Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NienawidzeGo

Mój mąż s******l mnie zgwałcił!!!!

Polecane posty

Gość gość
"Odejście wcale nie jest łatwe" Haha no z takim podejściem to nie dziwne ,że potem mąż robi piekło żonie a ona tylko płakać na kafeterii potrafi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ty co sie smiejesz to na prawde masz pojecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarze niektórych są żałosne. Żalosne gimbusy, ktore nie wiedza co to gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wróć do domu pod nieobecność męża zabierz swoje rzeczy na spokojnie jeśli bedzie w pobliżu to nie pozwoli na to, pozew o rozwód ja bym go jeszcze na policję zgłosiła, jeśli masz dom rodzinny w pobliżu pracy to bardzo dobrze jesli nie to może to być problem, matce powiedz jak bedziesz gotowa bo tez nie wiadomo jak się zachowa może stanąć po twojej stronie a może uznać że nic się nie stało, z własnego doświadczenia wiem że kobiety w tych tematach potrafią być podłe i wrecz wmawiać ze to o się stało jest twoją winą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyje jest mieszkanie? Dlaczego ona ma odejść? Może ma pracę tam gdzie mieszka niech on się wynosi w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie slub koscielny?jesli cywilny tylko, to taki nie jest wazny, mozesz sie wycofac z tego ukladu, wszystko w twoich rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze zrobił! mężowi się nie odmawia widziały gały co brały powinnaś mu lizać stopy że w ogóle jeszcze miał na ciebie ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NienawidzeGo
Mamy ślub kościelny. Mieszkanie jest wspólne, chociaż to on je kupił. Teraz mam iść na cmentarz z rodzicami na grób dziadków, ale najchętniej zostałabym cały dzień w łózku - normalnie psychicznie czuje się fatalnie. A ten gnój został we wroclawiu, bo ma tam pochowaną matkę. Wczoraj napisała mi smsa i dzwoniłczy dotrłam już do rodzicow, wyłączyłam telefon. Zadzwonił do mojej matki i sie zapytał czy jestem i matka miała jeszcze do mnie k***a pretensje że mężulkowi nie dałam znać, że dotarłam bezpiecznie. Ze jestem egoistką, kiedy on sie martwi, Kurwa to jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j stąd gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzasz i tyle maz i g**** eeeee , pewnie dajesz mu raz na miesiac i facet zucil sie na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to co ma tam wrócic by znów ją zgwałcił? nie wiadomo jak się zachowa twoja matka, ja na twoim miejscu już bym tam nie wróciła uciekaj póki nie macie dzieci jeszcze ułożysz sobie życie z kimś wartościowym jeśli nie chcesz mieszkać z rodzicami to wynajmij jakieś mieszkanie, pokój do czasu aż sie nie wyjaśni sprawa mieszkania wnoś od razu o rozwód, najlepiej od razu po świętach poszukaj prawnika powiedz wszystko łącznie o gwałcie on ci powie co robić narazie nie mów nic matce po co ma się mieszać, jeśli nie stanie po twojej stronie to bedziesz musiała się wyprowadzić bo nie da ci żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze powinnas zostac u mamy.Skoro on nie widzi problemu, to zobaczy wtedy ze cos nie tak i pewnie przyjedzie porozmawiac.Moze nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobil.Tak wogole to ogromna roznica wieku, 8 lat, zawsze bylam zdania ze jesli facet szuka duzo mlodszej to bynajmniej nie kieruje sie uczuciem.Dlatego unikam takich bo to ich jedyne kryterium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a nikt nie ma prawa nikogo gwałcić nawet własny mąż s********j gnoju stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mieszkanie jest wspólne, chociaż to on je kupił" Jak możesz twierdzić, że mieszkanie jest Twoje, skoro to on je kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NienawidzeGo
Nie powiedziałam, że mieszkanie jest moje!! tylko że jest wspólne bo jeseśmy małżeństwem! Ide na groby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie nie roumiem, dlaczego wstydzisz sie powiedziec o tym matce!!! Nie tylko cala rodzina powinna sie dowiedziec, ze ten facet to kawal gnoja, ale przede wszystkim powinnas zglosci g**** na policje. Nikt, nawet maz nie ma prawa zmuszac zony do seksu! To on powinien sie wstydzic, nie ty. Jak nic z tym nie zrobisz, to nie zdziw sie, jak on to bedzie robil to zawsze wtedy, gdy bedzie mial ochote. Kobiety, szanujcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiotyzm , masz kobieto jakieś urazy z dzieciństwa? Facet chciał seksu a Ty powinnaś jemu dać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam ojtam.....pizzda nie mydło.....problem robisz trza było mu jeszcze loda zrobić i srake podstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to nie maszyna babochłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety ale gwa/lty malzenskie to temat tabu,no bo niby jak mozna zg/wa/lc/cic swoja zone.niektorym sie to w glowie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W glowie sie nie mieci? A to ciekawe.....gdyby kobiety nie bylyby takim tchorzami jak autorka, to by sie zaczelo poniektorym to w glowach miescic:O Jak jest akcja, to powinna byc reakcja. Jezeli kobeta nic nie robi z tym, ze maz ja zg***** albo pobil, to niech sie nie dziwi, ze on to bedzie robil znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz z moim chcialam bardzo, ale byłam po poronieniu, a on chciał bez zabezpieczenia, i mówiłam, że nie chcę, a on i tak mnie w*****ał, czułam się beznadziejnie, bo się strasznie bałam ciąży i jeszcze czułam się, że moje zdanie nic nie znaczy, a potem jeszcze długi czas miałam do siebie żal, że nie chciałam seksu i jak ja mogłam. Straszne sa takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kobiety,macie strasznie niskie poczucie wartosci,po poronieniu pan i wladca chce i w dodatku bez gumki.ja bym takiego przez okno wyrzucila chyba.noz kuwa,zaden facet mi nie bedzie mowil co mam robic a w takich sprawach to juz w ogole.moj sie kiedys do mnie dobieral,ja nie chcialam,to mu tak trzasnelam w ryja,ze krew sikala.rozstalam sie z nim,bo to ch..j nie facet,jesli nie rozumie slowa NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgwałć go teraz TY i będziecie kwita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zona caly czas mowi nie i nie to facet ma juz dosc i sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życze ci debilu byś sam został w******ny w o***t kijem od szczotki najlepiej wtedy bedziesz śpiewał inaczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas powiedziec mamie i zglosci zdarzenie na policje. jezeli teraz nie zareagujesz, czeka cie pieklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwa to cie wyplula z ledzwi, oszolomku z mala pala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim obowiązkiem jest dbanie o potrzeby męża, To nic złego że mąż wzioł to co mu się należaló

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×