ze jak ? moge prosic jakis link ? " http://www.ceneo.pl/30316511 a proszę ;]<<<<<<<< a orientujecie się może jak to świeci? szczególnie chodzi mi o pory nocne np, do książki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś postawić na coś romantycznego,np wspólny wyjazd gdzieś razem gdzie będziecie mogli wypocząć,co o tym sądzisz? Do tego oczywiście kosmetyki lub perfumy,które znajdziesz na Marjadin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektorgadzet
swieci bardzo dobrze , wkoncu to led, ksiazke poczytasz spokojnie, ja włączam ją w pokoju i mam jasno, przyzwoicie, polecam, fajnie wygląda;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdą nowokupioną rzecz możesz oddac do 14 dni,zwrocic, bo taką masz ochotę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarka2
A gdzie to jest napisane? Jeżeli mówimy o zakupach online to fakt, ale o takich regularnych, to nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że faceci najbardziej ciesza się z elektroniki ;) Bardzo fajne gadżety można dorwać za grosze na allinside.pl. Nawet jeśli nie ma się zbytniego rozeznania w tenacie. Sama kupowałam tam mężowi prezent pod choinkę (smartwatch) i był wniebowzięty haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już wymyślisz co to wbij na allinside. Prześwietne rzeczy tam mają w bardzo niskich cenach. Mimo że taniocha to jakość jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igas
w sklepie stacjonarnym nie zawsze, ale online jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam też pomysł ze smartwatchem i chyba skorzystam z tego sklepu :D bardzo przystępne ceny, rzeczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne smartwatche mają na allinisde.pl :) Mam sama, ale męskie modele tez są bardzo fajne :) Kolega pokazywał mi swój od jednej sieci komórkowej i mój jest lepszy, a był tańszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep allinside.pl, ma mega tanią elektronikę z tego co widzę :O z tego co czytałem same pozytywne opinie, więc chyba warto zainwestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obadaj te allinside.pl. Mają świetne rzeczy, jakiś zegarek może? Można tam złapać dobry zegarek za małe pieniądze. Ja mam od nich zegarek sportowy i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zegarek z allinside.pl i jest bardzo dobry. ładnie, starannie wykonany. świetnie pasuje do wszystkiego. był bardzo tani wic tez nie wyczysci ci portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingholbwoodna1988gphar
Doniaa1 A ja ato ma być latarka? Czołówka, LED? Jasne http://myls.eu/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie sexi bieliznę, załóż ją, skuj męża kajdankami i zabaw się z nim. Ja tak zrobiłam, kupiłam potrzebny sprzęt na dyskrecja pl i był czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam odpowiedź. Bielizna erotyczna będzie fajnym pomysłem :) Też znam ten sex shop Dyskrecja i mogę polecić bo dobre rzeczy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkanka
no jak coś takiego mu kupisz to przynajmniej masz szansę, że coś Ci w domu naprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×