Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia200

Co byście zrobiły gdyby wasz chłopak tak wam powiedział?

Polecane posty

mam pewien problem. Jestem naprawdę młoda, i nie mowa tu o 20 latach, a mniej. Jestem z chłopakiem, który wie, że mam kompleks nieładnych piersi (są dość "obwisłe" ) po tym, jak schudłam, przytyłam, i teraz znowu schudłam. ostatnio gdy stałam obok niego w koszulce bez stanika usłyszałam " ale Ci cycki wiszą, łe" na początku wydawało mi się, że to sen, bo on dobrze wie, że mnie to obraża, i jest to bezczelne. ale powiedział to naprawdę. dodam, że nie raz potrafi być chamski. Najpierw mówi, żebym dała mu dotknąć, łapie mnie za tyłek, itp a potem mówi takie coś... i teraz, pytanie. Jak ja mam mu "oddać" swoje dziewictwo, skoro słyszę tak bezczelne i aroganckie, niedojrzałe komentarze. Co wy DZIEWCZYNY zrobiłybyście na moim miejscu? ( prośba do facetów : nie mówcie mi, że to normalne, że tak powiedział, bo dla mnie to chamskie i strasznie niedojrzałe ) jakiś bardzo bardzo nie mam obwisłych... ale okrągłych piłeczek też nie mam. On jest wielce dojrzały. kiedyś leżąc w łóżku powiedział : czemu Ty masz takie miękkie cycki? moje byłe dziewczyny miały takie jędrne... wytłumaczyłam mu, że dojrzewam, że co chwilę zmienia mi się masa ciała itp ale jak widać jednym uchem wchodzi, drugim wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jesteście smarkaci. On smarkach i Ty, dodatkowo pozwalasz traktowac sie jak mięso. Zmądrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabym mu w ryj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co mam zrobić? jestem smarkata, pozwalam się traktować jak mięso. Więc, co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstać się. Nie wchodzić w te niedorzeczne związki do czasu aż nie dojrzejesz do nich psychicznie. Bo to że pozwalasz się trak traktować świadczy o tym że nie dojrzałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalić go na zbity pysk . Nie nadaje sie do żadnego związku . To masz zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gościem, mam 29 lat, swoje przeżyłem...nawet bym nie brał pod uwagę żeby się z nim przespać...to jest jak dla mnie chamski dzieciak, który się bawi i ma ubaw po pachy..i żadnej odpowiedzialności za słowa i czyny...sama dobrze go określiłaś i widać, że jesteś kumatą dziewczyną, tylko nie rozumiem, jak możesz brać pod uwagę oddawanie dziewictwa komuś takiemu ? to jest jakiś obowiązek, żeby się przespać z chłopakiem przed 20tka ?, zastanów się czy kupujesz buty które Ci się średnio podobają, albo sukienke do której masz spore wątpliwości- chyba raczej szukasz lepszej nie ? więc nie rozumiem dlaczego bierzesz pod uwagę takiego głupiego nieodpowiedzialnego dzieciaka... moja rad, powiedz, że jest chamem i żeby sprzeprzał i zobaczysz reakcje, na moje oko na 99% będzie miał to gdzieś, bo przecież taki doświadczony łóżkowo komiwojażer zaraz znajdzie kogoś innego....i na prawdę zastanów się dobrze i nie rób głupstw do których nie jesteś przekonana, cnotę ma się tylko jedną...ja bym szukał gościa (starszego), który to doceni, pokocha, oświadczy się, będzie się chciał żenić, będzie się nadawał na ojca a nie jakiegoś frajera, który Cię zaliczy i się zmyje, a Tobie pozostanie gorzki płacz...pozdrawiam Cię i życzę szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytac jak by sie czul, gdybyś podobnie powiedziala o jego penisie i czy po pogardliwym tonem wypowiedzianej kwestii o braku twardości miałby ochotę na seks..? Bo ty teraz nie masz najmniejszej ochoty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty języka w buzi nie masz? Pozwalasz na takie traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, wydaję mi się, że mimo, że mnie rani coś mnie przy nim trzyma. Kocham go? a może po prostu przywyknęłam do niego. nie, ja oczywiście chcę, żeby mój pierwszy raz był piękny, dlatego właśnie rozważałam to do momentu, gdy nie powiedział tego do mnie. od tamtego czasu, nie ma mowy, żebym poszła z nim do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie się nad sobą zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwałabym, bo na kilometr widać, że to gówniarz, w dodatku chamski gówniarz. Nawet nie rozważaj oddania mu dziewictwa - z tym nie trzeba się śpieszyć, a jesteś jeszcze tak młoda, że masz spore szanse na znalezienie o wiele lepszego faceta do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×