Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noblesa

Jutro jadę do Danii się bawić całą noc..

Polecane posty

w ogole kiedy bylem malym chlopcem to skandynawia wydawala mi sie magicznym miejscem, ale dzisiaj jak slysze, ze minister ds. integracji mowi, ze szwedzi maja uczyc sie jezykow imigrantow i oddawac im swoje domy, zeby im ulatwic integracje albo riksdag sie zastanawia czy nie zakazac pisuarow w calym kraju bo to niesprawiedliwe w stosunku do kobiet to az sie plakac chce jak sie widzi jak europa gnije :( a szwedzki bardzo ladny i melodyjny jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi do tej pory wydaje się magiczna :) Co do multikulti to fakt, aż żal patrzeć jak oni niszczą ten piękny kraj. Nawet niektóre gazety są tłumaczone na języki arabskie, bo nie chce im sie języka uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bylem we francji teraz siedze w uk a w przyszlym roku wybywam za ocean do kanady, ijsvogel to po niderlandzku i afrikaans zimorodek, bo ja jestem taki mieszaniec o afrykanersko-(nie to nie sa czarni ludzie)-niemiecko-finsko-polso-zydowko-kanadyjsko-wegiersko-francuskim rodowodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesrali sie z wrażenia bo p******** że mieszka w Szwecji, co za przychlasty... nieeee...no wyjatkowa rzecz. kur/wa co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zesrali sie z wrażenia bo p******** że mieszka w Szwecji, co za przychlasty... nieeee...no wyjatkowa rzecz. kur/wa co za ludzie x o czym ty bredzisz? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny malpiszon, tak dosłownie coś mistycznego :D Ijsvogel, a to jednak się pomyliłam ale widzisz brzmi podobnie bo ptak po szwedzku to fågel :) ile czasu byłeś we Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:53 - Nie? W końcu przyszli normalni ludzie z ktorymi mozna przeprowadzić konwersacje i na których czekałam na tym forum. Wy nie jesteście w stanie nic mądrego napisać to blizgacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy lata, no one wszystkie od afrikaans przez dunski, szwedzki na niemieckim konczac sa do siebie bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczkowe popychla, przybłędy leczą swoje kompleksy na takich forach licząc , że mieszkający w Kraju Polacy będą z malującym się na zajęczej wardze poetyckim natchnieniem i niekłamanym zachwytem podziwiać ich . opóżnieni mentalnie , jak już pisałem w latach 70 tych byłem w Szwecji i w 80tych po Europie podróżowałem a nie pętalem się szukając pracy jak większość brudnych polaczków przybłęd. a Arabowie mają ropę to i mają prawa. a polaczek nic nie ma to musi na Araba robić po to go w Krajach cywilizowanych w ogóle tolerują byleby się zbytnio jak te przybłędy w Anglii nie "kocił" zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, nie rozumiem cię, czemu miałabym się wywyższać bo mieszkam za granicą? Moze ktoś tak jak ja lubi wyzwania i nowe miejsca to się wyprowadza? Nie każdy goni za granicę za chlebem, proszę cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat moze nie bede obiektywny bo polakiem jestem tylko w niewielkim kawalku, wiec moze dlatego wszedzie mi dobrze i do niczego sie nie przywiazuje, moja mama chciala wiele razy zrobic mnie wrocic do krakowa, ale jakos mi mentalnosc w polsce nie odpowiadala, co do francji nobleso, to bardzo piekny kraj, im dalej od paryza i innych duzych miast tym lepiej, bardziej europejsko i sielsko, jesli wiesz co mam na mysli, porownaj sobie np. sztokholm i kirune :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już 25 lat przy wykopkach na Cyprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawle to jednak urok polskich gór nie urzekł Ciebie do końca? :) Ijsvogel, wiem :) apropo tamtych okolic to mazy mi się zwiedzić hotel z lodu w Jukkesjärvi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę musiała już kończyć bo jutro czeka mnie cała nieprzespana noc :) pozdrawiam ciepło i fajnie, ze napisaliście, do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi sie z wami rozmawialo, musze sie zaczac tutaj czesciej udzielac, baw sie dobrze w tej danii nobleso, ja juz uciekam spac, bo musze jutro praca wstac jutro do, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locha 112 kg
kwik zazdrosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×