Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Elegancka odzież dla kobiet

Polecane posty

Gość gość
Elegancką i modną odzież jak i obuwie dla kobiet znajdziesz na www.BucikSklep.pl często u nich kupuję i wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleganckie rzeczy widziałam w Carry, takie klasyki na każdy wiek. Może tam sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie stawiam bardziej na stonowane ubrania. Właśnie miedzy elegancja a takim sportowym stylem. Polecam zajrzeć na strone cosmosmoda.pl Jest tam wiele fajnych ciuchów wartych zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilość rozwiązań jakie ja znalazłam jest niesamowita. Kocham takie bluzki jak te https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki i cieszyć się tym wszystkim co mogą mi dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedy mam się ubrać elegancko, to najlepiej czuje się w sukienkach:) i nigdy nie muszę myśleć jaka bluzka będzie mi pasowała do jakiej spódnicy, bo z tym mam zazwyczaj największy problem. Aaa no i oczywiscie do eleganckiego ubrania zawsze musze miec dobrze dopasowna bieliznę. Nic tak nie denerwuje, jak uwierajacy biustonosz pod piękną sukienką:) Ja zazwyczaj wybieram z allesa, bo jest bardzo ładna i wytrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mostureper
Za elegancką odzież warto zapłacić więcej - ona jest ponadczasowa i zawsze wygląda dobrze. Dobry asortyment posiada sklep https://amsustore.com/ - duży wybór produktów, które są wysokiej jakości. Jeżeli ktoś szuka eleganckich strojów, to powinien zerknąć na ich stornę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteśmy już przy elegancji, to galanterię oraz obuwie można znaleźć na www.Alfasan.pl miła obsługa i ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie jestem kobietą, ale wypowiem się jako obserwator kobiet z tej drugiej strony. Dla mnie osobiście elegancko wygląda kobieta, która o siebie dba, nie musi mieć zaraz obcisłej kiecki, bluzki z wyciętym dekoltem itp. Wystarczy jakaś dobrana ładna bluzeczka, dobrej marki jeansy typu crossjeans, do tego dodatek typu elegancka torebka lub apaszka na szyję i już dziewczyna jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zobaczyć, co w modzie damskiej jest na topie obecnie to przejrzyj lookbook https://www.lejdi.pl/. Od ponad dziesięciu lat znam ten sklep i pod względem dobierania nowości, których jeszcze nie ma w standardowych sieciówkach to chyba idealne opcja. Jeżeli macie coś podobnego to chętnie wezmę namiary. Jeden z moich na maksa zaufanych sklepów, bo i z wymianami i dopasowaniem indywidualnym kreacji w szwalni nie ma najmniejszych problemów. Atrakcyjne stawki za nowe wstawki do sukienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Elegancką odzieżą dla kobiet są na pewno futra. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem futer to skontaktujcie się z www.futraszmytzabrze.pl Osoba prowadząca tą firmę ma prawdziwy fach w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super zakupy zrobicie na pewno u http://www.imperiumklif.pl. Elegancja, szyk i klasa to ich znaki rozpoznawcze. Znane i cenione marki. Jest w czym wybierać.

Edytowano przez Baśka740823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ktoś pisał, że Carry ma klasyczne ciuchy i mogę się zgodzić, bo jak do biura to tylko tam kupuję ubrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

eleganckie, modne,  stylowe ubrania - www.milagro-store.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie fajnie sprawdzają się ubrania ze sklepu www.lejdi.pl/. Udało mi się między innymi nie tak dawno kupić fajną letnią ...enkę na wesele i kilka fajnych tunik. Do wyboru jest tam sporo odzieżowych propozycji więc możesz coś dla siebie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bariska

Ostatnio nakupowałam eleganckich ubrań w nico.com.pl – ciuchy są ładne, jest spory wybór i dobre ceny. Także ja tam ubieram całą rodzinę i jest naprawdę spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam zawsze na wygodę. Dobrze się czuje w jeansach, sportowych butach i bluzach kapturem. Wiem że taki strój nie przystoi kobiecie ale jak tylko mogę to się tak ubieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×