Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy myślisz o mnie czasami?

Polecane posty

Gość gość
Co poczniesz, gdy zostaniesz sama Bez nikogo stojącego u boku twego? Zbyt długo już bawiłaś się w chowanego Wiesz, że to tylko twoja głupia duma Layla, rzuciłaś mnie na kolana Layla, błagam, skarbie proszę Layla, kochanie, nie ukoisz mojego strapionego umysłu? Próbowałem cię pocieszyć, Gdy twój facet zawiódł cię Niczym głupiec zakochałem się w tobie A cały świat mi stanął na głowie Layla, rzuciłaś mnie na kolana Layla, błagam, skarbie proszę Layla, kochanie, nie ukoisz mojego strapionego umysłu? Znajdźmy najlepsze wyjście z tej sytuacji 'Zanim kompletnie oszaleję Nie mów mi, że nie ma wyjścia I że cała miłość ma na próżno jest Layla, rzuciłaś mnie na kolana Layla, błagam, skarbie proszę Layla, kochanie, nie ukoisz mojego strapionego umysłu? Layla, rzuciłaś mnie na kolana Layla, błagam, skarbie proszę Layla, kochanie, nie ukoisz mojego strapionego umysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami.... Ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, czy śpisz pijana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość78100
Mysle o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leze przy nim i mysle o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle. Dobrze ze jutro się zobaczymy.. tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:42 jak kochasz się z nim też myślisz o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się ze myślę.. wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej : ) Chociaz pomarzyc mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak że się tylko zdarza, bo ja już po prostu nie potrafię kochać się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie odejdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... oraz że cię nie opuszczę... ładnie to ułożyli, miłość może przeminąć, uczciwość pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=d44ehMIQ-ng Jestem obcy w twoim mieście To jest miejsce do którego przynależę Leżące za ramka A zasłona jest rozdarta ponownie Zawodzący saksofon A ty wiesz, ze to wszystko jest w mojej piosence Wszystkie grzechy, które mogę podjąć Ale ty nawet nie znasz mego imienia Masz takie poczucie zabawy Ale wiesz, ze ja mam jeden Cale dobro zmieniło się w zło Wszystko, wiesz co o tym myśle Nie ma czasu na marzenia Nie ma czasu na westchnienia Nie ma czasu by zabić Kiedy miłość mija I kim jest ten płaczący na ulicy Śmierc jest przyjacielem, którego dopiero poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mysle. Dobrze ze jutro się zobaczymy.. tęsknię x do kogo to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=L6EuS2suRbI Czesc! Bylem z Toba sam na sam w moich myslach, W moich snach calowalem Twoje usta tysiace razy, Nieraz Cie widze przechodzaca za moimi drzwiami... Czesc, czyzbys mnie szukala? Widze to w Twoich oczach, Widze to w Twoim usmiechu; Jestes tym, czego zawsze pragnalem, Moje ramiona sa szeroko otwarte. Bo Ty zawsze wiesz co powiedziec, Wiesz zawsze co masz zrobic, A ja chce Ci tylko powiedziec: \\\"Kocham Cie\\\". Szalenie pragne zobaczyc promienie slonca w Twoich wlosach, I mowic Ci co chwile, jak bardzo jestes dla nie wazna. Nieraz czuje moje serce wyrywajace sie z piersi... Czesc, chce abys o tym wiedziala. Bo zadaje sobie pytanie: \\\"gdzie teraz jestes?\\\" I pytam sam siebie: \\\"co teraz robisz?\\\", Jestes gdzies tam samotna? Czy z kims, kto Cie kocha? Powiedz jak mam zdobyc Twoje serce, Bo nie mam o tym pojecia. Na poczatek jednak pozwol mi powiedziec: \\\"Kocham Cie\\\". Czesc, czyzbys mnie szukala? Bo zadaje sobie pytani: \\\"gdzie teraz jestes?\\\" I pytam sam siebie: \\\"co teraz robisz?\\\", Jestes gdzies tam samotna? Czy z kims, kto Cie kocha? Powiedz jak mam zdobyc Twoje serce, Bo nie mam o tym pojecia. Na poczatek jednak pozwol mi powiedziec: \\\"Kocham Cie\\\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę o nim cały czas, nie widziałam go już półtora roku:-( i co mam zrobić? Tęsknota jest straszna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do P. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc wczoraj 6:30;;;jeśli tak bardzo tęsknisz to zadzwoń,nie bądź tchórzem.Nie lubię ciap.Odwaz się wreszcie,nie bądź dzieciak,bo pomyśle,że nigdy nie dorośniesz.Tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałeś się tylko mną zabawić,lecz ci się nie udało,nie chciałeś zwiazku wiec w czym jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałem, chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz wszystko najlepiej, nawet nie masz potrzeby pytać, daj fragment numeru, zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odważna? czekam, nie bądź małą dziewczynka, tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Ale ty nie zadzwonisz znam cię dobrze,nie masz odwagi.I jak miałabym się czuć przy tobie bezpiecznie skoro nie masz odwagi nawet zadzwonić.Liczą się czyny a nie słowa,pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie mam odwagi, jak ja siebie za to nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nielogiczna, wiesz lepiej czy zadzwonię czy nie, sama nie masz odwagi, tchórz Cię obleciał, nie nawijaj z poczuciem bezpieczeństwa, przeciętna kobieta potrafi tym wytłumaczyć wszystko, widać nie zależy Ci abym zadzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy desperaci traktują poważnie, takie jak te tematy, do tego stopnia, że nawet zamieszczają jakieś wierszydła hehe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inni potrafią tylko otworzyć puszkę z browarem, nawet nie mają siły przeczytać całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×