Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo średni ON

Czy atrakcyjna kobieta może NAPRAWDĘ pokochać niezbyt przystojnego faceta?

Polecane posty

Gość ...
Dnia 31.10.2014 o 16:39, Gość iZizu napisał:

Jezeli On jest - inteligentny - pracowity, z dobrym zawodem - wykształcony - interesujący -zadbany - z dobrej rodziny TO , TAK , mozna pokochać takiego faceta nawet jezeli nie jest super przystojny , a jeśli ma kase dodatkowo to jest jeszcze jeden plus

To dlaczego mając te wszystkie cechy (poza zawodem, bo jeszcze studiuję) nie jestem w stanie znaleźć kobiety, nawet wśród tych mniej atrakcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci atrakcyjna kobieta?? To takie ważne? ?? Pojęcie atrakcyjności dla każdego człowieka jest różne a szukanie tylko po wyglądzie plytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Żadna kobieta nie może, nie tylko atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 24.03.2019 o 00:31, Gość ... napisał:

To dlaczego mając te wszystkie cechy (poza zawodem, bo jeszcze studiuję) nie jestem w stanie znaleźć kobiety, nawet wśród tych mniej atrakcyjnych?

up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ... napisał:

up!

Wiodcznie jesteś chùjowy. Pora abyś przestał sobie wmawiać że jesteś zajebisty. Skoro żadna cie nie chce to nie jesteś. Wygląda kwestia drugorzędna. Twoje uzalanie się zenuje nawet samych czytających. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiodcznie jesteś chùjowy. Pora abyś przestał sobie wmawiać że jesteś zajebisty. Skoro żadna cie nie chce to nie jesteś. Wygląda kwestia drugorzędna. Twoje uzalanie się zenuje nawet samych czytających. 

Niczego sobie nie wmawiam. Nie uważam się za zajebistego, wiem, jakie są moje wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
10 godzin temu, Gość szkoda gadać napisał:

Żadna kobieta nie może, nie tylko atrakcyjna.

Prawda. Kobiety kochają tylko wygląd, nic poza tym. Jak facet przestanie być przystojny, to go rzucają.

Dnia 24.03.2019 o 00:31, Gość ... napisał:

To dlaczego mając te wszystkie cechy (poza zawodem, bo jeszcze studiuję) nie jestem w stanie znaleźć kobiety, nawet wśród tych mniej atrakcyjnych?

Bo kobiety mówią jedno, a robią drugie. Żadne cechy nie mają znaczenia, jeśli nie jesteś przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 godzin temu, Gość ech napisał:

Prawda. Kobiety kochają tylko wygląd, nic poza tym. Jak facet przestanie być przystojny, to go rzucają.

Bo kobiety mówią jedno, a robią drugie. Żadne cechy nie mają znaczenia, jeśli nie jesteś przystojny.

Oczywiście, że tak. Tylko, że żadna się do tego nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×