Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
Jak tam wilku ustawiłes wszystkich na Ero jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : magda200 "wczoraj Teraz zwróciłam uwagę na poczynania wilka! Zazwyczaj mojej wypowiedzi kończyły się na topiku Letycji , jest mi przykro." Konkretnie co negatywnie oceniasz w moim zachowaniu na ERO??? Pytaj wytlumacze Mam nadzieje ze nie ulegniesz poprawnisci politycznej ze Wilk jest zly tylko porozmawiasz ze mna szczerze co ci sie nie podoba bo moze czegos nie rozumiesz Moze byc na maila i tak by bylo chyba lepiej masz w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będziemy wilku pisać na maila, bo nie ma o czym.Pisz sobie jeśli czujesz taką potrzebę. Ja mam na obecną chwilę inne problemy, związane z moim przyjacielem.Sama musze się z tym uporać, może ten topik mi pomoże? Pozdrawiam wszystkich bywalców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku to było ironicznie.Masz swój temat to sobie pisz.Nie chcemy tutaj awantur a tym bardziej twojego prawa i ogłoszeń z klepaniem po gołej w tle. Wiem ze chcesz byc w centrum zainteresowan ale masz swój topik i tam zycze ci powodzenia Bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek umarł. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umarl...tylko wilk go zafajdal.Przewietrzy sie troche i bedzie jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję, ale jestem w takim stanie emocjonalnym, że aż nie wypada tutaj o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Letycja pisz, nikt tu nie jest idealny, wydaje mi się że po to ten topik powstał , żebyśmy się dzieliły swoim nastrójami , upadkami i sukcesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoimi nastrojami ...poprawka żeby za chwilę lawina ad analfabetki się nie posypała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest przyczyną tej poprawy samopoczucia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bałaś się tak po ciemku biegać i to pewnie w lesie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Beatko dziś super, wieczorek z mężem wczoraj udany hm..Nastawiłam się dziś pozytywnie. Korzystam z Twoich porad. Na dziś robie robię pyszną kolację, oczywiście dla męża, i tylko to jest dla mnie teraz ważne. Przyjaciel bardzo dziś był zawiedziony moją olewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie chętnie też bym z kimś pobiegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Jak tam wasze postanowienie noworoczne ze do nowego roku podejmujecie jasna decyzje albo rozstajecie sie z mezem albo kochankiem:)??? Nie mozna wiecznie stac w rozkroku bo ktoras milosc stracicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemno już było to prawda,ale dużo ludzi biega o tej porze no i lampy się świecą . Oczywiscie ,że tylko w lesie biegam ,lubię zapach przyrody. Madzia ja też żałuję ,bo samej się smutno biega ,ale słucham sobie muzyki i jakoś juz jest lepiej wtedy. Super ,że traktujesz go tak jak na to ostatnio sobie zasłużył. No i czekam na odpowiedź ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : magda200 Napisałas publicznie o Wilku ze negatywnie oceniasz to co robi na ERO na innych tematach chcialbym jak wolisz publicznie z Toba sobie to wyjasnic ??? Bede przed 22:00 Jak nie masz w sobie takiej potrzeby mozemy nie gadac nie ma problemu:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze,że nie oglądałaś ze mną wczorajszego filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zamieszkała w domku w lesie i lubiła sobie pobiegać. Co było potem to nie chcesz wiedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja tu się poję alkoholem żeby dodać sobie odwagi,a ty mi mówisz że lubisz horrory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×