Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwiana oaoaooaaoao

Czy kąpiecie się codziennie? ja raz na miesiąc sredio, ale..

Polecane posty

Spadło mi dziś lustro na ziemię i się zbiło. Schowałam jedynie najmniejszy kawałek do portfela. Jak zapobiec nieszczęściu i nieodwzajemnionej miłości ? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże święty ja bym tak nie mogła jak się ostatnio nie wykąpałam to na drugi dzień czułam się po prostu brudna. Co z tego że brud odchodzi po 3 tygodniach jego nawet nie pominno być. Żaden antyperspirant tak dokładnie nie chroni cię od smrodu( przepraszam za mocne słowo) to jest nawet wskazane żeby się myć. Kobieto żyjesz z XXI w to jest oczywiste że trzeba się myć codziennie. Piszesz że nie rozumiesz po co się myć 2 razy dziennie człowiek po prostu czuje że potrzebuje się umyć i to mu sprawia przyjemność. Tobie też powinno to sprawiać przyjemność czy nie uważasz że to fajne uczucie tak jak woda na ciebie leci lub jak siedzi w takiej cieplutkiej wodzie i możesz się zrelaksować. Ja osobiście uwielbiam te uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwiana oaoaooaaoao
moze i jest przyjemne, ale nie czuje takiej potrzeby bo nie śmierdze a brudu na karczku nie widac naprawde bo jak pod pachami sie myje to przejade mokrą reką tam tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie cały czas ciekawi jak wygląda pożycie intymne taich osób. od pocałunków pleców czy karku też się brud roluje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starykawalerdowzięcianierolnik
ja jestem starym kawalerem i też sie myje nie za często ale raz na tydzień, pod pachami, jajka pupke , stopy myje codziennie, zeby po każdym posiłku, a życia intymnego to ja nie mam choć uważam sie za osobę która sie nie poci prawie wcale więc i smrodku nie ma. Miałem w gimnazjum takiego kolege to mu skarepty śmierdziały masakrycznie ja po tygodniu w jednych bym tak chyba nie miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
brałem prysznic 40 minut temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram na ciebie smrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalnie oczywiste że osoby które się myją raz na miesiąc śmierdzą co z tego że przejedziesz mokrą gąbką czy czym tam chcesz ty dalej śmierdzisz i tak jak wcześniej napisałam żaden antyperspirant a tym bardziej dezydorant nie uczynią cię osobą pachnącą i czystą. No niestety kobieto dbaj o higienę częściej jeżeli już nie chcesz codziennie to może na początku rób to co dwa dni. To już lepsze niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola97
Kobieto ty i twój mąż jesteś parą śmierdzieli i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fu bleeee. Ja rano biore prysznic a wieczorem kapiel. Wlosy mam za lopatki i myje co drugi dzien. Nie wyobrazam sobie inaczej. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwiana oaoaooaaoao
Ale Wy nie rozumiecie, ja myje sie codziennie, tylko kąpie sie raz na 3 tyg/ miesiac. a to jest rozncia. myje sie w miejscach gdzie sie pocą i nie smierdze dzieki temu. nie wiem jak Wy to robicie, ze macie potrzebe codziennego, baaa niektórzy nawet 2 razy dziennie musza sie prysznicowac, chryste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 2-3 razy w tygodniu ale to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam potrzeby mycia.Nie lubie tego robic od dzieciństwa.Dlatego nie myje twarzy tylko codziennie rano smaruje kremem i nakładam makijaż.Potem zmywam mleczkiem oczyszczającym.Pachy myję co 2 dni,a jak mi się nie chce myć to smaruje dezodorantem.Kąpie się w sobotę wieczorem i wtedy myje głowę itp.A tak noszę włosy codziennie uczesane w kucyk,żeby mie było widać,że tłuste.A pi-pke i du-pe wycieram chusteczkami zawilżającymi wieczorem i nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby myje tylko rano.Po co więcej? Jedne skarpety nosze tydzien od soboty do soboty,bo używam mąki do stóp i nie śmierdzą mi nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena w33
wiem ze napisalas prawde, bo sama tez tak robie. tez nie lubie sie myc. nie oszczedzam wody ani nic z tych rzeczy ale poprostu nie lubie sie moczyc w wodzie szorowac gabką, tracic na to czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdziele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja się kąpię czasami codziennie, czasami raz na 2 dni, i wtedy w ten dzień pomiędzy myję się, po Twojemu ;). Robię tak, bo mam taką "chorobę" że się praktycznie nie pocę, a co za tym idzie nie jestem taka nieświeża. Pocę się na tyle mało, że będąc nawet latem w długiej bluzce mogę podnieść w autobusie rękę do góry i nie będzie tam żadnego sladu potu. Nigdy nie spociłam się tak żeby było widać na ciuchch, np, placek pod pachą. Latem tylko kąpię się codziennie bo jednak lepiej się czuję zmyjąc z siebię ten kurz miasta w lecie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwiana oaoaooaaoao
ale temat sie rozwinal. to ja autorka :) niestety próby mycia codziennego nie przeszly u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a się wcale nie kąpie bo nie mam łazienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×