Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mysle o sponsoringu..

Polecane posty

Gość gość
za tysiaka pojdziesz w tango? tania jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jedno spotkanie?:D Chyba nie taka tania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
Tak tez dzisiaj mi powiedziala kolezanka.Przyjaciel np daje mi 200zl na weekend,na jakis obiad To nie sa wilkie pieniadze Kupuje wszystkie ciuchy,buty,kosmetyki,markowe perfumy,Tankuje samochod itd Raz miałam do zapłacenia duzy rachunek 4000 przyjaciel uregulował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoj facet co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
Nie sypiam z nim.Widujemy sie raz na 3-4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
Mój facet przeciez o nim nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetem Twoim ? Dlaczego tak rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przyjaciel wie?:) No coz przyjaciel na pewno liczy na cos wiecej, moze sie zakochal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
Z przyjacielem sie tak widuje rzadko.Tak myślę,że on sie zakochał. Z facetem mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I facet nie domyslil sie skad masz tyle kasy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
Nie domyśla się bo ja dośc dobrze tez zarabiam.Zawsze sobie nie żalowałam z ta roznica,ze teraz mi ktos to wszystko kupuje Dobre,markowe rzeczy Mi jednak szkoda było na kurtke zimowa 3tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym :) A Tobie przyjaciel sie podoba czy nie?:) Tak pytam z ciekawosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz smutno mi się zrobiło bardzo jak czytałem twoje posty, mam nadzieje, że to tylko prowo...chcesz sprzedać swoją godność, szacunek do siebie za samochód ?, bo nie chce Ci się jeździć komunikacją miejską ? to brzmi jak tragiczny nieśmieszny żart...wiesz, nie chce Cię obrażać, ale na prawdę nie wyobrażasz sobie, jak zdewastuje to całe twoje życie ? znienawidzisz siebie, swoje ciało, do końca życia będziesz pamiętać stop klatki jak oddajesz się komuś za pieniądze, chciałabyś, żeby twoja matka miała taką córkę, albo twoja córka taką matkę ? myślisz, że przyrobisz na auto a potem pstrykniesz palcami i wszystko wróci do sytuacji sprzed ? tak nie będzie, Ty się zmienisz na gorsze, będziesz już inną osobą, sprzedaną splugawioną, będziesz chciałą o tym powiedzieć przyszłemu mężowi czy po "prostu" go okłamiesz ? myślisz, że tak się buduje związek ? myślisz, że po czymś takim znajdziesz na prawdę wartościowego mężczyznę, który to zrozumie ? na prawdę, zrób to dla siebie i pomyśl nad takimi słowami jak własna wartość, szacunek do samego siebie, odpowiedzialność, honor itd. i jeszcze na koniec, daruj sobie słowo "sponsoring", jesteś taka szczera to miej odwagę nazywać rzeczy po imieniu, czyli - myślę o k****eniu się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
Jako przyjaciel tam ale chemii brak.Jest wspaniałam przyjacielem,zktórym super się spedza czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
I tylko na niego zawsze moge liczyc.Jest takim moim aniolem.Przy nim zaczelam normalnie zyc,nie bojac sie jutra,niczego bo wiem ,ze jest on On jest takim wszystkim bo jak mam jego to niczego sie nie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo jest starszy od Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
W moim wieku czyli koło 30stki,rocznikowo tak samo. Jak jest to nigdy sie nie nudzimy.Te same temperamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak z Nim spedzasz czas to jakie masz wytłumaczenie dla swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przyjacielaa
Z 2 godzin co 3 miesiące to chyba nie musze sie tłumaczyc.Moge przeciez byc w pracy,u kosmetyczki,u rodzicow na obiedzie,u chrzesnicy Bez przesady.Nie spowiadam sie co 5 min gdzie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×