Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja nie pijam kawy

ile mieliście lat

Polecane posty

Gość gość
Może co niektórym wyda się dziwne ale Ja miałem 26lat A pierwszy sex ponad rok później. Ale nie żałuję że w wieku 27 i 9 miesięcy był mój 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam podobny wiek mój pierwszy męższczyzna jest moim mężem od 20 lat i ciągle jest nam dobrze ze sobą po tylu latach umie mnie jeszcze zaskoczyć i najważniejsze nie jest egoistą w łóżku dlatego nie oglądam się za innymi bo gdzie znajde takiego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 16, nie żałuję tego bo poznałam seks z innymi chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lovciam cie himciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tak norma, ja byłam ostatnią w klasie jak pierwszy raz dałam, miałam wtedy 15 lat a koleżanki już wcześniej się pieprzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam. 14 on 12 jak się poznaliśmy. Byliśmy dobrymi znajomymi, chodziliśmy wspólnie na imprezy itp. Wtedy już się we mnie kochał ale nie miał odwagi Para zostaliśmy jak miałam 22 on 20 a od miesiąca jesteśmy małżeństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36,dopiero po rozwodzie, 6 lat szukania,zadawania się z gnojkami, dopiero teraz od dwóch lat jestem happy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu tak długo czekałaś, ja pierwszy raz miałam mając 16 lat, poznałam smak seksu z różnymi chłopakami i wybrałam takiego jaki mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 25 lat i żałuję że tak długo czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc,2017.05.13 Dobze zrobilas ze rozpoczelas sex majc-15 lat! mozesz porownac uprawjajac z innymi facetami i wybrac odpowiedniego partnera co zadowoli cie seksualnie.A bedac starsza masz mniej-czasu na wybur partnera.Tylko wskazane zabezpieczenie przed-ciaza,najlepiej tabletki-anty-ciazowe,(zadnych kondonow to fajans i obluda) pozatym zadnej przyjemnosci-dla kobiety ! Ja rozpoczelam w podabnym wieku jestesmy razem-juz ponad 46-lat. A wogule mialam-14 stu partnerow seksualnych do tych czas.! Jadwiga tel 603072779-pogadamy.Moze jakies sex-party zorganizujemy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 50-lat szukam kogs z kim moge pogadac, mam rodzine ale nie mieszkam w Polsce .Brakuje mi przyjaciela z kim moge pogadac o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie poznałam, bo jestem nastolatką. Powiem natomiast o mojej siostrze i rodzicach: Siostra chodziła już ze swoim mężem w przedszkolu. Zostali parą w wieku czterech lat, a teraz mają już dziecko. Moi rodzice poznali się w podstawówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem 29 lat,aktualnie 33.O ile to nie mylny osąd względem miłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma 34'lat i poznałem dziewczyne teraz od piątku 4 dni temu pierwsza i Miloscia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 i do dzisiaj trwa (mam 60).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś niemam szczęścia do dziewczyn ale za to chłopaki leca na mnie ,niemoge się od nich opędzić.Mam dziewczeca urode i często mylą mnie z dziewczynką uwielbiam patrzeć na nich jak dowiadują się że chłopcem jestem większości wary opadają jak kopary ale są i tacy którym to nieprzeszkadza buziaczki Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1980
Ja nie poznałem jeszcze nigdy i nigdy nie poznam. Mam teraz 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat, poznaliśmy się w gimnazjum, zostaliśmy parą po 2 miesiącach znajomości i jesteśmy razem teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin
Ta cala milosc to bzdura wszystko się sprowadza curwa do jepania .Gdzie się tylko pojawiam tam zajeżdża jepaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 30 lat poznalem męzatke,wyssala mi za 15 lat wspolnego bzykania hektolitry spermy i zostawila mnie:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijawka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca
Chyba w szkole...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 12 lat pierwszy raz zrobiłem loda sąsiadowi w piwnicy .Nikt mnie do tego niezmuszał .Widzialem jak sąsiad sobie gruche walil patrząc na mnie to znaczy na moja pupe jak wybierałem ziemniaki ze skrzyni nachylony niebylo mnie widać oprócz wypietek pupy w rajtuzach .Jak się podnosiłem stał na wejściu do naszej piwnicy i sobie walił .To trwało tak szybko ze niwiem jak a jzu miałem go w buzi trzymał mne mocno za glowe i posowal w pewnym momencie poczułem cos w buzi spuscil się mowi lykaj kochanie to same witaminki wiec lykalem od tego czasu dosc często to robiłem spodobało mi się tak bardzo tak że obecnie jestem stałym bywalcem parku zdrojowego i zadowalam chętnych panow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc nieistnieje to tylko zludzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
No nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×