Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysły na nietypowe ciasta lub ciasteczka na prezent :)

Polecane posty

Gość gość

Hej :) poszukuje ciekawego przepisu na smaczne i ładnie wyglądające ciasteczka :) do świąt jeszcze trochę czasu, ale właśnie listopad to czas kiedy jeszcze nie trzeba robić porządków świątecznych i jest czas żeby troszkę pokombinować nad wypiekami na najbliższe Boże Narodzenie... W zeszłym roku oprócz prezentów przygotowałam dla każdej rodziny i znajomych do której wybierałam się z prezentami taki koszyk, w którym znajdowały się jak ja to nazwałam "dary lasu", czy różne wypieki typu szyszki, orzeszki, koniczynki, ale najważniejszym punktem były ciastka w kształcie grzybków wg przepisu Ewy Wachowicz. Muszę przyznać, że na wszystkich robiło to ogromne wrażenie i każdy na początku dał się nabrać że to prawdziwe grzyby. Idąc za ciosem i w tym roku chciałabym upiec jakieś ciekawe i zaskakujące wypieki, ale na tą chwilę nie mam za bardzo pomysłu :( może któraś z was mi coś podpowie? może macie sprawdzone przepisy na takie nietypowe wypieki, najlepiej jak najbardziej zaskakujące ( tylko bez pomysłów typu ciasteczka w kształcie kupy :P), albo chociaż na ciasteczka w kształcie bałwanków, mikołajów lub tym podobnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie w necie.Polecam "moje wypieki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze nie mam niestety odpowiedzi na Twoje pytanie, ale bardzo Ci dziekuje bo podsunelas mi super pomysl na prezent swiateczny dla mojej rodziny :) I z mila checia bede podgladac jakie tu sie jeszcze pomysly pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie mozesz poszukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×