Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myslicie o halloween

Polecane posty

Gość osobniczka2
Jestem wierzaca i obchodze halloween. Mieszkam w UK, tutaj to jest wielkie swieto czy tez wydarzenie. W tym momencie otwieralam drzwi chyba z 20 raz, boje sie ze zabraknie mi cukierków dla dzieciakow :D w pracy sie przebieralismy, mnostwo dekoracji bylo, po pracy pojechalismy z narzeczonym do restauracji - kelnerzy przebrani za duchy, zombie, wampiry, muzyka z horrorow, wiszace pajeczyny, extra klimat :) jutro idziemy na mega impreze hallowenowa :D polecam rozluźnic troche zwieracze i sie tak nie napinac na kazde "insze" zwyczaje :) jesli ktos jest naprawde wierzacy to nie pozwoli sobie zeby jakies demony przebrane czy realne mialy wstep do jego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie odpisalas dlaczego oczekujesz ZAKAZU Hallowen i powinno być to zabronione . Nie uciekaj, zachowaj się jak na inteligentną osobe przystało i użyj jednego argumentu ,a nie chlapnelas zakazem i nawet wytłumaczyć tego nie potrafisz Czy katolik nie umie na logiczne argumenty rozmawiać, choć jeden przedstawić?? Twoim zdaniem zabronione swietowanie hallowen powinno być bo.......?? Jak do tej pory niestety potwierdzasz regule, ze katolicy nie potrafią w ogole rozsądnie rozmawiać opierając własne zdanie na argumentach, tylko bo tak i kropka Ja jestem baaardzo ciekawa dlaczego WSZYSTKIM chcesz ZABRONIC Hallowen . No ale odpowiedzi się nie doczekam Jesteście dumni z takiej reprezentantki waszego katolicyzmu ? Spieprzyla jak przyszło co do wymiany poglądów i uzasadnieniu swojej idei gloszac zakaz hallowenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to! Toksyczna dobrze mówi, wódki jej dajcie! Nie można zabraniać k***a! Zabronią helloween a potem zabronią onanizmu! A jak już zabronią onanizmu to zaczną nam mówić jak mamy się ubierać! Czy tego chcecie?! Chcecie żeby w Polsce było jak u ciapatych albo ruskich? Takiej przyszłości chcecie dla swoich dzieci i wnuków i prawnuków i praprawnuków?! NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ I SWOBODA! Jak śpiewał pewien zespół disco polo. Co nie zmienia faktu że helloween to głupota rodziców i rozwydrzone w**********e bachory łażące po domach za słodyczami. PRECZ Z KOMUNĄ i HELLOWEEN! PRECZ Z WYZYSKIEM! CHCEMY CHLEBA I PRACY! Mamy dość kolejnych tematów zastępczych! Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie chodziły dzieci poprzebierane , dostały cukierki i poszły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHODŹCIE ZA MNĄ! Ruszmy na redakcję kafeterii! Obalmy tyranię m********ek na naszym forum! Niech dzisiejszy dzień będzie wielkim dniem! Niech DZIŚ ZACZNIE SIĘ REWOLUCJA NA FORUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze spalonych wsi, my z głodujących miast, za głód, za krew, za lata łez już zemsty nadszedł czas! Za głód, za krew, za lata łez już zemsty nadszedł czas! Więc zarepetuj broń i w serce wroga mierz! Dudni nasz krok, milionów krok, brzmi partyzancki śpiew. Dudni nasz krok, milionów krok, brzmi partyzancki śpiew. Gdy padniesz w polu, hen drzewa zaszumią w takt. O, jak to pięknie i jak to prosto za wolną Polskę umierać tak. O, jak to pięknie i jak to prosto za wolną Polskę umierać tak. Więc naprzód, Gwardio marsz! Świat płonie wokół nas i zadrży wróg i zginie wróg z ręki ludowych mas! I zadrży wróg i zginie wróg z ręki ludowych mas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Bawcie się w to, ale beze mnie. Taki bajer jak Walentynki. Co kto lubi, ale nie podoba mi się, że jest organizowane w przedszkolu i szkole. Wiecie, że ta dynia ze swieczka jest symbolem szatana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że w sumie nie wiadomo skad wywodzi się halloween? Że dynia ze świeczką może też oznaczać obecność duszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel to może jest nas dwóch ciężarnych:P Cały czas jednak twierdzę że całe to haloteges to służy jedynie do nabijania w dynię rodziców którzy za to płacą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallowen to swieto poganskie a ze poganka nie jestem to nie obchodze tego swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczna odpisałam. To ja autorka. Nic Ci nie zakazuję. Wyrażam zdanie że moim zdaniem powinno być zabronione i jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś