Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Polecane posty

Zegarki, krawaty, bokserki i inne takie jak dla mnie to nie ciekawe i oklepane tematy. Kup mężowi nie wiem bilet na jakaś imprezę w tematyce którą lubi, albo jakiś bon na kurs, nie wiem co lubi karate, może siłownia ? Albo można też zakupić voucher na wspólny wypad, coś w ten deseń https://www.fostertravel.pl/bony-turystyczne/ :) wtedy to i ty skorzystasz. Moja sis tak zrobiła i korzyść była obustronna z takiego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat na walentynki to pasują ckliwe i romatyczne prezenty a nie gadzety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria67
Milkanka: praktyczność przede wszystkim! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka95
ja ostatnio też szukałam czegoś na rocznicę ślubu dla rodziców, tu jest kilka fajnych propozycji http://forum.szafa.pl/46/7933816/25-rocznica-slubu-jaki-prezent.html#msg-8022143 w końcu stanęło na tym, że kupiłyśmy z siostrą ekspres do kawy, o ktorym rodzice mowili juz od dawna ale jakos się zebrać nie mogli, żeby kupić :P do tego obiad i wreczylysmy im plyte z ich slubu (przegrana z VHS, lekko odnowiona- Mamie się bardzo podobalo ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletkowa321
Coś praktycznego z http://allinside.pl Coś z agd? Trymer/ golarka? To powinien posiadać każdy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mego lubego liczą się przydatne prezenty , woli dostać coś co mu sie spodoba niz serduszko z serduszkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkag
Co mu np. ostatnio dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustek00
nie dziwię się ,ze się cieszył ;] super prezent, dobry model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkag
Amanda999 Twój link nie działa, nie mogę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taki komplet sexi bielizny jest dobrym pomysłem na prezent dla Męża? :) Moim zdaniem to trafny wybór i na pewno obje na tym skorzystacie,to zabije tez nudę,rutynę w łóżku:) Szeroki wybór znajdziesz na Eroticgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustek00
"Oleczkag wczoraj Amanda999 Twój link nie działa, nie mogę sprawdzić." wejdz na militaria.pl i w wyszukiwarce wpisz MULTITOOL LEATHERMAN WINGMAN ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizii
A może zegarek? Panowie lubią takie dodatki. Ja mojemu mężowi sprawiłam zegarek ze sklepu internetowego Demus, konkretnie taki model: demus-zegarki.pl/product-pol-31680-Zegarek-Tommy-Hilfiger-1791141.html – mężowi się bardzo podobało. Zegarek nosi każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swojemu nic nie kupilam,a od niego dostalam bukiet kwiatow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepnym razem musze sie poprawic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejny zegarek na górze. Totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może cos z takich typowo meskich gadzetow. ja mojemu zawsze zamawiam w takim sklepie na necie eschron.pl i jest zadowolony. chlopy zawsze lubia poczuc mesko, moj przynajmniej tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kubek z ładnym humorystycznym nadrukiem? Ją swoje znalazłam na www.vitaminum.pl i mąż bardzo się z tego kubka cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdzcie na kolacje do restauracji, mnie mąż ostatnio zabrał do Salto na Wilczej (Warszawa), spędziliśmy miło czas, zjedliśmy pyszne jedzenie i trochę odpoczęliśmy od dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Jeśli szukasz jakiegoś dobrego zegarka, dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie, mogę Ci polecić tę stronę http://www.cozacena.pl/zegarki Mają duży wybór nie tylko biżuterii, ale również wielu innych przedmiotów, a do tego porównanie różnych ofert. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja coś podpowiem od siebie. Polecę sklep e-zegarek.pl Nie potrafię nawet określić ilości zegarków, jaką oferują. Wszystkie znanych marek, najlepszych ;) Ceny już od niecałych 300 zł. Ja osobiście kupiłam, po bardzo długim namyśle, bo przy takiej ofercie trudno się zdecydować, dla swojego faceta taki: https://e-zegarek.pl/seiko/16532-seiko-prospex-diver-automatic.html Sportowy, bo takiego jeszcze nie miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×