Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Laser frakcyjny co2

Polecane posty

Gość gość

Witam chce umówić sie na zabieg laserem frakcyjny co2 i z tego powodu mam jedno zasadnicze pytanie,a mianowicie czy laser frakcyjny różni sie czymś od lasera frakcyjne co2, gdyż w różnych klinikach jest oferta zabiegu laserem frakcyjnym a w innych frakcyjnym co2, czy to jest to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gabinecie Fleur de Beuty podobało mi się, że dali po laserze frakcyjnym dali mi krem. W poprzednim gabinecie dali mi tylko receptę i musiałam go kupić sama :/ Warto jeszcze podkreślić luksusowy wygląd gabinetu - tak ładnie urządzonego jeszcze nigdy nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasery frakcjonujące, czy nazwiemy je fraxelami (nazwa od ładnie wypromowanego, jednego z pierwszych laserów do frakcjonowania - FRAXEL), laserami fraksyjnymi czy frakcjonującymi mają za zadnie w skrócie podziurkować skórę w celu jej obkurczenia, przebudowy (czyli resurfacingu) i pobudzenia produkcji kolagenu. Różnica polega na tym czy są to lasery ablacyjne czy nieablacyjne. Oczywiście każdy producent może ustawić inne parametry i moc, wielokrotność impulsu, szybkość trwania, częstotliwość, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem po 2 zabiegu tym laserem, dzięki tym zabiegom pozbyłam sie przebarwień, dziur po tradziku i drobnych zmarszczek, ogólnie poprawiła sie moja kondycja skóry, zawdzieczam to lekarzom ktorzy pracuja w Amaryllisie, poprostu profesjonalisci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja również byłam na zabiegu w klinie Amaryllis, kupiłam grupona z ich oferta, cena bardzo dobra, lekarze również, wszystko oceniam na piatkę, z zabiegu jestem bardzo zadowolona, miałam bliznę 2 cm a teraz mam gładka, ładną skórę, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile miejsc tyle różnych laserów. Aczkolwiek ja zdecydowałam się na leczenie trądziku laserem frakcyjnym i jak na razie jestem zadowolona z rezultatów ponieważ skóra mimo, że początkowo była podrażniona teraz już nie jest taka przesuszona i wrażliwa jak wcześniej. Dlatego śmiało mogę polecić : http://www.beauty.com.pl/pl/leczenie-tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTRZEGAM przed laserami. NIEODWRACALNIE niszcza skore, skora staje sie cienka i such ajak pergamin, do tegp pomarszczona, bo zostaje zniszczony kolagen w niej zawarty. bedziecie plakac. STANOWCZO ODRADZAM. tu jest pelno reklam, bo gabinety pokupowaly drogi sprzet i teraz musza na nim zarabiac, jednak to sie odbywa kosztem zniszczenia skory klientkom!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka99
Ja robiłam blizny potrądzikowe laserem ResurFX. To chyba nie to samo ale i tak Wam napiszę, jakie mam wrażenia :) Więc w tym celu poszłam do salonu Vici w Krakowie. Zabiegi niestety trochę bolą, ale do przeżycia. Ja zrobiłam trzy zabiegi i buzia jest o wiele gładsza, blizny i dziurki się spłyciły. Zastanawiam się nas jeszcze jednym bo teoretycznie wykonuje się 3-5 takich powtórzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kokolka tez robilam blizny tym laserem ale na razie pierwszy zabieg, poki co po zabiegu jestem 4 dni, efektow na razie nie widze za bardzo, mam kilka blizn na twarzy starych chcialam to usunąc dlatego zdecydowalam sie na ten zabieg , po jakim czasie bedzie cos widac ta skora sie bedzie złuszczac ?bo zostaly mi dziurki po laserze i nic sie na razie nie dzieje z moja skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nie wierzyłam w cudowne działanie tego lasera, dopóki sama się nie przekonałam w la pelle we wrocku naprawdę ten laser niweluje wiele oznak starzenia, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_aNIELA
Zadowolona jestem bardzo z tych zabiegów laserem frakcyjnym co2 w klinice Drlegrand.pl w Krakowie. Byłam aż na 3 zabiegach i zmarszczki wyraźnie spłycone. Buzia wygląda dużo młodziej i promienniej. Świetny specjalista się mną opiekował przez cały ten czas. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka7
Moim zdaniem jest to to samo. Zapytaj się może tutaj http://drlidiarajzer.pl/frakcyjny-laser-co2/ . Ja miałam robione zabiegi na twarz, pupę i piersi. Różnica jest ogromna. Fakt, że skóra nie wygląda przez kilka dni ciekawie, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniZalewska
Korzystałam z zabiegów laserem frakcyjnym co2 u pani doktor w klinice Dr Legrand w Krakowie. Jestem zachwycona efektami jakie udało się Nam uzyskać. Moja skóra wkoncu wyglada młodziej, świeżo, bruzdy i drobne zmarszczki ładnie się wypłicily.. skóra mocno się pojedrnila, a ja wyglądam na wypoczęta. Polecam wszystkim ten zabieg jak rownież to miejsce na mapie beauty Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser frakcyjny u mnie świetnie się sprawdził przy usunieciu blizny po cesarskim cięciu. Niestety szycie nie było wykonane perfekcyjnie i blizna była bardzo widoczna i nieestetyczna. Na zabieg udałam się do dr Jędrys z polecenia znajomej i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest rewelacyjny, po bliźnie nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaGlowacz
ykonywałam serie zabiegów laserem CO2 na blizny potrądzikowe u Pani doktor w klinice Dr Legrand w Krakowie. Próbowałam wielu sposób aby pozbyć się tych szpecących „pamiątek” po trądziku, jednak wszystkie dotychczas wypróbowane przeze mnie metody nie były skuteczne. Wkoncu przekonałam się do zabiegu laserowego i przyznam, że była to najlepsza decyzja. Blizny po ok. 6 zabiegach ładnie się wypłycily, ich krawędzie stały się bardziej równomierne przez co już nie są tak widoczne. Ponadto skóra się zagęściła, ujędrnia i mocno zagęściła. Polecam dziewczyny zabiegi laserem frakcyjnym Co2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ,że te wszystkie wpisy to reklama gabinetów czy nie ma kogoś kto szczerze opisałby zabieg CO2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam zabieg tydzień temu i cóż mogę napisać.... może zacznę od bólu,no niestety mnie bolało przeokropnie .Po samym zabiegu twarz bordowa ,obolała ,z cieknącą krwią ,brzmi drastycznie ,ale tak to u mnie wyglądało ,kolejne dni bez zmian ,tylko krew pozasychała tworząc na całej twarzy strupy ,których nie wolno zrywać ,poza tym widoczna kratka od lasera na jednym policzku.O wyjściu do ludzi nie ma mowy.Dziś jest szósty dzień po zabiegu i jest minimalnie lepiej,ale nie wiem kiedy to wszystko zejdzie i wróci do normy,czy efekt końcowy będzie tego wart,na dzień dzisiejszy myślę że nigdy tego nie powtórzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super urządzenie! Miałam zabieg w Kaczyńscy Clinic w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Udało mi się znacznie rozjaśnić przebarwienia i moja tworz wygląda dużo lepiej niż wcześniej. Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia ‎2018‎-‎11‎-‎27 o 13:25, Gość gość napisał:

