Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noblesa

Jutro jadę do Danii się bawić całą noc..

Polecane posty

Mylisz się, jestem miła ale dla tych ktorzy mnie traktują na poważnie. Poza na tym forum kim byś nie był to i tak zawsze ktoś się doczepi, taka społeczność. Uraz mam ale do takich idiotów jak ty. Aha, i chyba się mowi głupio-mądra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno Noblesy nie lubić szczególnie jej narządu płciowego poziomego ust... zalewanych ciepłym życiodajnym sokiem aż po migdałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama prowokujesz kolezanko. Ty to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23:05, no tak ale za poglądy i wyrażenie swojego zdania się obrywa jak jest niewygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty masz poglądy?hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to Ty masz poglądy?hahahahahaha x bez sensu odpowiedz, nie ma czlowieka bez pogladow, jak juz chcesz sie z kogos ponabijac to bys chociaz cos kreatywnego wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noblesa nie było ani jednej cietej riposty dla głodnych psow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ch/uja pana, ten temat miał być o Danii a nie o bezsensownych wywodach nizin społecznych, ktorzy nie maja nic innego do roboty tylko bawić się pociski na poziomie dziecka z podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, popularna z taką publiką to nie popularność tylko balast :) Ijsvogel, tak myślałam ze pisała to osoba ktora jest zalogowana na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zastanowiłaś się czemu Twoje dyskusje sprowadzają się do takiego poziomu? znam tu Osoby , które jednak zakładając temat nie miały zadnych ataków a temat był o czymś kreatywny ciekawy. TY ZAKŁADASZ ZDRADZASZ TEMATEM WYNIOSŁOŚĆ, POGARDĘ I kompleksy. jakoś nie szanują Cię tu , dlaczego?przecież taka jesteś na poziomie , może nawet szkoły wyższej -5 piętrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko przez resentymenty jakie wzbudzilas w poprzednich postach. Taki ugruntowalas sobie wizerunek sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo rzadko to sie udzielam, nawet jako gosc, zwykle tylko sledze watki, ktore mnie zainteresowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzecz jasna wcale mi to nie przeszkadza a nawet mnie cieszy bo dzięki temu można bez wyrzutów sumienia dokładać Ci i po Tobie jechać. bo na szacunek nie zasługujesz -oczywiście tylko tu na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, ja swoich poglądów sie nie będę wypierać i w sumie nie zależy mi na opinii innych, zwłaszcza po prostackich wypocinach, ważne ze są tutaj jeszcze normalne osoby. Ijsvogel, ten wątek juz chyba przestaje byc interesujacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie jest juz interesujacy, ale przynajmniej udalo sie utrzymac jako taki poziom :D a ty noblesa mieszkasz w szwecji czy w niemczech? bo tak obstawiam przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Szwecji :) żyje sie dobrze, ale przez multikulti brakuje miejsc pracy, wysokie podatki ale nie narzekam bo widoki są ładne jak ktoś lubi wodę. Jak pracujesz u Szweda to spokojnie jestes w stanie sie utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijesz Noblesa mocz swego Szweda w hołdzie mu wznosisz Jego moczem toast?czy on zatrudnił Cię z przyjemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli również przez takie wchodzące w skład multi kulti przybłędy z polski jak Ty. każdy chce żyć. każdy chce pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypad wiesniaki jak nie macie nic do napisania, no ja tez noblesa kiedys sie oburzalem kiedy ludzie obrazali kolorowych, ale szybko mi przyszlo oduczyc sie tolerancji dla multi-kulti kiedy zamieszkalem za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie była to zbyt pochopna decyzja ale w Szwecji rozowod dostajesz w 5 minut więc nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko francuski Ci dobrze idzie bo szwedzki kiepsko skoro na super arcy turbo mądrym forum znosisz niedogodności ze strony trolli. powinnaś na forach szwedzkich pisywać , tam wyższy poziom i kultura. ale po szwedzku ani me ani be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Ci powiedział, że nie udzielam sie na szwedzkich forach? Mam wymienić kilka? Flashback, hamsterpaj, bröllopstorget.. To ze wiele Polaków tylko potrafi sprzątać tutaj to nie znaczy ze ja nie jestem ambitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzepiekońszczak
na Islandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×