Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dbacie o swoją urodę?

Polecane posty

Gość gość

Jak dbacie o swoją urodę? Macie jakieś sprawdzone sztuczki, które czynią was niedrogim kosztem piękniejszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie bardzo rzadko maluje. Dopiero kupilam Drugi podklad w zyciu a mam 28 lat. Smaruje twarz i szyje naturalnym olejem arganowym co jest o wiele korzystniejsze od glupich kremow. Wysypiam sie Nie pale nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zdrowa dieta i odpowiednia suplementacja. zero słodyczy, dużo wody, dużo warzyw i owoców. Używam kosmetyków o odpowiednim do mojej skóry składzie. Co 3 tygodnie odwiedzam kosmetyczkę i fryzjerkę (odrosty). Na młody wygląd skóry stosuję kolagen naturalny noble medica, przez co nie mam tylu zmarszczek mimicznych, jak wcześniej. Jak sobie coś przypomnę to jeszcze napiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dobra dieta i dużo aktywności fizycznej. Jeżeli skóra jest napięta, dzięki pracy mięśni, długo nie będzie trzeba korzystać z pomocy kosmetologa czy dr medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r***** uśmiech :D pomimo 40 lat mam 10 lat młodszego męza ;) uśmiecham się ciągle i mam bardzo pozytywne nastawienie do świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogim kosztem? Zartujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedyne co Ci mogę polecić, to sport, bo można i za darmo, a szczupłe jędrne ciało dodaje urody bardziej niż regularne wizyty u kosmetyczki. Sen. Zdrowa dieta w sumie też kosztuje, ale nawet mając mniej kasy można dobrze balansować posiłki i unikać niezdrowych produktów i pustych kalorii. Makijaż też działa cuda, ale to trzeba umieć- wiadomo, i też uważam, że to tanie, mimo że uzywam raczej lepszych kosmetyków, to jednak wystarczają mi na bardzo długo. Jak nie masz problemów skórnych, to juz masz wielkie szczęście, bo mozesz się obyć bez kosmetyczki i dermatologa i drogich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dwudziestu lat piję zieloną herbatę i łykam witaminy "na cerę, włosy i paznokcie" nie palę, nie piję alkoholu, nie maluję się moje koleżanki, rówieśniczki mają siwe włosy, ja nie na cerę też nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary sobie lepiej kupcie, bo robicie sie stare nawet nie widzicie kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopy wy też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się mogę nie malować, ale bez tuszu nie wyjdę z domu! nigdy nie miałam probelmów z cerą wiec wszystkie bazy, podkłądy, pudry odpadają. ale tusz, któemu jestem wierna od dłuszego czasu, zdobył moje serce ( i oczy :))http://allegro.pl/urban-decay-perversion-tusz-do-rzes-baza-okazja-i4754710370.html a że mogę go wylicytowac od złotówki, to jeszcze lepiej, bo ne przepłacam, szkoda tylko ze dopiero niedawno trafiłąmna tą aukcję.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiska

ja dla zdrowia zdrowo się odżywiam. lubię soki Nuja pić - sa wyciskane metodą cold press i dzięki temu mają sporo wartości odżywczych. dlatego je kupuję bo smakują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×