Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

ja bym nie mogła wtedy już zasnąć po takim jedzeniu:) ,co masz dobrego do jedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w porach wieczornych mam wilczy i nieograniczony apetyt( nie mylić z pewnym użytkownikiem) :) Niestety żadnych rarytasów nie mam, to nie lodówka jak w programie "Mtv Cribs" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo przecież nie zapraszałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli macie kontakt ale się nie bzykneliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójde się położyć....chcę zasnąc i żeby ten dzień już się zakończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny wasze postanowienie noworoczne ze do konca roku rozstajecie sie albo z mezem albo z kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Królu" Ero powtarzasz sie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku czy nadal aktualne to Ma 43 lata, 175 wzrostu. Po rozwodzie, ma aktualnie partnerke ale nie układa mu się w łóżku dlatego poszukuje seksu tu na forum. Marzy mu się, aby: "wziaść kobiete ostro od tyłu bez pytania o zgode i wymierzyc kilka solidnych klapsów wypiety tyłeczek ociekajacy pożadaniem". X Jego plan to stworzenie realnej bacówki pod którą kryją się anonimowe spotkania nad jeziorem, nagość, orgie, brak zahamowań. X Jest to człowiek mężny, odważny i honorowy! X przedstawiam Wam...uwaga... jego wysokie imie brzmi... wilk1946 X Chętne Panie mogą udzielać się w jego temacie "Bacówka Noc Kupały" X jeśli ktoś pragnie kontakt bardziej prywatny oto jego adres email: wilk.bacowk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie chce mi się o tym myśleć....Chyba będe musiała porozmawiac z przełożonym i poprosić aby zminieł mi klienta, bo chyba zwariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycja jak masz taką możliwość i chcesz tego to zrób to ,zmień klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Letycja30 Tak dłuzej to przeczytaj jak bedziesz sie nudziła wstep do mojego tematu Prawo Wilka na ERO W skrocie ja nie toleruje chamstwa na ERO Uwazam ze kazdy ma takie samo prawo do ERO i powinnismy sie nawzajem do siebie odnosic z szacunkiem Czyli np wy macie swietny tema bardzo go lubie fajne z was dziewczyny Wiec uwazam ze jak stworzylyscie sobie swoj kawalek ERO czyli wasz tenat to nikt nie ma prawa bez waszej zgody wchodzic na wsasz temat i chamsko was obrazac jak mu sie wasz temat nie podoba to nie wchodzi szuka takiego co mu sie podoba jak nie znajduje zaklada wlasny Ja kiedys stworzylem bardzo niszowy temat Bacowka nad Jeziorem i napisalem we wstepie ze to temat dla 6 osob ktore sie lubia i prosze zeby nikt nam nie przeszkadzal I wtedy zaczela sie lawina wejsc chamskich trolli ktorzy wchodzili i nas obrazali Wiec postanowilem ze wyrzuce tych chamow z ERO Moj pomysl jest taki ze 80% ludzi na ERO jest kulturalnych i tworza takie fajne male wspolnoty na swoich tematach jak wy Wiec dogadujemy sie ze nie wazne na ktorym temacie jak pojawia sie cham ze stalym nickiem i obraza to pozniej na wszystkich innych tematach jest calkowicie ignorowany Tym chamom na ERO ktorzy zrobili ze swojego chamstwa metode na zabawe i kreowanie sie na twardzieli i gwiazdy to nie pasuje bo oni nie chca siedziec tylko na wlasnych tematach Tylko chca moc wejsc na wasz temat i obrazac was dla zabawy i chca zeby wszyscy to tolerowali zeby bylo zabawnie A Ja wszystkim chamom zaproponowalem ze jak sa z nich tacy twardziele to niech spotkaja sie ze mna na lesnej polanie w realu wtedy mi w oczy niech rzuca te wyzwiska co na ero Kazdy dostanie wtedy w morde i nauczy sie odnosic z szacunkiem do ludzi Zaden nie podjal wyzwania bo sie boja wiec publicznie ich upokorzylem i pokazalem ze sa tchorzami choc wczesniej twierdzili ze oni wszystkie spory z ERO zalatwiaja w realu piesciami i nozem:) Ja sie takich tchorzliwych chamow nie boje:):):) Wiec sa teraz na mnie wsciekli bo wyszli na tchorzy przed kobietami a zalezalo im bardzo na swoim wizerunku najwiekszych twardzieli na ERO Wszyscy sie ich bali i przyszedl Wilk i powiedzial sprawdzam:) To tak wskrocie xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie daje ci spokoju.. Ja dziś natknęłam się z kochankiem po ponad miesięcznej przerwie Siedzę teraz i nie wiem jak się nazywam..emocje O takim nasileniu ze kręci mi się w głowie Był cudnie,ale krótko To prawdziwe szaleństwo Obydwoje jesteśmy nieszczesliwi i niespelnieni w malzenstwach,Ja mam dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiem miesięcy chyba już..nie wiem co dalej Mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka12 Letycja zapytala wiec odpowiedzialem Ja wam minal dzien dziewczyny Ja uciekam juzw czwartek w soje ukochane Bieszczady do rodowego gniazda i wracam we wtorek :) Jestem a swoim wiec moge sobie pracowac 3 dni w tygodniu I jak jest tylko mozliwosc to co tydzien tak znikam z wielkiego miasta ktorego szczerze nienawidze:) A wy jakie macie plany na weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny czy ktoras z was poznala swojego kochanka w necie bo cos misie wydaje ze tak pisalyscie Wiec chiałem zapytac ile czasu minelo od piierwszego kontaktu w necie do pierwszego spotkania w relau I ile czasu minelo od tego pierwszego w realu kiedy zdecydowalyscie sie na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka jutro@. Wilk lecę zaspokoić z mężem moje drapieżne żądze. .hihi Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spotkałam się po 4 miesiącach ,ale jeszcze było kilka spotkań tylko na rozmowach i potem to zrobilismy.Ja 2 lata w tym siedzę do Goscia odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×