Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kraków wesele

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś fajne miejsca na organizację wesele w Krakowie? Ślub w lipcu w przyszłym roku i chyba najwyższa pora zeby zacżąć sie za czymś rozglądac....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
best western na opolskiej. Bardzo ekskluzywny hotel, a ja właśnie w takim miejscu chciałabym mieć swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione miejsce to Oranżeria Dworu w Tomaszowicach. Ale wątpię, by na lipiec przyszłego roku były jeszcze jakieś terminy (chyba że np. piątkowe). Z tym, że jest to sala na duże wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne miejsce, ze świetną salą jest też w Chochołowym Dworze – Jerzmanowice, ale też nie jestem pewna czy mają jeszcze wolne miejsce w tym terminie. Niedługo będzie tam weselny dzień otwarty, to może warto było by się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiękniejsza moim zdaniem sala znajduje się w Grand Hotelu na Sławkowskiej. Kuchnia jest obłedna a hotel niezwykle elegancki . Bardzo dużo lokali znajdziesz na stronie http://www.gdziewesele.pl/Krakow/ może postrawdzaj wszytskie ofery i wybierz tę salę, która Tobie podoba się najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jika

Może hotel best western premier? Byłąm tam na weselu w tamtym roku i było świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×