Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izusiowa Mama

Wymieńmy się doświadczeniami. Wasze hity gwiazdkowe dla dzieci

Polecane posty

Gość Izusiowa Mama

Córka ma 4 lata. Okazało się, ze największym hitem okazał się przybornik drewniany ozdobny na zeszyty kredki i mazaki. Zakpiłam taki na zamówienie z imieniem dziecka. Włożyłam do niego:elementarz 4 latki, Wycinanki,, blok rysunkowy, kolorowanki i kredki bambino, mazaki crayola - genialne, kredki świecowe wykręcane crayola - genialne, nożyczki, gumkę, klej w sztyfcie, oraz farbki i pędzelkiem akwarele crayola - genialne. Córka całymi dniami siedzi przy tym zestawie i uczy się, maluje, kredkuje, koloruje tworzy. Absolutnie udany prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja lat 4 dostała książkę atlas - puzzle świata. Jest zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Może nie tylko gwiazdkowe ale z takich prezentów z których naprawdę sie sprawdziły u mojego 5-latka to wymienię gry planszowe: Skaczace koniki, Skubane kurczaki, Kiki riki, Jake i Piraci z Nibylandi, Spadające małpki. Naprawdę fajnie mozna spędzić czas razem. Lubi tez książki, zwłaszcza o straży pożarnej. Z aut ulubiony jest duży woz kurierski - codziennie rozwozi paczki. Często bawi sie swoim pistoletem na kapiszony no i wreszcie stroje rożnych bohaterów, uwielbia je, całymi godzinami potrafi biegać w stroju spidermena, kowboja i udawać ze jest tymi postaciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zauważyłam, ze córka mimo tak młodego wieku, wogóle nie bawi się zabawkami, woli zabawy edukacyjne. Dawajcie pomysły:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluszak uszyty na podstawie rysunku malucha!!!! Mega fajne!! Babka ma nie tylko złote ręce, ale i złote serce. Tutaj jest jej filmik z jakiegoś konkursu, w którym startuje - możecie sobie zobaczyć te pluszaki i ją - jaka pozytywna energia od niej płynie :) www.zrobtozlenovo.pl/doersi/pokaz/200 Uwaga - zakochacie się w pomyśle!!! :P Ja dostałam namiary od znajomej blogującej mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaDerna
Ciężko mi pisać o hitach na podstawie domowych doświadczeń, bo sama dziecka jeszcze nie mam, nie mniej w najbliższej rodzinie mam kilka szkrabów do obdarowania na gwiazdkę i mogę napisać na bazie tego co zaobserwowałam jeżeli chodzi o hity gwiazdkowe z zeszłego roku. U jednej siostry hitami były w kolejności nowe komórki, jednak chłopacy są rozpuszczeni i moim zdaniem siostra żle ich wychowała pod tym względem, bo za chwilę zamiast oczu będą mieli 5 złotówki. Dla nich liczy się tylko ja mam. Natomiast u drugiej siostry spodziewałam, się że jej córcia - 5 latek, najbardziej ucieszy się interaktywnego psa. I tu się pomyliłam, pierwszym hitem była mini kuchnia, drugim zestaw ubranek dla lalek. Z tym, iż nie chodzi mi o "szmatki" w stylu "kreacji" dla lalek Barbie, ale o normalne ubranka dla lalek, powiedzmy coś takiego jak na www.ubrankadlalalek.pl Zresztą w tym roku sama kupię jakiś pakiet w tym stylu i będzie to dla młodej chyba najlepszy prezent, a co do urwisów, to nie mam pomysłu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn ma 14 miesiecy , na roczek dostal mnostwo prezentow np. jezdzik samochod, rowerek, rozne zabawki , natomisat wszystko poszlo w kat i bawi sie tylko ksiazkami, oglada obrazki, gada cos tam po swojemu i to najlepsze sa takie male ksiazki po 3 zl :) natomiast mam problem co kupic osmioletniej siostrzenicy ... moze pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoge :) Mam corke w tym wieku i zero pomyslów. Juz nie zabawki, a jeszcze nie ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejabanana
Ja co roku przykładam sie do prezentu gwiazdkowego dla córki i do tej pory wszystkie prezenty były trafione, a dostała w ciągu kilku ostatnich lat różnego rodzaju klocki i uwielbia się nimi wszystkimi bawić. Dla mnie klocki zawsze były i są najlepsza zabawka. Dostała tez znikopis jakieś 3 lata temu i bawi się nim do tej pory. Ma domek dla lalek i nim też lubi się bawić, ale pod warunkiem że ktoś bawi się nim razem z nią. Dostała tez kiedyś dwie świecące i grające zabawki, pobawiła się nimi kilka razy, ale takie zabawki mają to do siebie, że szybko się nudzą wiec teraz już nie kupuje zabawek na baterie. W tym roku córka dostanie pod choinkę walizeczke z blokami, rysunkowymi, różnymi rodzajami kredek, mazaków, olowkow ponieważ uwielbia rysować. Narazie wyniosło nas to 100 zł z groszem, ale myślę, że coś do tego zestawu jeszcze dokupie. Najważniejsze to by prezent był zgodny z zainteresowaniami dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas najlepszym prezentem był voucher do Teatru Małego Widza w Warszawie a najgorsze do tej pory wszelakie chińskie świecące i grające badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×