Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

publiczne karmienie piersią

Polecane posty

temat to pewnie prowo ale odpowiem restauracja to nie miejsce dla matek z dziecmi ( takimi malutkimi dziecmi ) kazda ktora chce karmic publicznie powinna robic to dyskretnie bo mnie brzydzi zylasty wielki cyc z sutkiem jak wentyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorjana to ze jestes debilka wie kazdy, kto czytal chociaz z 2-3 twoje "wypowiedzi" (jezeli to mozna tak w ogole nazwac). Jestes oblesna i sie tego nie wstydzisz - twoj problem, powinnas sie leczyc. Normalny czlowiek wie, ze sa na ciele miejsca intymne, ktorych kazdy inny przypadkowy czlowiek nie powinien ogladac. Niestety dla chorych, skrzywionych osob jak ty takie miejsca sa tam gdzie majtki, ale tam gdzie stanik juz nie, bo kp to sens zycia i kto nie karmi ten egoista :D szkoda mi cie, powaznie to pisze i nie jestem zlosliwa, z reka na sercu. Bardzo mi cie zal. Szkoda, ze nie moge ci pomoc. Za to dam ci rade - udaj sie do specjalisty, opowiedz jak bardzo nienawidzisz swiata ze to, ze kobiety to egoistki i nie podzielaja twojej obsesji i daja dzieciom mm bezczelne france nie nadajace sie na matke... Bo tylko ta nadaje sie na matke, ktora cyckiem karmi. Jestem pewna, ze jak twoje dziecko (bo tez pewna jestem ze za wygodna jestes i wiecej dzieci miala nie bedziesz) przejdzie ostry bunt nastolatka i narobi glupot to sie zalamiesz i poplaczesz, ze jak to mozliwe, przeciez karmilam piersia!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jestem "obleśna"? Miejscem intymnym to są genitalia. Teraz wszędzie widać cycki, reklamy biustonoszy, w co drugiej gazecie na okładce widac cycki, a ty bronisz matce nakarmić dziecko, gdzie tego cycka prawie w ogóle nie widac. Proszę cie, to ty powinnaś sie leczyć. Nie nienawidzę świata :) cale zlo tego świata nie przeszkadza mi w szczęśliwym zyciu. I tu może cie zaskocze, planuje jeszcze dwójkę dzieci :) A co do ostatniego zdania to cóż, mylnie uważasz, ze według mnie karmienie piersią to metoda wychowawcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama potwierdzilas, co napisalam - masz spaczone postrzeganie miejsc intymnych. Co innego kobieta w staniku, co innego bez. Jezeli nie dostrzegasz tej roznicy, to tylko psychiatra moze pomoc. Nie mam nic do karmienia piersia, za to uwazam, ze mozna karmic w restauracji ale przy okazji sie zakryc, albo tak obrocic zeby tego cycka widac nie bylo, wystarczy ruszyc glowa, to nie boli, inni ludzie tez maja prawo do wlasnych emocji i odczuc i niekoniecznie maja ochote ogladac brodawke obcej kobiety. Bo nie samk jedzace dziecko jest dla mnie nieestetyczne, tylko biust, nie oszukujmy sie to nie jest cycek top modelki to raz, a dwa mozna nakarmic zakrywajac sie pielucha, jakims kocykiem itp. A czytajac twoje posty zawsze mialam wrazenie, ze patologicznie wyolbrzymiasz to karmienie, ono jest wazne, ale nie najwazniejsze, zapamietaj, mozesz karmic piersia a byc najgorsza matka swiata. I to czy ktos jest dojrzaly czy nie nie objawia sie sposobem karmienia niemowlaka, tylko sposobem wychowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
tak, w Radomiu byla taka sytuacja, po czym kobieta dostała oficjalne przeprosiny. Dobrze ze zmienia się swiatopoglad na temat kp. Swoją droga nie wierze ze tego zupełnie gołego cyca i nie wierze ze matka karmiąca mogla się tak odezwac podczas karmienia:mają 'spadać,bo ona sobie może karmić jak chce'.. matki karmiace sa na ogól spokojne i nie wszczynają burd,zalezy im na w miare spokojnym nakarmieniu. autorko masz naprawde ograniczone myslenie,ten temat to zlepek wielu tematów na temat kp gdzie na kazdym odbywa się to samo. pozdrawiam Zorjanę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
