Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amelia79

Jakie rolety,zaluzje

Polecane posty

Ja mam rzymskie i jak na razie jestem z nich zadowolona. W razie czego ściągam, wypiorę i z powrotem wieszam. Zdecydowałam sie na takie z powodu niewymiarowych okien. Stare budownictwo tak już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja też mam rzymskie. Wcześniej miałam takie białe z ikea, ale one były krótkie a nie mieli tam innych długości. Teraz kupowałam w salonie Telimenastudio na wymiar i jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollka

My mamy żaluzje drewniane firmy Iskra z Pruszkowa i bardzo dobrze się sprawdzają. Są estetyczne i solidnie wykonane. W tej samej firmie mają także dobry wybór rolet, okien, drzwi zewnętrznych czy bram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaricia

U nas są rolety rzymskie z salonu Makra2 z Łodzi. Rolety są firmy Hanarol i fantastycznie wyglądają, sterowanie jest proste, działa bezawaryjnie, łatwo się je też montowało. Po całości jesteśmy zadowoleni z  wyboru tych rolet, wyglądają dużo lepiej niż zasłony, które poprzednio mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Nerek

A może plisy oczywiście z dobrze dobraną fakturą i kolorystyką? https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorana

rolety? żaluzje? przecież to jest już niemodne... weź się zastanów nad plisami. Plisy nafi sa bardzo fajne i łatwo je pod siebie "zrobić" u nich na stronie plisa.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×