Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
Wilk tak ma, gdzie się pojawia , tam temat robi się do d**y W Y N O C H A stąd brzydkie, małe wilczysko :P A KYŻ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Beatkę vel Marzenkę ktoś namierzył. To teraz już szybko skończy z kochankiem. Gościu, podaj więcej danych. Na początek miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Beatkę vel Marzenkę ktoś namierzył. To teraz już szybko skończy z kochankiem. Gościu, podaj więcej danych. Na początek miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezzz
Nie rozumiem jednego. Po co jesteście z facetami których nie kochacie i pieprzycie się na boku? Kurcze no... Nie macie jaj, odwagi przed zmianą swoje życia, nie macie jaj by przyjąć na klatę że rodzina itp. może nie zaakceptować waszych potrzeb. Boicie się zmiany w swoim życiu które i tak jest marne. Tak właśnie postępuje większość społeczeństwa szczególnie polskiego. Nie macie jaj by wziąć życie w swoje ręce i zrobić to, czego chcecie, nie potraficie podjąć ryzyka, by walczyć o lepsze dni. Skoro postępujecie jak tchórze i się ukrywacie ze swoją miłością, a jednocześnie oszukujecie przy tym swoich mężów i dzieci. To wierzę że życie odpłaci wam tym samym. Bo jak postępujemy z ludźmi źle to potem te postępowanie się na nas mści w przyszłości a dobre uczynki wracają i to nawet ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie koniowi w stajni on was zaspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
tak tu wczoraj fajnie,spokojnie było,a teraz bydła sie naszło i barlozy. Wypier..stad,pod letycje sie podszywacie,gnoje! Nie macie nic do powiedzenia w temacie to nie ujadać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszli za zapachem Wilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co chcecie od wilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spamuj pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie chcemy, jest śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tylko pomarancze nie zaczely rozwalac tematow w ktorych wilk sie udziela. wtedy bylby tu przegrany. nikt by nie chcial go u siebie, zeby nie ciagnal za soba smrodu jaki tu narobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to kreska taki sam p***b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yabac was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Witam i przepraszam cie Wilku a le powiedz mi co wnosza posty z jedna litera "W" po kilka razy za sobą do tematu. może ja jeste głupi i po prostu tego nie rozumie albo temat z ćwiczeniami to inny temat jak jakas laska napisze że puściła bąka to nie jest powód żeby rozpistwac się na 3 strony forum ja naprawdę należe do ludzi tolerancyjnych ale wszystko ma swoje granice a jeszcze pytanie do ciebie może dość szczegółowe jaka twoja profesja ja obstawiam może Psychologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13.13 pięknie napisane!!!! Słucham często ks pawlukiewicza, piękne kazania, Jestem katoliczką, która upadła jak świnia przy korycie! I nie mogę z tego dna się wydostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawy, co tutaj robią te święto\jebliwe dewotki, skoro takie święte, to czego szukają na ERO pomyślcie tylko...Zgorzkniałe piezdy, których nikt nie chce nawet dotknąć, zazdrość je zżera, CZEKO SZUKACIE NA ERO,przecież sama nazwa mówi, co tutaj jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilcza wataha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawy, co tutaj robią te święto\jebliwe dewotki, skoro takie święte, to czego szukają na ERO pomyślcie tylko...Zgorzkniałe piezdy, których nikt nie chce nawet dotknąć, zazdrość je zżera, CZEKO SZUKACIE NA ERO,przecież sama nazwa mówi, co tutaj jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te dziewczyny pełna konspiracja. Szkoda że ta ''Beatka'' nie podała jaki klub reprezentowała i jakie sukcesy odniosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za dziwna moda ostatnio nastała,że wiele osób zamiast "rozumiem" pisze/mówi "rozumię". Jakaś plaga ostatnio tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×