Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Toksyczna to najbardziej nawiedzona baba na forum

Polecane posty

Gość gość
A mnie najbardziej rozbawił tekst-,,stary babsztyl po 40 '' ,ech,wy młodziutkie-głupiutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos o toksycznej kłamstwa wypisuje, bo jak rzadko z nią się zgadzam to jednak odkąd pamiętam a jestem prawie 2 lata tutaj ona zawsze była przeciwko biciu dzieci i nieraz z nią właśnie przeciwko allium byłyśmy w temacie używania pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ta sama suka co wykańcza wszystkie niebieskie po kolei ech KŁAMCZUCHA chce namieszać. TOKSYCZNA to fajna babka to widać jak się ją czyta że ma klasę. a autorce niestety jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomaranczowa mądra autorko super mądrego tematu ujawnij się, pisz na niebiesko, pewnie jestes superidealna przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze co mi się nasunęło na myśl,że pomyliliście toksyczną z allium( ta jest totalnie p**********a), z toksyczną w większości kwestii się zgadzałam jak czytałam jakieś wypowiedzi, normalna zrównoważona kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha myslalam ze ty jestes za biciem dzieci.w takim razie pomylilam sie. Ale nadal uwazam ze grubo z wieloma rzeczami przesadasz toksyczna. Np bardzo tu przeklinasz i caly czas uparcie slepo i glupio mylksz rodzicielstwo bliskosci i wychowanie bezstresowe. Uwazasz ze to to samo i nie widzisz roznicy a jak ktos przytoczy jakies konkrety to piszesz ze twoi znajomo bla bla bla i opierasz sie na mylacym stereotypie zamiast na dowodach. I najgorsze ze moze przeczytac to niedoswiadczona matka..wyrwie z kontekstu twoje wywody i moze sie zrazic do rb. Bo piszesz o tym same zle rzeczy a najlepsze ze nie msz pojecia o zasadach tylko cos tam uslyszysz i juz przerabiasz to na swoje kpyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no toksyczna często myli pojęcia, bo nie podpiera się fachowymi źródłami tylko tym co sobie sama umyśli, że wydaje jej się że tak jest. Żadne argumenty nie trafiają do niej, bo ona nawet nie ma ochoty ich wysłuchac albo przeczytać czegoś na ten temat i wylatuje właśnie z tymi swoimi "przykładami z otoczenia" które akurat niczego wspólnego z omawianą sprawą nie mają. Typowy baran - taran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można wrzucić włażenie na głowę z rodzicielstwem bliskości, to trza być wyjątkowym pacanem weź toksyczna może się doedukuj miast kłapać dziobem oczywiście tego nie zrobisz, bo ci to niepotrzebne i nie raz to mówiłas jak ktoś cię odsyłał do prawidłowych artykułów masakra jak można być taką leberą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to twój proces myślowy oszczędzaj i zakończ , bo finalnym efektem jest nic poza tym jak jedna breja pomyłek, ale pikanterii swoim pomyłkom na mój temat lubisz dodawać i w to ci graj :classic_cool: Sama do własnego szamba wpadasz tym tematem, ja tu oszczerstwami i wyzwiskami nie rzucam, ty a jakże w swoich postach ,aż po oczach daje :D :) Czas zwijać manatki , lecem i kończę ciuciubabke w tym temacie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko co to za bełgot !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest bełgot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna ty tak samo jak wredna lubisz dyskutowac i tłumaczyć się trollom tylko ona jest tu nowa i zielona, a ty taka stara, a taka głupia. Co z tego że zwiniesz manatki jak i tak będziesz biadolić te swoje idiotyzmy na innym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem bardzo ciekawa dlaczego swoje wypowiedzi trzeba podpierać " fachowymi źródłami " ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlatego, że jak się wypowiadasz w kwestii konkretnych terminów typu rodzicielstwo bliskości, które zostało stworzone przez kogos i szczegółowo opisane łącznie z wymyśleniem tej nazwy to wypada coś o tym wiedziec, a nie wysnuwać wnioski na podstawie własnych skojarzeń w głowie jak to robi toksyczna i wrzucac to do jednego wora z bezstresowym wychowaniem i włażeniem na głowę tadaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktos kiedys tez wymyslil zdrowe odzywianie a na kafe podchodzi to pod eko terror z eliminacja wszystkiego co sie da i nikt nie wysila sie by przedstawic rzetelne argumenty,tylko zdrowo sie odzywiam to stosuje mleka roslinne,nie jem glutenu i zero cukru:o i jakos wtedy eko mamy moga jechac po tych na.prawde zdrowo sie odzywiajacych i je wysmiewac, a.toksyczna swojej definicji rb juz nie moze miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię Allium , jest stara i troche szacunku jej sie nalezy inaczej kiedyś sie widocznie dzieci wychowywalo, ja tam nie bije jeszcze ale nie widzę w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt nie może po nikim jechać i go terroryzować przeginając pałę w druga stronę ja nic takiego nie powiedziałam właśnie o to chodzi, ze podobny schemat wypowiedzi i poglądów ma toksyczne to jest właśnie powód dla którego wszyscy powinni zapoznawać się z odpowiednimi źródłami zanim użyja fachowego terminu w swojej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
bosz laski - źródło i teoria to jedno, a jak matki ją stosuję to jest inna sprawa... dlatego kazdy możę podac jakiś przykład, który się edzie różnił od ksiązkowego... i tak był w tamtej dyskusji, o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ToksycznaKobita dziś gość dziś - YEBNIJ się w ryj za ten wpso ,bo już mnie wk***iles Skąd te 600 km ci się wzielo??? pisze o trasie pociągiem w 1 strone i tylko o o jednej jest MOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczna przeklinasz jak szewc,np w teamacie o publicznym karmeniu piersia i a widze gdzie indziej tez.obrazasz ludzi i wyzywasz gdy maja inne niz ty zdanie a to ja pisalam o tym ze sie pomylilam ze myslalm ze jestes za biciem dzieci ale ja nie jestem autorka,jak widac wiecej osob ma o tobie pdobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak widac toksyczna woli sie miotac jak ryba w galarecie i klamac w zywe oczh niz przyznac komus racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
gość 2014.11.10 Toksyczna jest jedną z nielicznych osób na kafeterii z której- w większości, wypowiedziami się zgadzam. Kobieta ma poukładane pod sufitem. A osoba która założyła ten temat jest żałosna, obym nigdy takich ludzi nie spotykała. gość 2014.11.10 A ja tak nie uważam. Toksyczna to bardzo rozsądna kobieta i z wieloma jej wypowiedziami się zgadzam. X X Podpisuję pod tymi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozsądna osoba nie wsadza 11-latki do pociągu, do którego każdy może wsiąść, wysiąść, zabrać lub nawet wypchnąć dziecko lub po prostu je okraść. Samolot to samolot czyli wsadzasz i odbierasz, nikt jej tam nic nie zrobi. Pasażerowie siedzą cały czas ci sami, a stewardessy mają na wszystko oko. Jak wy to uważacie za rozsądek to współczuję wam debilizmu życiowego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×