Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobili na moim miejscu ?

Polecane posty

Gość gość
Owszem. Zgubiłam już kilogramy po ciąży, ale dalej noszę rozmiar M/S. Bo w xS się nie mieszczę. A w samej ciąży przytyłam 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa buraki,sałata i koktajl,nie no ja ci gratuluję:Oidź do lekarza i pokaż mu tą swoją "racjonalną"dietę to chyba trzaśnie cię w łeb bo robisz wszystko żeby wybrać się na tamten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem jeść więcej. Czuje się dobrze, a omdlenia zdarzały mi się w ciąży, teraz zdążyły się pierwszy raz od czasów ciąży. Ale omdlenie to złe samopoczucie. Rano wstałam i już było mi nie dobrze, mdliło mnie, złapał mnie jakiś wirus i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może druga ciąża? brak @, omdlenia, mdłości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga ciąża w tej sytuacji to byłaby tragedia dla mnie. Nasz syn ma dopiero 1,5 roku. Zabezpieczamy się. Omdlenia owszem zdarzały mi się tylko w ciąży, ale mam nadzieję, że to jednak nie ciąża. Chociaż jeśli jutro okresu nie dostanę to test ciążowy mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikam go jak ognia. Chociaż w głębi duszy czuję co innego. Zwariuje. Cały czas nurtuje mnie pytanie dlaczego, co ja robiłam nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejną noc spędziliśmy osobno. Chociaż w nocy przyszedł, otworzył drzwi, ale nie wszedł. Zaraz wyjeżdża do pracy. Nie wiem jak my to wszystko ogarnięmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska was wkreca albo jest zw6czajnie p*****lnieta. Facet popisalnsobie z nawet nie byla. Ona mu sie kiedys podobala. Nie umawiali sie na sex tylko na spotkanie. No chyba ze wy z kazdym z kim umawiacie sie na spotkanie idziecie do lozka. Spotkanie odwolal a ta robi jakas tragedie narodowa. O czym konkretnie pisali? Ps. Ta dieta powaznie ci na leb zaczela dzialac. Nie mozesz jesc wiecej? To poczytaj o zaburzeniach odzywiania. Wiesz co bedzie jak schudniesz do xs i zaczniesz normalnie jesc? Przytyjesz wszystko to co zgubilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro do niczego nie doszło, to myślę, że on naprawdę zrozumiał, że robi źle. Jakby chciał Cię zdradzić to zrobiłby to bez zbędnych przemyśleń. Ja bym porozmawiała, wybaczyła (wiem, łatwo powiedzieć, ale warto spróbować) i spróbowała się do niego zbliżyć na nowo. Jesteś odpowiedzialna za ten związek w takim samym procencie jak Twój partner, więc jeśli Ci zależy to walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym oni dokładnie pisali??? Cytuj..bo troche tak piszesz chaotycznie...nie wiadomo o co chodzi-niby pisali umowili sie -a moze dokładniej? Ja też mam problem z mężęm...jestesmy po slubie prawie 4 lata mamy roczne dziecko a mąż łamie każde dane mi slowo, nie ufam mu wcale :( zagroziłam mu rozwodem,wywaliłam do salonu spac. Tylko u mnie inny problem, nie chodzi o kobiete a o jego rodziców. Nie jesteś sama ze swoimi problemami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam tych wiadomości. Powiedział mi, że ich nie ma. Ok może zrozumiał, ale to nie znaczy, że mnie nie zranił. A zranił strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewvczyno przestań tu pisać to idiotyzm! Powinnaś siedzieć na kolanach u męża i rozmawiać z nim! ROZMAWIAC szczerze albo składaj papiery rozwodowe, bo takie głupoty p********z że nie wiem. Naprawiaj zwiazek a nie siedzisz na kafe. Boze nie ograrniam jaka jestes bezmyslna. Z igły widły sama zrobisz unikając "załatwienia" tej sprawy. Dolewasz oliwy do ognia, tym dziecinnym burmuszeniem się. Facet sam Ci/powiedział a Ty zamiast to docenić ze wycofal sie,. ze sam zrozumial ze mogł popełnic okropny błąd, sie na niego boczysz. Jak nie zaczeniesz szczerze rozmawiac to sama rozwalisz ignorancja wasz związek a uzyjesz "znajonmości internetowej"męża jako wymówki. zastanów sie co robisz i ogarnij, tak nie moze wygladac dobry związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając wpisy autorki wcale nie dziwie sie ze jej mąz szuka kogoś do pogadania:( nie pomyslalas ze może on czuje się samotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci pisza, wyolbrzymiasz, z dieta tez. Ja tez przed ciaza mialam rozmiar xs, po ciazy m, teraz nosze s i nie odchudzam sie, by wejsc w stare ciuchy, garderobe mam nowa i prezentuje sie dobrze. Przestan sie boczyc i zareaguj na to, ze maz wyciaga do Ciebie reke. Dobrze c***isza, ze zamiast teraz rozmawiac z mezem i odbudowywac relacje, Ty siedzisz na forum i dolewasz oliwy do ognia. To, ze pisal z inna i chcial sie spotkac, to nie zdrada. Wyolbrzymiasz niesamowicie. Moze jemu brakuje rozmowy z zalatana i pochlonieta dieta zona? Uwazaj, maz sie przyznal, kontakt zakonczyl, ale moze wkrotce miec dosyc. Skoro Ty nawet porozmawiac z nim nie chcesz i sie obrazasz teraz. Dojrzale to nie jest. Skad wiesz, o czym pisal z ta laska? Moze faktycznie wciagnela go po prostu mila rozmowa, ktorej w domu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mam zamiar rozmawiać z mężem. Syn jest chory i już padł mi, a ja czekam na niego. Ok 18 powinien wrócić z pracy. W sumie dziewczyny to on niczego nie zrobił żeby się pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak po rozmowie z mężem autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialiśmy bardzo dużo. Doszliśmy do porozumienia. Do tego jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 17lat i mama przylapala mnie na kradzieży z jej portfela kasę i kazała wahać swoje stopy później jak była u niej znajoma to też kazała mi się upokorzyc czułam się dziwnie. Ta znajoma jej powiedziała że ona zadaje takie kary synowi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha mówiłam ze to ciąża i ja coś czuje że ty tez tak czułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czułam. Nawet nie myślałam o ciąży. Nasz syn jest jeszcze mały, no bo co to 1,5 roku ? Teraz ciąża, kiedy ją rok temu wróciłam do pracy na nowo się rozkręciłam.. Szczerze to może i się cieszę, ale strasznie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęku ciąża teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×