Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kittyy

przespałam się...

Polecane posty

Gość gość
Na pewno się pochwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać można, niektóre się tak prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
to że teraz to zrobilam, nie znaczy ze robie to zawsze. zaluje strasznie tego co zrobilam. gdybym byla mniej pijana nigdy do tego by nie doszlo. stracilam kontrole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie raz nie zawsze a kazdemu sie moze zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak sie martwisz czy powie Twojemu ex chłopakowi? jakie to ma znaczenie? nie jesteście już razem i możesz robic co chcesz i z kim chcesz no i ta sprawa gumek w liczbie mnogiej - wątpię aby po alkoholu facet kilka razy szczytował, a zatem było ich kilku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
Mam jeden jedyny przeblysk jak zaczynalismy sie kochac na oparciu fotela on byl jeden to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłaś pijana wykorzystał Cie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by nie było. Sama tego nie robiłaś. Albo jesteście winni obydwoje zaistniałego zdarzenia. Albo on Cię wykorzystał. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ważne żebyś wyciągnęła wnioski na przyszłość. Głupia sprawa taki przygodny sex, jeszcze do tego ze znajomym. Ale jeżeli jest taktowny to powinien zatrzymac to dla siebie. Głowa do góry i do przodu. Przecież nie wyjedziesz do Australii z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
caly czas sobie powtarzam ze czasu juz nie cofne ale ta mysl o tym wszystkim nie daje mi spokoju caly dzien chodze przybita, teraz nie chcialabym go spotkac naprawde, chyba przestane chodzic do klubu zeby go nie spotkac. Boje sie tez ze jesli mu powie to powstana jakies plotki na moj temat a tego bym nie chciala. Sama jednak uwazam ze malo prawdopodone jest to ze mu o tym opowie bo to sa naprawde dobrzy przyjaciele a wiadomosc o tym ze jego kumpel spal z jego byla raczej nie zadzialala by na niego pozytywnie. Ale dziekuje za pocieszenie tego mi potrzeba bo czuje sie fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz smutne to jest dla mnie, że zależy Ci na tym czy eks się dowie, a nie na tym co zrobiłaś...jako 29letni gość obstawiam 80/20 że on się na pewno pochwali, może nie od razu, ale kiedyś to wyjdzie, tylko nie rozumiem jaki tu jest problem...to jest twój eks, nikogo nie zdradziłaś..problem jest taki, że masz problem z imprezowaniem piciem i szanowaniem własnej osoby...wiesz nie chce być brutalny, ale pomyśl o sobie jako o przyszłej żonie, matce...odpowiedzialnej kobiecie..nie wstyd Ci ? chciałabyś się kiedyś córce pochwalić, że urwał Ci się film, przespałaś się z kimś i nawet nie pamiętasz tego ? życie to nie jest brawo girl albo film dziewczyno, opamiętaj się zanim sięgniesz bruku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźżwa Kaśka już nie miałaś z kim ,jak z r?...przeciez on co drugi dzień robi to z Bożeną.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "jako 29letni gość obstawiam 80/20". Boże jaki z Ciebie seksista...jestem bardzo ciekawa czy ty tez myślisz o sobie W KATEGORIACH PRZYSZŁY MĄŻ I OJCIEC DZIECIOM, skoro zalecasz to dziewczynom. Nie wystarczy powiedzieć - szanuj się jako osoba, człowiek, kobieta. ZAWSZE MUSICIE WYJEŻDŻAĆ Z TA POTENCJALNA MATKA i ZONA. Sam jestes potencjalnie dziadkiem wiec moze,juz teraz,zacznij sie zachowywac jak na dziadka pszystalo (idac tym tokiem rozumowania jaki przedstawiles to ta konstatacja nie jest bynajmniej niedorzeczna...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
do gość dziś oczywiscie ze mi zalezy na tym jak to wszystko wyszlo jak to moze wygladac bo dlatego to teraz tak przezywam i mysle o tej sytuacji caly czas. Moze nie uwierzysz ale naprawde czulam sie jak po tabletce g****u bo nic nie pamietam i na pewno nie zrobilabym tego z przyjacielem mojego eks chlopaka. Nie raz bawilam sie przy alkoholu i bylam pijana ale nie do takiego stopnia zeby naprawde nic nie pamietac wiec dla mnie ta syt nie jest normalna. Zastanawiam sie czy Ty kazdy swoj ruch zyciowy analizujesz przez to ze bedziesz kiedys ojcem i mezem. Kazdy popelnia bledy ale czy po tej syt mam uwazac ze jestem nic nie warta. Pewnie gdy zostane matka bede miala wiecej lat i inaczej bede podchodzic do zycia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś tanie prowo chyba. Normalnie laska po takim zdarzeniu poszłaby na policje i zglosiła gwałt, potem zaraz na obdukcje do lekarza i badania na obecność składników pigułki g****u we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×