Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek ciepłej kawy

Kolejna kawa (starej nie mogę znaleźć)

Polecane posty

no bez przesady.... no bo jednak wole jak facet jest wyzszy ode mnie, wiec przy w miare proporcjonalnej budowie po kolana to za duzo szczescia na raz jak dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydalo by sie cos do tej kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek ciepłej kawy
Do kawy proponuję drożdżówkę. Jeszcze ciepłą odebrałem z piekarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja z maja1
hej :) gorąca kawa z jeszcze ciepłą drożdżówką od rana... tak :) [lepsze od seksu (?)] dawno nie zaglądałam na forum; muszę poczytać, zorientować się co tu się teraz dzieje :) o.. ktoś mi zablokował konto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek ciepłej kawy
Dzieje się źle, ale to chyba nic nowego :) Chyba pójdę po jeszcze jedną drożdżówkę, bo doba cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja z maja1
wcześniej bywało "różnie" ale kilka ciekawych wątków/osób zawsze się jednak znalazło :) ja zjem chyba owsiankę; nie mam drożdżówek... ani sklepu pod ręką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek ciepłej kawy
Kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę ponarzekam, chociaż nie mam tego w zwyczaju ... Otóż zastanawia mnie jedna rzecz. Umówiłem się z jednym jegomościem w sprawach, powiedzmy, biznesowych. Spotkanie miało odbyć się w konkretnym miejscu, o ustalonym czasie. Ja zjawiłem się ciut przed czasem, bo spóźnialstwo to jedna z trzech najbardziej nielubianych przeze mnie rzeczy. Czekam, czekam, mija ustalona godzina, potem kwadrans po, pół godziny ... Dzwonię do wspomnianego jegomościa, a ten z rozbrajającą szczerością, że rozmyślił się i nie przyjedzie. I zdziwiony, że mam do niego pretensje. Albo druga sytuacja - sprzedawałem pewną rzecz przez internet, aukcja wystawiona była na jednym z portali. Odezwał się do mnie zainteresowany człowiek. Powiedział, że on na 100% kupi, więc prosi, żeby zdjąć aukcję, żeby ktoś go nie uprzedził. No więc zakończyłem aukcję, czekam na kolejny telefon celem dokładnego umówienia się po odbiór przedmiotu. Cisza. Dzwonię do człowieka, ale nie odbiera telefonu. Raz, drugi. Mijają dwa dni, w końcu udaje mi się go złapać. Oczywiście nie ma zamiaru nic ode mnie kupić, bo znalazł ten sam przedmiot bliżej swojego miejsca zamieszkania. I znowu wielkie zdziwienie, że ja śmiem mieć do niego żal. Czy to naprawdę stało się dziś normą, że można olać drugiego człowieka, narazić go na koszty, stratę czasu i jeszcze potem mieć czelność pyskować, kiedy ktoś zwróci na to uwagę? Czy zostałem jedynym człowiekiem na ziemi, który wiedząc, że spóźni się na umówione spotkanie stanie na głowie po to, żeby drugą stronę o tym fakcie zawiadomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubku, nie jestes jedyna osoba, ktora nie znosi sie spozniac :) ja nawet gdy spoznienie wynosi 5/10 minut dzwonie z informacja, ze jestem spozniona. najczesciej jest to niezalezne ode mnie bo siedze wtedy w korku ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulwersują mnie nie same sytuacje, tylko właśnie to, że za coś normalnego się je uważa. Przecież to świadczy tylko i wyłącznie o tym, że człowiek nie ma nawet odrobiny kultury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubek czy ty jestes przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, bez takich pytań z samego rana, bo z zaskoczenia o mało nie oblałem się kawiszczem. Nie umiem ocenić swojej ewentualnej przystojności. Dzieci na mój widok nie uciekają z krzykiem, nikt nie żegna się krzyżem, a lustra nie pękają same z siebie. Więc chyba ujdę w tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham cie kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchodzac od tematu korkow i kultury, poprosze male, mocne espresso ze smietanka i dwiema kostkami cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za numer w stopce kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
no i po kawie ;) dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×