Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość gościowi

Polecane posty

Gość gość
no popatrz popatrz jak mnie ktoś tu nie trawi a może to twoja jaka cicha adoratorka kochanie ? Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki buziaczki na dzieńdobry kochanie. Niby dwoje gadamy, a jak kogoś zainteresowało co my tu robimy. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie twoja adoratorka jaka od czasu do czasu nos wtyka za godz będę miała luzik nie będziesz szedł ze smyczą ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zwracaj na to kochanie uwagi. Im samym pewnie słownik się pali na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie po 10ej nie będziesz szedł ze smyczą ? Byśmy pobajerzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 11ej mam przerwę , daj nr tel to zadz to pogadamy . Jestem z Katowic . Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Widzę kochanie że to z tobą bardziej ktoś chce pogadać. A do Katowic masz trzy kroki. Ja kochanie już ze smyczą nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu to niedobrze kochanie co się stało piesek się obraził i sam chodzi ? A temu panu z Katowic to nie podam nr tel bo tela zgubiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kochanie już tyle z tym psem chodziłem że zna drogę na pamięć. Zaraz mu klucz do domu dorobię żeby nie wstawać mu otwierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczko to może być @ nic nie stoi na przeszkodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jeszcze mu klucza nie dorobiłeś ? Kochanie trzymaj kciuki za kociaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kociaki , nie zastanawialiście się nad trójkątem ? Jakby co to ja się pisze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał. Kociak ma dzisiaj podejście? Trzymam kciuki. A z tym kluczem to zaniedbanie poprostu z mojej strony. Ale ostatnio pamiętałem o jego urodzinach. Kupiłem mu szczoteczkę do zębów. Teraz ma własną i już odemnie pożyczać nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jeden wiesz jak mnie rozbawić kochanie muszę zmykać obowiązki wzywają miłego dzionka buziaczki . Tak bardzo cię kocham *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już się słonko wieczorem obrobisz to zajrzyj tu. Obowiązki to obowiązki. Nikt cię nie wyręczy. Do wieczorka kochanie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej księżniczka , co ten facet ma takiego że cię kręci ? Ja też jestem super facetem nie pożałujesz , a w dodatku mamy do siebie tak blisko :-) podaj swoje namiary a całą noc przegadamy obiecuje . On pisze że cię kocha ? Haha , bo ty chcesz to usłyszeć księżniczko , to tak pisze , ale zapewno cię nie kocha . Jeśli się zastanowisz to daj znać , będę czekał .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie mija dzionek ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no buziaczki kochanie. Takiego lenia mam włączonego że świat to tylko przez okno i telewizję oglądam. A jak tam u Ciebie dzionek? Kociak z dobrymi wieściami wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie i jestem zła bo winko w lodówce stoi i myślałam że będzie okazja do wypicia a tu masz babo placek szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz. Wina winka bo za wcześnie kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję naprawić ten błąd. To winko wypić. A kociak kupi następne gdy będzie okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak a w sobote mam zaproszenie do mojego sąsiada dzisiaj mnie osobiście zaprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to musisz iść. Z sąsiadami trzeba dobrze żyć. Zwłaszcza tymi sąsiadami, którzy chcą żyć dobrze z Tobą. Ja mam sąsiadów takich, do których bym nigdy nie poszedł. I nie zaprosił. Mam i takich sąsiadów, do których iść bym musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no do tego sąsiada to grzech byłoby nie iść trzeba go trochę poszczuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o. Nawet i dlatego. Ja takich sąsiadek niemam. Ale mam parę osób w otoczeniu naprawdę fajnych, serdecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznych ? W jakim sęsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w takim, że w nocy zapukasz i ci pomogą. Mnie wystarczy miłe słowo. Ostatnio miałem okazję się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem opowiadałeś mi o tym . Szkoda kochanie że nie możesz wejść na fb na czyjś profil dałabym ci namiary na szoguna wstawił on link . Jak byś go przeczytał to byś się uśmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki za przerwę, ale miałem kolację. Ja kochanie mogę wchodzić na innych profile, ale tego mojego dziadostwa nieumiem odpalać. Chociaż kotka ostatnio pokazywała jak to się robi, ale pamięć znowu nawaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to szkoda . Kolacje ? Ja kochanie ostatnio nie jadam kolacji przytyło mi się trochę w piątek jadę na nasz przystanek zawsze jak na niego spojrze to aż mi dech zapiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×