Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nawiąże romans

Polecane posty

Gość gość

Tylko poważne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zwiążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co dalej ? Jesteś facetem, czy kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne nie jest to odpowiednie miejsce na szukanie romansu ale czuje się tak cholernie samotna ze postanowiłam tutaj napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati11
hej ;) a skąd klikasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati11
Może wymienimy się email Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiorella77@intetia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati11
Już napisałem do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dostałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati11
To napisz na ten adres kafejka12@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z checia porozmawiam, o ile autorka ma checi zapoznania sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Un4given
Chętnie bym pomógł, ale tu obok w temacie trzymam kredens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wielką ochotę poznać kogoś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AUTORKI Jak moge ci cos doradzic to wybralas zla metode Jestes zbyt wirtualna zeby ktos ciekawy sie toba zainteresowal Moja rada jest taka 1. przyjmij kobiecego nicka 2. Wstaw Sobie zmyslowy erotyczny ale nie wulgarny Avatar Faceci sa wzrokowcami i na nich takie rzeczy dzialaja 3. Badz dostepna na tym temacie przez jakis czas o stalej godzinie wieczorem nawet na chwile np o 22:00 bo wtedy mezczyzna czuje sie najbardziej samotny 4. Opowiedz publicznie czego czekujesz po takim romansie jak ma dlugo trwac czy jest szansa na milosc czy ma byc tylko seks i czulosc 5. Pojawi sie wielu facetow 6 Tych co nie sa wstanie od razu spotkac sie w realu z gory odrzuc allbo maja stale partnerki i na ero tylko kompensuja to czego im brakuje w zwiazkach albo klamia co do swojej osoby np. wiek wyglad itp 7. Ci co cie zainteresuja umow sie natychmiast prze maila na spotkanie w realu jak facetowi zalezy przyjedzie nawet z daleka zeby sie spotkac od razu 8. Lepiej wybierz kogos z okolicy blisko ciebie bo bedziesz wieczna samotna od poniedzial do piatku a nie o to ci chyba chodzi 9. Pierwsze spotkanie na kawe w publicznym miejscu zadnych dlugich wymian mailowych przed ma byc tak jak w realu kobieta i mezczyzna spotykaja sie na iprezie w bibliotece itp ocenia ja sie jako atrakcyjni fizycznie i dopiero pozniej poznaja sie dalej. Real real i jeszcze raz real a maile telefony tylko jak real nie mozliwy pomiedzy spotkaniami w realu a nie zamiast 10 Sprawdzone w praktyce dziala:) Zeby nie bylo niejasnosci ja nie szukam kobiety na ero ale mialem w swoim zyciu taki ores niedawno gdzue szukalem tylko romansow opartych na czulosci i seksie Sam bylem zdziwiony jakie to proste i moj metoda naprawde sie sprawdza Najwazniesze zebys jasno zdefiniowla czego oczekujesz po tym romansie jakie beda jego zasady Na co facet moze liczyc a na co na pewno nie. Naprawde badz szczera do bolu a sama bedziesz zdziwiona jak bedzie wielu zainteresowanych Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam kobiety do romansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; autorki gość 2014.10.26 Mylisz sie tez w tym ze ERO to zle miejsce do nawiązania romansu w realu:) W przeciwiniestwie do kobiet 80% facetow wlasnie po to tutaj wchodzi:) Pozostałe 20% dzieli sie na 2 grupy 1. to tacy jak ja czyli chcacy sie czegos dowiedziec o kobiecej seksualnosci zeby w ich zwiazkach moc cos poprawic 2. To tacy jak 80% kobiet na ero czyli za pomoca ero kompensuja to czego brakuje im w ich zwiazkach Pozostale 80% mezczyzn szuka tutaj milosc albo ognistego romansu opartego tylko na seksie ii czulosci Ich mozna podzielic na 4 grupy 1. malolaty ktore chcialaby rznac wszystko co nie ucieka przed nimi na drzewo bo znudzila im sie juz maturbacja przy kompie 2. Ci ktorzy szukaja milosci i kobiety na cale zycie 3. Ci co chca romansu opartego na seksie i czulosci ale sa w zwiazkach 4. Ci co chca romansu opartego na seksie i czulosci i sa wolni i tego samego oczekuja od kobiety zeby byla wolna Najlepiej zaloz nowyt temat zrob tak jak ci radzilem a bedzie to jeden z najpopularnieszych tematow na ERO bo idealnie spelnia potrzeby facetow bo dzisiaj 80% tematow spelnia potrzeby tylko kobiet Napisz otwarcie czego szukasz jakie masz wymagania osdlon sie troche napisz jaka jestes kochanka na co facet moze liczyc a beda walili do Cibie drzwiami i oknami:) Tak jak to teraz zrobilas bedziesz miala kilka ofert ale bez szalu. Jak zrobisz tak jak ja radze bedziesz mogla wybierac naprawde sposrod wielu fajnych facetow:) Ps. Na portalach randkowych bedziesz jedna z wielu duza konkurencja tu bedziesz wyjatkiem wiec teren do polowania idealny duzo fajnej zwierzyny:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyscie wszyscy zdradzajacy zalapali najgorsze syfilisy tego swiata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wilk1946 - dziękuję :-) Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość (zaraz powyżej) Obyś Ty jak kiedyś poczujesz się samotny (a) nie złapał(a) tego syfilisa od kogoś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachodzę w głowę jak ja Cię znalazłam na tym nudnym euro bez "dobrych rad" wilka ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć jest to dziwne miejsce na znalezienie kochanka to mi się kiedyś udało i nie żałuję :-P życzę autorce powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam kochanki kaprys-i@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy to jeszcze aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×