gość dziś ale my przeciez miliardy razy piszemy ze sie zakrywamy i nie "wywalamy" cyców,nie umiesz czytac ze zrozumieniem? tak-zakrywamy się ZAKRYWAMY kapujesz? nigdy nie widzialam kobiety karmiacej zeby "wywalała cyca" a gdzie ty widzialas? poza tym podczas karmienia nie widac brodawki bo dziecko ma ją w buzi to chyba jest dziecinnie proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niemowlaka karmienie piersią jest najważniejsze, glod jest najważniejszy. I dziecko może nie mieć ochoty aby bylo zakryte szalem, proszę cie, czy ty byś chciała jeść zakryta szalikiem? Dziecko chce widzieć matkę, a nie dusić sie pod kocem. Po za tym dziecko trzeba przystawić, cale 3 sekudny widac brodawke. Gdy matka karmi dziecko, to cycka widac tyle co w bluzce z dekoltem, bo większość cycka zaslania dziecko. Wiesz wyolbrzymasz te karmienie piersią, w zyciu pewnie nie widzialas matki karmiącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
oczywiscie nie zakrywamy głowki dziecka bo by się udusiło. ale większosc piersi jest zakryta,łacznie z brodawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publiczne karmienie piersia to tak jak publiczne robienie laski , przeciez k****a nie widac bo jest w ustach wiec jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim ty szalu piszesz? Po co przekrecasz celowo? Od tetrowej pieluchy sie nie upoci, juz nie przesadzaj. Moze ty jestes plaska jak deska, ale niestety rozczaruje cie, bo mieszkam w duzym miescie i czesto widze matki karmiace i widac im duzo wiecej piersi niz "z dekoltu". I jeszcze ktos krzywo spojrzy to zaraz foch, bo je dyskryminuja :D maja takie samo chore myslenie jak ty. To ze twoje macierzynstwo sie ogranicza do niemowlaka swiadczy, ze malo wiesz o psychologii i ogolnym rozwoju dziecka. Macierzystwo to etap w zyciu znacznie dluzszy i wymagajacy ogromnej pracy, matka jestes zawsze, a nie tylko poki karmisz piersia i twierdzenie ze glod dla nienowlaka jest najwazniejszy to ignorancja, owszem najpierw fizjologiczne potrzeby, jak i w zyciu dorodlego zreszta, ale priorytet to poczucie bezpieczenstwa i milosc. Doczytaj bo malutka masz wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
sorki ale jak mozna takie cos porównywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. To sytuacja z UK jest,wiec ta co sie tak unosi z tą Irlandią to niech ochłonie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiące piersią-nie ma nic gorszego. Rzucają sie te baby jak flądry,że skoro mają dziecko to wszystko im wolno. Powinno sie tego zakazać w miejscu publicznym,a jakby sie jakas znalazła to mandat,tak jak za picie alkoholu w miejscu publicznym. Do autorki:ja bym takiej po pysku strzeliła jakby mi cycka przy moim obiedzie jakas wystawiła. Mogła sie bzykać w kiblu? To i tam może karmić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet powiem tak -Piersi są fajne -Widok karmiącej piersią już nie To takie odrażające troche i mi w knajpie tez by taki widok nie pasował i też bym zwrócił tej kobiecie uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chooy kogo obchodzi co dla was jest atrakcyjne a co nie jest? Dla mnie wasze mordy nie są atrakcyjne, więc też powinniście się zakrywać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, cycki teraz są wszędzie. Dziwne, że jakoś kobiety wywalający połowę cyców na wierzch w wielgachnym dekolcie już wam jakoś nie przeszkadzają, a wywalają o wiele więcej na wierzch niż te karmiące (bo karmiąca wyjmuje tylko jedną piers, w dodatku większość zakrywa główka dziecka). W takim razie rozumiem, że kobieta z wielkim dekoltem też powinna mieć zakaz wstępu do restauracji bo może jakiegoś wrażliwca obrzydzać swoimi "wymionami"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:36 ty upośledzona idiotko sama idź ze swoim śmierdzącym, rozbebłanym kebabem i zeżryj go w kiblu, bo to co ludzie tam zostawiają jest tak samo ohydne jak twoja paszcza kiedy mieli to obrzydliwe żarcie dla świń. Sto razy bardziej wole widok kobiety karmiącej piersią niż rozpaćkane wstrętne żarcie w gebie sfrustrowanej kretynki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Zorjana już napisała wszystko na ten temat.A jak idziecie do restauracji po to żeby gapić się na to co ludzie robią przy stolikach obok a nie zająć się sobą i swoim talerzem to już Wasz problem. Do tego pana który sądzi,że karmienie piersią jest obleśne..szkoda że jak byłeś mały to tak nie uważałaś tylko ssałeś cyca mamy...Jak mnie coś brzydzi to na to po prostu nie patrzę,a nie robię nagonke na matke,która musiała nakarmić swoje dziecko... Autorko ja na Twoim miejscu to bym dała mężowi kopniaka pod stołem,że się za piersiami innych kobiet rozgląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak idziecie do restauracji po to żeby gapić się na to co ludzie robią przy stolikach obok a nie zająć się sobą i swoim talerzem x rozumiem ze jakbym siedziala stolik oboki zwymiotowala na swoj talez to nie zwrocilabys na to uwagi bo zajeta bys byla wylacznie swoim stolikiem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze nie masz dziecka stara prukwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam dziecko i w zyciu przy obcych bym cycka nie wywalila. Karmilam w miejsach do tego przeznaczonych, albo odciagalam do butelki, szanuje innych ludzi i rozumiem, ze kogos moze to gorszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze jak dlugo malemu nie stanie od tych cycek to nie powinno byc zakazu dziewczynki moga ssac do pelnoletnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm,wariatki. Może Wam pomnik na Wawelu postawią za to bezwstydne karmienie gdzie popadnie. Autorka chciała w spokoju zjeść,a nie widziec obok mlaskające dziecko przy cycku! Wiecie co? Jesteście jak krowy! Od krów doi sie mleko i wy jak kp to właśnie tak wyglądacie. Níe wystarczy wam,że macie obwisłe brzuchy to od kp chcecie miec cycki wiszące do kolan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze matke karmiaca dziecko ale przykryta, tak, ze nic nie widac, mozna jedynie domyslac sie, ze karmi.....mam to w nosie. Kiedy widze matke karmiaca, tak, ze cycek jest widoczny, staje i sie gapie. Ona ma prawo wywalac cycka, ja mam praow stac i sie gapic. Dosc szybko koncza karmienie. Stac mam prawo, patrzec sie w kierunku w jakim chce tez mam prawo.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita von Tiz
mi by tam nie przeszkadzalo. zapytalabym sie ciebie czy chcesz sprobowac mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 8:30: serio? To mało wiesz. Mam całą masę znajomych mamusiek Irlandek. Co niektóre karmią 2-3 lata. Zapraszam na spotkania la Leche Ligue lub innych kp grup. Sama zobaczysz jak to Irlandki bronią sie przed kp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmienie dziecka jest czymś naturalnym i pięknym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmienie piersia jest oblesne nie wiem jak mozna takim szczochem dzieckk karmuc dzieki Bogu moja mama nie miala pokarmu i pilam mm bo dzis bym miala obrzydzenie do niej i do siebie! Karmi piersia to biedota ktorej nie stac na mleko modyfikowane taka prawda! Nie maja potrzeby dbania o siebie, nie przesskadza im ze rozebrane wygladaja jak maciory z wymionami. Na takie zniszczenia nawet chirurg plastyk nie ma 100% skutecznej metody zostaja wodoczne blizny po zmniejszaniu tych gignatycznych sutow ohyda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×