Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaxLinde

Związek z kobietą z dzieckiem

Polecane posty

Gość MaxLinde

Od ponad roku jestem z kobietą z dzieckiem. Oczywiście na początku było bajecznie. Kobieta miła zaradna trochę nie poukładana ale kochająca. Ma 8 letniego syna z którym śpi i nie ma możliwości tego zmienić. Czy to jest normalne u kobiet samotnie wychowujących dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie rośnie kolejny mami synek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to normalne ośmiolatek powoninien sam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne. Sama jestem taką mamą a raczej byłam i mimo tego że mamy teraz trójkę dzieci to w nocy śpię z mężem. Chyba że któreś z dzieciaków jest chore to bierzemy je do siebie do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on nie ma osobnego lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne. Powiem wiecej podchodzi to juz pod jakis paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysta pedofilia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj głupi :D oni sie tam rżną a ty wierz dalej w bajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój z samotną matką, dla niej zawsze najważniejsze będzie dziecko, a ty będziesz jedynie dodatkiem i to tylko wtedy kiedy ona będzie czegoś potrzebować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j debilu z tego forum. zdechnij wreszcie bo nikt cie tu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxLinde
Ma osobne łóżko i swój pokój ale zawsze śpią razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się roochacie, to również jest w łóżku z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem tak, mali chłopcy dojrzewają bardzo powoli. Dziecko w tym wieku może mieć nocne lęki i boi się spać samo. Są dzieci które boją się ciemności i muszą spać przy zapalonym świetle. Są takie również, którym mamę w łóżku zastępują np. misie. W miarę dorastania dziecko samo zrozumie, że niestety ale koniec spania z misiami czy dorosłą matką. Nie należy na siłę nic zmieniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta sama wychowująca dziecko to najpewniej puszczalska! nie bądź frajerem ale mężczyzną i wybieraj bezdzietne kobiety albo nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itylewtym
Kobieta która sama wychowuje dziecko mogła zostać kopnięta przez jakiegoś frajera wiec nie mów że są puszczalskie. Czasami kobieta spotyka sie z kilkoma facetmi oczywiście nie na raz, bo ciagle nie moze zalesc tego wlaściwego. Cięzko znalesc w dzisiejszych czasach odpowiedzialnego madrego faceta który nie myłśi tylko o własnym penisie. Pewnie kiedy mąż ją zostawił zaczeła spać u boku syna aby razem nie było im smutno i źle . I ci którzy doszukują się w tym podtekstów seksualnych sa zwyczajnie zboczeni. Normalny człowiek w życiu by tak nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itylewtym
Z drugiej strony jeśli ona nie wyraża checi spania z tobą to znaczy że jej nie pociagasz a jedynie jesteś pocieszycielem. To przykre, ale mozliwe. Porozmawiaj z nią szczerze na ten temat. Nie ma co gdybać. Bo możemy cię źłe do niej nastawic a w gurncie rzeczy sprawa moze wygląć zupełnie inaczej. Co do dziecka w wieku 8 lat powinno juz samo spać no ale różnie w zyciu bywa w końcu straciło ojca i potrzebuje bliskości za dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itylewtym
Widzę, że jesteś z nią rok nie skrzywdziłeś jej? Nie zawiodłeś? Zawsze mogła na tobie polegać? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to niestety, ale mogła się do ciebie zrazić i stracić zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''wybieraj bezdzietne albo nastolatki' Czy to nie dziwne bezdzietne sa jakies psychiczne a nastolatki i tak zlapie na ciąże a nie wiadomo kto ojcem same puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieje z tymi facetami ?! Wielu ją dymało a ty teraz nawet nie masz z nią seksu bo pamiątka po którymś tam z kolei facecie ci nie pozwala a mamuśka jeszcze tego nie widzi! zostaw tę babę i znajdź sobie normalną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxLinde
To ona zostawiła faceta 8 lat temu bo pił.... I od tego czasu śpi z synem. Od początku mamy taki układ. Nie mieszkamy razem ale za to bardzo blisko siebie. Nie jest puszczalska wręcz przeciwnie. Dba o syna jak o największy skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frajer jesteś tyle powiem! pijak i alkoholik ładował bez zobowiązań a ty masz od początku robić za ojczyma i nawet seksu nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być idiotą, żeby brać się za babe z przychówkiem x niuniek, lepiej zebys nie zabieral glosu w dowolnej dyskusji x a co do tematu to oczywiscie prowo, niemniej jednak jasne jest, ze dziecko powinno spac w swoim lozku czy to 2 latek czy 8 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxLinde
Szkoda że większość wypowiadających się to tylko teoretycy którzy nigdy w takim związku nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe i czy w ogole mozna cos z tym zrobic no nie wiem juz 222 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że większość wypowiadających się to tylko teoretycy którzy nigdy w takim związku nie byli. x Otóż ja byłem i nie polecam, kobieta z dzieckiem jest nastawiona tylko na branie, przez pierwsze miesiące robi dla faceta wszystko, aby go usidlić, a potem taki facet służy jej wyłącznie do spełniania potrzeb, a spróbuj zwrócić uwagę dzieciakowi jak się źle zachowuje, awantura gwarantowana, bo przecież nie jesteś ojcem i nie masz żadnych praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że większość wypowiadających się to tylko teoretycy którzy nigdy w takim związku nie byli. xx szkoda, ze chce ci sie zakladac prowokacje na forum niuniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxLinde
To nie jest żadna prowokacja a próba zrozumienia tematu. Będąc w związku mogę nie być obiektywny. Dlatego pytam nie zaangażowane osoby-Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć uwagę na to jak ona traktuje ciebie, na chwilę odstaw uczucia na bok i postaraj się trzeźwo na to spojrzeć, czy aby nie jesteś dla niej ważny tylko wtedy kiedy trzeba w czymś jej pomóc? Co w sytuacji kiedy ty czegoś chcesz, czy to dla ciebie robi czy cię zbywa, a co w momencie kiedy ona czegoś chce, a tym odmawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem tak : gdzie ty szukasz szczescia u rozwodki , bedacej tak zaslepiona matka.Bo spanie z 8 latkiem jest dla mnie niesmaczneeeeeeeeeeee. Rozumiem przytulic, rozumiem posiedziec przy lozku az azsnie dziecko , ale spac regularnie z synem 8 letnim jest niesmaczne dla mnie . Syn w tak bliskich relacjach nigdy nie zrobi miejsca dla Ciebie .Bedzie wisial na matce , jak sznurek na szyi .Bedziesz petal sie w ich zyciu , jak 5-te kolo u wozu . Rozumiem, ze kobiecie sie nie ulozylo , rozumiem milosc do dziecka , ale ty jestes wolnym facetem i poszukaj sobie wolnej dziewczyny, bez zobowiazan. Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×