wiedziala że chodzi mi głównie że powinno być zabronione w tej wierze, bo pisałam że idzie przełknąć halloween którzy nie chodzą do kościoła. A dlaczego powinno być zabronione ? Bo jest sprzeczne z wiarą. Proste. Ale to nie znaczy że ci zabraniam, nie mam takiej władzy :-P ale zdanie na ten temat mogę mieć . Tak jak ty masz swoje i ja cie nie obrażam. Więc ja nie praktykuje halloween i mam na ten temat swoje zdanie, ty sobie lataj przebrana za wampira i nikt ci nie broni. Temat miał być luźny a ty jak zwykle bojowo nastawiona :-D mimo to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto , ja nie mam kija w zadku na wszelakie zabawy, czy to jakiś twoich religijnych, czy to innych nie mających podloza religijnego . Ty masz. Doprawdy każdy krok stawiasz pod pryzmat swojej wiary ? tak scisle przestrzegasz nakazow i zakazów Biblijnych i tego co ksiadz na ambonie wygłasza? Pzreciez w WASZEJ wierze przez KK jest definitywnie zabronoone Hallowen, Kucyki Pony, H.P, papiero toaletowy z logo owieczki , wiec po co ten twój apel z zakazem? to jest oczywiste jak KK do tego podchodzi i jak to potepia Po kiego tutaj inne osoby wlączasz ,które NIE identyfikują się z twoim wyznaniem? Każdy wierzący i NIEwierzący doskonale zdaje sobie sprawę ,ze Kosciol Katolicki temu się sprzeciwia Na każdym portalu da się wyczytać i w tv jak KK negatywnie i krytycznie do powyżej wymienionych sytuacji się odnosi Doprawy wyjmij kija z zadka i jak już zyj z zgodnie z Biblia w każdym temacie a nie wybiorczo tak jak wygodniej. Duzo sytuacji codziennych jest sprzeczne z wiarą i jakos o to nie dbasz . Zaduszki, choinka , Zabawa Andrzejkowa tez eliminujesz z twojego życia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A choinkę masz w domu na boże narodzenie ? To tez poganska tradycja a nawet księża je w kościele przystrojone trzymają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie halloween jest glupie i nie obchodze a cukierki kupilam dla swietego spokoju zeby gowniarze nie obrzucili mi domu zgnilymi jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia jest taka ,ze tam gdzie mieszkamy na naszym osiedlu dzieci przebrane chodzą po domach TYLKO tam gdzie jest przystrojona brama/futrka/drzwi jakims motywem Hallowen. Ten kto nie ma zadnej ozodby w klimacie hallowen ten nie jest nawiedzony przez ZADNE dziecko. Dlatego nie rozumiem autorki sprzeciwu tutaj Nie chce brać udziału w tej zabawie, bo kłoci się z jej ideologia, niech nie przystraja drzwi ,czy bramy Halloween Niektórzy moi sąsiedzi od lat NIE przyzdabiają motywami hallowen bram i NIGDY psikusów zadnych nie mieli , bo dzieci chodzą TYLKO do tych tam gdzie jakieś straszydło widnieje na czyimś podowrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
Rozmawialam dzis czy wczoraj z LenkaMarlenka. Napisala, ze ona nie obchodzi H., a na drzwiach wywiesila tabliczke czy kartke "Nie obchodzimy Halloween" aby dzieciaki jej nie nachodzily. Mozna? Mozna. Tylko mozgu trzeba uzyc i miec w sobie odrobine zyczliwosci i wyrozumialosci dla odmiennosci. Ale jak wiemy, zaloga kk ma z tym duzy problem, co widac w tej i innych dzisiejszych dyskusjach na kafeterii i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz na slowo - takich ludzi jest wiecej, tylko nie traca energii na bezproduktywne uzeranie sie z ludzmi, ktorzy uwazaj przebranie kosciotrupa za symbol Szatana. No ale ktos musi odwalac czarna robote, nie? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnika z Widłami tez będą wyzywać od czci i wiary?? Jeeny , toz to jakaś obsesja. Żeby więcej osób publicznie głosiło glos rozsądku bez popadania ze skrajności w skrajność to miałabym znacznie lepsze zdanie o osobach identyfikujących się z KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałacyk michla
Polski zacofany katolo grajdoł :o cały świat na luzie albo się w to bawi albo zlewa tylko polaki co roku płaczą nad halołinem, doszukują się Bóg wie czego i debatują nad jego zuuueeem. Matko ale siara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemnota panuje w PL i tyle. Mam w doopie, co katoczuby mają na ten temat do powiedzenia. Nie muszą obchodzić tego "święta", ale guzik im do tego, co robią inni. P.s. "Wasza" choinka, pisanki i stawianie zniczy na grobach też się wywodzi z pogaństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×