Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość 666gość666
nie wiem co niektorzy chca od wilka, swietnie pisze IMO. nie zrazaj sie wilku, pisz dalej, ja Cie chetnie czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO : 666gość666 Dziekuje:) Moze przyjmiesz jakiego stalego nicka jasno definiujacego plec bo ja tylko z takimi osobami rozmawiam:) Chyba ze w sprawie mojego planu wyeliminowania z ERO wszystkich tchorzliwych chamow co bez powodu bluzgaja na innych ktorzy sobie tego nie zycza w tej sprawie rozmawiam nawet z tymi z goscia:) Uwazam za te chamy probuja steroryzowac 80% ludzi na ERO ktorzy sa kulturalni i odnosza sie nawzajem do siebie z szacunkiem nawet ostro sie nie zgadzajac:) Fajnie by bylo niewazne czy jestes kobieta czy mezczyzna gdybys przyjal jaki fajny avatar wyrazajacy swoj stosunek do wlasnej seksualnosci w koncu jestesmy na ERO:) Ja jestem wzrokowcem i takie osoby z Avatarem najlatwiej mi skojarzyc i zapamietac:) Najlepiej jak to jest jakas postac z filmu lub serialu podobna fizycznie i osobowsciowo do ciebie:) Wtedy masz mozliwosc dzieki roznym zdjeciom wstawianym do Avatara wyrazania roznych swoich nastrojow i aktualnych emocji ale to juz twoja decyzja:) Dla mnie do rozmowy wystarczy staly nick ktory pozwala mi cie odroznic od innych:) Ja np. stosujac te kryteria wybralem Ragnara z serialu Vikings ktorego widzisz w moim Avatarze:) Mozesz tez jak wolisz napisac do mnie na maila masz w stopce mozemy pogadac jak wyrzucic chamow z ERO:) Ja mam swoj pomysl moze ty masz lepszy:) Moj wymaga duzej solidarnosci pomiedzy tymi 80% kuturalnych osob na ERO ktorzy maja juz dosc chamstwa a chcieliby na ERO albo sie pobawic albo fajnie pogadac na powazniejsze tematy a chamy to wszystko zaklócaja:) Ps . Co oznacza w twoim wpisie skrot "IMO" okreslajacy moj styl pisania? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku z pieknym avatarem, wyczyść oczyśc najpierw siebie!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku czy nadal aktualne to Ma 43 lata, 175 wzrostu. Po rozwodzie, ma aktualnie partnerke ale nie układa mu się w łóżku dlatego poszukuje seksu tu na forum. Marzy mu się, aby: "wziaść kobiete ostro od tyłu bez pytania o zgode i wymierzyc kilka solidnych klapsów wypiety tyłeczek ociekajacy pożadaniem". X Jego plan to stworzenie realnej bacówki pod którą kryją się anonimowe spotkania nad jeziorem, nagość, orgie, brak zahamowań. X Jest to człowiek mężny, odważny i honorowy! X przedstawiam Wam...uwaga... jego wysokie imie brzmi... wilk1946 X Chętne Panie mogą udzielać się w jego temacie "Bacówka Noc Kupały" X jeśli ktoś pragnie kontakt bardziej prywatny oto jego adres email: wilk.bacowk@gmail.com X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś tutaj zareklamował willa! Tylko że na tym topiku nie szukamy kochanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jak humorek dzisiaj? Ktos odgrzebal wszystkie stare moje tematy i podbija mimo ze prosilem zeby tego nie robil wiec przysiade tutaj na piwko:) Moze dzisiaj z innej beczki jak tam zycie erotyczne z mezem? Chyba ze to ciezki temat i nie chesz o tym gadac zeby cie krew nie zalala i nerwy sie nie naruszyly:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda daj polizac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym polizał. Tylko cycki troche małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz brzydsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda jestes podobna do tej na zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku s**************.a.j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/wspolnota-polska-nocy-kupaly-2-p_6046849 XXXXXXXXXXXXX to powyżej to tylko jeden z licznych tematów wilka- psychola, człowieka oderwanego od życia realnego, świat wirtualny myli z realnym. Niebezpieczny facet, świr- lepiej na niego uważać, rozwali ten topik swoimi elaboratami i :D dziwnymi zasadami. Lepiej do niego na maila nie pisać bo zaśmieci całą pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chris,dobrego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie okropne. Wilk jak to jest? Jak żyć bez kochanka? Proszę instrukcje krok po kroku. .zaznaczam że mieszkamy blisko siebie. .Mam dziś totalnego doła. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK znów pisze elaborat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie okropne. Wilk jak to jest? Jak żyć bez kochanka? Proszę instrukcje krok po kroku. .zaznaczam że mieszkamy blisko siebie. .Mam dziś totalnego doła. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda wdepnęłaś w bagno "wołając" wciąż wilka :classic_cool: Rozwali topik Letycji i będzie to też i twoja wina. Zobaczyłaś portki i dlatego wołasz wilka? Nie dziwię się w takim razie, że kochanek dał ci kosza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się nie dziwię...Magda naprawdę jesteś aż taka idiotka?,aż taka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zwróciłam uwagę na poczynania wilka! Zazwyczaj mojej wypowiedzi kończyły się na topiku Letycji , jest mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj magda, magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobilas letycja? spotkaliscie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak,bo to jak heroina Jak przerwac cos co daje nam niesamowitego kopa,emocje siegajace szczytu,kiedy przez chwile jestesmy dla kogos najwazniejsi,kiedy serce wali jak nigdy przy nikim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzaleznienia sie leczy a nie przyjmuje w wiekszych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×