Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat erotyczny umiera.

Polecane posty

Frido, zafiksowałaś się na maseczce spa, a tymczasem my tu umieramy. Zupełnie jakby ktoś wyłączył wtyczkę z gniazdka. Ciągniemy na UPS-ie. Wytrzymamy jakieś 10 minut. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym wychodzi lepiej, innym słabo, a niektórzy są tak tępi, że spotyka ich hejting i ewakuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponetnie, delikatnie z nutka niesmialosci pocalujcie sie w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.. wiem.. jestem ostatnio monotematyczna.. ale co mam zrobic:O kupilam w drogerii maseczke jednego doktora.. i jeszcze innego doktora.. i to nie TO :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale jest przecież jeszcze trzeci, czwarty i piąty doktor. Zwykle jest jest tak, że gdy osiągamy swój cel, musimy szukać kolejnych. Ty jesteś w tej komfortowej sytuacji, że wciąż możesz skupić się na obecnym :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze, że umiera. Wybaczcie, ale jeśli mój facet wylizał mi wszystko jak głupiej dziwce to o czym mam pisać. Jestem po cudownym orgaźmie i mam gdzieś ero. To chyba znaczy, że więcej par się dobrało czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie o dottore.. tylko o maseczce z torebki zakupionej w drogerii a wyprodukowanej w lab. u jednego czy drugiego doktora. nie wiem co tam zmiksowali.. ale sperma to nie byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej wyzej :) dlaczego piszesz ze wylizal ci jak glupiej dziwce.. to znaczy ze do tej pory dobrze lizal tylko glupim d*****m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Jeśli kafe umrze, automatycznie będzie więcej lizania c**ek, orgazmów, wytrysków, a mniej bełkotu i wylewania jadu. ;) Będzie więcej dzieci. Będą wyższe emerytury. Wzrośnie PKB :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzotycznie z nutka fantazji dajcie wolnosc dla waszej meskosci i kobiecosci .w dol spodenki i spodniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodniczki chyba w gore ;).. ale nie wiem czy od tego pkb wzrosnie.. raczej na taki widok wzrosnie co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZnudzony
No i bardzo dobrze że umiera. To całe pierdzielenie w kółko o tym samym już się przejadło!! Ileż można czytać o jednym i tym samym :O Na szczęście jest GARSTKA ciekawych ludzi z którymi ZAWSZE miło się pisze na privie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam.. to znaczy uwazam, ze seks jest nudny i przereklamowany. ilez mozna o nim pisac.. ciagle w kolko jedno i to samo. tu potrzeba konkrtetnie, bez jakiegos tam bajczenia o orgazmach :P poszukiwany dawca spermy. musi byc wysokogatunkowa.. byle co kobieta moze kupic w drogerii :P a teraz was niestety pozegnam 🖐️ .... jak sie znajdzie dawca, to niech pisze na @ goscia znudzonego. bedzie mial dodatkowa rozrywke na privpoczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co rozpaczac.. takie jest zycie :P nie chcesz sie piescic, bedziesz cytal @@ od spermdawcow 😴 raport ma byc przygotowany na jutro.. jesli nikt sie nie zglosi.. zostaniesz dawca :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty od "bla bla bla" nie wydziwiaj.. jesli jestes mezczyzna to sie szykuj na dawce.. a jesli kobieta, nie badz durna tylko tez daj ogloszenie ;) ... nie ma to jak dobra maseczka spa :P a teraz naprawde 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ty tak masz nie znaczy że każd friddo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś monotematyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez was nie moge odejsc.. co tak mam, czego kazdy nie ma? chyba kazda.. bo spermodawca nie jestem :P:D szybka odpowiedz, bo naprawde zaraz moge nie odpowiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez oczywiscie, ze jestem monotematyczna bo akurat mam taka potrzebe. a ty jaka masz potrzebe.. bo nie moge sie doczytac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frido, o Tobie filozof powiedział kiedyś "gęgam, więc jestem" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaoraj sie jednak, bo kto napisze posta ;) 🖐️ widze, ze sie nie doczekam odpowiedzi.. tak to jest.. a potem sie mowi ze temat erotyczny umiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeśli potrafisz wydobyć ode mnie tą maseczkę, niech stracę. Znaj moją wspaniałomyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×