Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
Skończ mówić każdemu co ma robić. Sam wczoraj wyrzucałeś tu ludzi z tematu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Po cholerę te przepychanki słowne? Wilk Ty też trochę na luz wrzuć! Jest miło , i tak tu ma być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda200 Magda nie ja zaczalem to on sie zaczal przypierdalac do mnie!!! Wilk sobie nie pozwoli na takie przyp*****lanie!!! Zawsze odzywalem sie do niego milo i z szacunkiem Nie pasuja mu moje wpisy nie ich nie czyta i nie komentuje Wilk bedzie z jego robil to samo Prosta zasada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jesteś weterynarzem głąbie. Tylko krowa by do ciebie przyszła. S.......j stąd śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L etycja
to mój temat wilku więc W Y P I E R D A L A J stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię wilku, ale nie można na każdą zaczepe reagować w ten sposób:-)lepiej czasami odpuścić:-) nie lubię agresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelinka
MAGDA, dałyście mu palec a on już pożarł wam całą rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda200 Ty mozesz sobie tolerowac chamskie odzywki do Siebie Ja nie zamierzam Niech Spritt trzyma sie zasady zeby nie komentowac wpisow Wilka i bedzie spokoj na temacie Wilk nie bedzie komentowal jego:) Proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda200 Widzisz Magda ze wszystkie chamskie wpisy na moj temat z pomarancza ignoruje. Ale Spritt to inna sprawa ma stalego nicka i jest uczestnikiem tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz Wilku,ale p********z od rzeczy. Chciałbym się tak nie znać jak Chodakowska, zarabiać tyle kasy i przede wszystkim osiągnąć sukces w postaci zachęcenia tak ogromnej ilości osób do aktywności fizycznej. Dziewczyna osiągnęła dużo, stała się lubiana więc u konkurencji pojawił się tradycyjny ból czterech liter!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Letycja ci wilku napisała W Y P I E R D A L A J z jej tematu a ty zachowujesz się jak gimg****o i raptem niby to ignorujesz pomarańcze. Oczywiście, jak ci wygodnie bo zazwyczaj wchodzisz w pyskówkę :D KŁAMCA, OBŁUDNIK, człowieczek bez HONORU :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelinka
popieram wpis z 12:50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, nagle ignoruje pomarańcze :D dziewczyny poznają Wilka trochę lepiej, oleją go, i znowu będzie sam na KuPale. A skończy się olewanie pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wilk skoro się tak na wszystkim znasz to napisz mi punk po punkcie jak mam sobie z głowy i moich myśli wrzucić tego dupka? ???????? Stategia wyjściowa, skasowałam jego numer, który znam na pamięć! !! I widuje Go codziennie, bo mieszkamy blisko! Zmiana miejsca zamieszkania nie wchodzi w grę! !! Zabić się też nie zabije? ?? Więc co mam z sobą zrobić? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoralBieszczadzki
Spotkaj się z Wilkiem w realu.Sprawdzi jak zwykle twoje organa, po tym zapomnisz o wszystkich facetach których kiedykolwiek poznałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam twojego numeru telefonu więc jak miałbym to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku ile miałes kobiet?Ile jeszcze potrzebujesz? Czy ty, bez kochanek zyc nie mozesz?Pracujesz gdzies, bo wiecznie na Ero siedzisz.Który normalny facet ma tyle czasu na bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinnam się odezwać. Niedawno słuchałam kazania chyba ks. Pawlukiewicza, ale pamięć to ja nie mam najlepszą, że czasem burzy Bóg w nas szopę aby postawić pałac. Więc czas zburzenia tej szopy to jest stan kiedy nie ma nic. Po zdradzie nic nie jest tak samo, ale może powstać coś dużo lepszego. Kiedy pisałam ten tekst, pisałam go jeszcze w swojej ciemnej dolinie. Nie wszyscy przechodzą tę ciemną dolinę, aby zacząć budować siebie samego i to piękniejsze budowanie jest niż było. Ludziom po zdradzie potrzeba wsparcia i nadziei. Zdrada może zabić, ale są jeszcze pogotowia ratunkowe. Zdrajca napisałam ten tekst dla tych którzy stoją przed tym krokiem, aby go nie popełniali. Dziś po tych prawie 4 latach, wiem że ten ból mija chociaż trwa bardo długo. Duzo zależy od tego, czy budując od nowa nie zaczniemy znów stawiać kolejnej szopy. To już są nasze decyzje. Większość osób które zdradzają, oszukuje samych siebie i szuka dla siebie tysiąca usprawiedliwień. Znajduje je łatwo bo świat jest jaki jest. Miliony much nie może się mylić g... jest dobre no nie. No i powstaje kolejna szopa, która się zawali od pierwszego lepszego podmuchu wiatru. Ale ty Zdrajca nie oszukujesz się, wiec masz szanse zbudować na skale, na prawdzie w sobie, na porządnym fundamencie, porządny pałac. Każda ciemna dolina ma swój koniec i wychodzi się na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, niech ten prostak wilk zagryzie twojego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku S***************A J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L etycja30
Dziewczyny dlaczego pozwoliłyście na to aby mój temat był tak zaśmiecany przez tego egoistę wilka. Wygórowane ego, mitoman, zły człowiek. Wilk, tak, potrafi tylko wszystko niszczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, ty wiesz co masz zrobić. :-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, do budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won Wilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, wynocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda200 Pisz na maila masz w stopce bo beda po Tobie jechac a Wilkowi dzisiaj Spritt naruszyl nerwy:) Wiec jestem na w****ie i zaraz komus tak pojade ze rozwalimy temat:) Moge ci podac metode ktora kiedys wyczytalem w pewnej ksiazce francuskiego psychologa ktory sie tym zajmuje Czytalem Ja chyba z 10 lat temu albo dluzej Naprawde swietna pozycja a zanlazlem ja w jakiejs miejskiej bibliotece :) I bezskutecznie od 10 lat jej szukam bo nie pamieta autor ani tytulu choc swietnie pamietam tresc 2 razy juz stosowalem ta metode Rewelacja polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, ty wiesz co... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Beatko czy tam Marzenko, nie wydaje Ci się , że i mąż powinien wiedzieć o twoich problemach życiowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A było na tym tem tak spokojne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Beatkę vel Marzenkę ktoś namierzył. To teraz już szybko skończy z kochankiem. Gościu, podaj więcej danych. Na początek miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×