Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę być aktorką w jakimś serialu. Jak się tam dostać ?

Polecane posty

Gość gość

bo szkoly zadnej nie trzeba przeciez miec, w serialach prawie nikt nie ma wyksztalcenai aktorskiego, nawet wyzszego wiekszosc nie ma... trzeba dac doopy jakiemus oblechowi w telewizji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć znajomości (czyt. d*******y, jak sama to określiłaś ;)). No ewentualnie iść na casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Castingi, ale nie ogłaszają ich w internecie, raczej w okreslonych kręgach rozchodzi sie wieść, ze bedzie nowy serial, nowe twarze z ulicy bardzo rzadko biorą 2. Przez łóżko, w Warszawie dawniej był znany klub Cinnamon, potem Platinium chyba nadal istnieje, do ktorych chodzili obcokrajowcy, ludzie z mediów etc no i oczywiscie setki nastolatek szukajacych sponsora :) mozesz tez bywać tj wpychać się bokiem na imprezy, tam gdzie bywają tzw gwiazdy i celebryci, zagadywac poznawac, pozowac do fotek, ubrac sie jak ''gwiazda'' albo zaszokowac fotoreporterów 3. Szokowac jeszcze raz, w internecie, teraz jest łatwo, wystarczy miec siłe przebicia, pokazywac dooope w internecie, na jutube i juz bedziesz sławna jak Natalia Siwiec czy dewianci z tego calego warsaw shore, jesli jestes ladna to szybko pojdzie 4. Prawdziwych aktorów prawie w Polsce nie ma, są w teatrach ale szybko rezygnują z zawodu, bo marnie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gumtree sa oglaszane castingi do dlaczego ja i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gumtree sa oglaszane castingi do dlaczego ja i tak dalej xxx po wystąpieniu w czymś takim nie masz żadnych szans na kariere aktorki/celebrytki...raczej cie zaczna wytykac sąsiedzi palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×