Zrobiłam zabieg tydzień temu i cóż mogę napisać.... może zacznę od bólu,no niestety mnie bolało przeokropnie .Po samym zabiegu twarz bordowa ,obolała ,z cieknącą krwią ,brzmi drastycznie ,ale tak to u mnie wyglądało ,kolejne dni bez zmian ,tylko krew pozasychała tworząc na całej twarzy strupy ,których nie wolno zrywać ,poza tym widoczna kratka od lasera na jednym policzku.O wyjściu do ludzi nie ma mowy.Dziś jest szósty dzień po zabiegu i jest minimalnie lepiej,ale nie wiem kiedy to wszystko zejdzie i wróci do normy,czy efekt końcowy będzie tego wart,na dzień dzisiejszy myślę że nigdy tego nie powtórzę .

i jak efekt po czasie?warto było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg

4 tygodnie po laserze co 2. Skóra była do wyjścia po tygodniu. 4 tygodnie po skóra moim zdanie gorsza niz przed zabiegiem. Przebarwień nie usunęło. Zmarszczki chyba sa takie same lub trocher wieksze. Dziury jak były tak są. Buć może trzeba jeszcze czekac na efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg

i jeszcze jedno przyłożyła mi pani doktor ten laser na bruzdy nosowo wargowe i teraz po jednej stronie mam taki delikatne wgłębienie   o powierzchni około 0,5 cm 2 dziwnie to wygląda i nie symetrycznie. W tym miejscu skóra jest delikatniejsza może laser miał za duże parametry jak na to miejsce. W dodatku powstał mi nowy pieprzyk i nowe i ze dwa nowe przebarwienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja polecam laser frakcyjny w Centrum Medycznym Arkady w Krakowie. Pani kosmetolog, Kasia, jest profesjonalistką, a do tego bardzo miłą i ciepłą kobietą ze świetnym podejściem do pacjentek. Efekty zauważyłam już po pierwszym zabiegu laserowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg

mam przebarwienia wzdłuż bruzd nosowo wargowych i chyba lekki przypalenie skóry. Wyglądam przez to gorzej niz przed zabiegiem. Nie wiem czy ipl pomoże na te przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg

Ja nie polecam  tego zabiegu w ogóle a zwłaszcza w Medistice w Krakowie na Kazimierza Wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg

Nie wiem może to później się  poprawi ale na ten moment  to nie jestem ani troche zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Cześć,  jestem po drugim zabiegu laserem frakcyjnym. Pierwszy miałam 4 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wczoraj miałam drugi zabieg i teraz moje pytanie, bo po pierwszym zabiegu przez 3 dni wyglądałam fatalnie, jakbym zacięła się na solarium, albo uciekła z pożaru. Wczorajszy zabieg był zrobiony mocniejszymi parametrami, a buzia wyglada dużo lepiej niż za pierwszym razem. Tez jestem czerwona, ale nie, aż tak jak ostatnio. Czy któraś tez tak miała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrfgvg

To wgłębienie to efekt optyczny po prostu przebarwienie, które powstało koło nosa i bruzdy nosowej daje optycznie efekt wgłębienia dziury. Jest delikatny efekt pozytywny jeśli chodzi o OWAL twarzy, ale stanu skóry to mi ani trochę nie poprawiło, jest więcej przebarwień, dodatkow drobne ślady po laserze, które widać przy dobrym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia13

tutaj masz wszystko na temat zabiegi laserem frakcyjnym ablacyjnym o2 https://instytut.bielenda.pl/oferta/medycyna-estetyczna/laser-frakcyjny-ablacyjny-co2/ byłam tutaj i jestem bardzo zadowolona z efektów, bo moje blizny potrądzikowe zostały skutecznie zniwelowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja

laser co2 to ja moge polecic ale tylko swoim wrogom. Nawet gdyby mi płacono za marketing szeptany nie poleciłabym go nikomu bo wiem że ten laser to tylko marketing sprzedawanie marzeń o poprawie skóry, a w rzeczywistośc skóra o tym szybciej sie starzeje i ma duzo gorzą fakturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×